صفحه 56 از 56 نخستنخست ... 64647484950515253545556
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 553 , از مجموع 553

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McMaster

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McMaster

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre71126 نمایش پست ها
    برای دپارتمان School Of Geography & Earth Sciences گفته شده که ما توصیه میکنیم استاد پیدا کنید، ولی اگر اینکار رو نکردید ما با توجه به علاقه مندی هاتون یه استاد رو به شما assign میکنن.

If you submit your admission application package without contacting a potential supervisor, the School will attempt to find a potential supervisor based on your interests
    در واقع نگفته یک استاد به شما assign میکنند. بلکه گفته attempt to find you a supervisor یعنی فایل شما را در اختیار اساتید قرار میدهند تا ببینند کسی علاقه داره سوپروایزر شما بشه یا نه. همانطور که دوستمان فرمودند در چنین شرایطی شانس شما اندک است مگر اینکه رزومه تان واقعا برجسته باشه یا اینکه خیلی خوش شانس باشید و استادی دقیقا شخصی مانند شما را بخواد. ولی در چنین شرایطی هم با تماس مستقیم با استاد شانس خیلی بالاتری خواهید داشت.

دوستان سلام. يه سوال ، من تازه ميخوام براي اين دانشگاه براي ارشد اپلايي كنم.
    ليسانسم الكترونيكه با 10 سال سابقه مرتبط و رزومه خوب.

آيا رشته M.Eng. in Systems & Technology (MEng S&T) رشته درستيه براي من كه انتخاب كنم؟ من دنبال رشته ي اتوماسيون هستم كه من فقط تونستم در كالج پيدا كنم و يا در دوره ليسانس ! لينك توضيحات كه البته نوشته اين براي كسي مثل من مناسبه :
    لينـــــــــــــــك

هيچ دانشگاهي اين رشته رو براي Master نداره و همه electronics دارند يا Engineering: Electrical & Computer

ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه :
    1) براي من با اين پيش زمينه اين رشته مناسبه؟
    2) چه دانشگاههايي رو ميشناسيد كه رشته اتوماسيون داشته باشن در اونتاريو ؟ (البته من خودم كلي جستجو كردم ولي ميخوام از نظر شما هم استفاده كنم )

يك دنيا ممنون
    ویرایش توسط hoomanmodegh : September 21st, 2020 در ساعت 05:32 PM

درود مجدد.
    دوستان كساني كه McMaster پذيرش گرفتند ميتونند راهنمايي كنند و تجربه مصاحبه آنلاين اين دانشگاه رو به اشتراك بزارن. كلا من استرس دارم. من براي رشته M.Eng. in Systems & Technology ميخوام اپلاي كنم.

همچنين من به خاطر گپ تحصيلي 10 سالم خيلي از مطالب ابتدايي رو فراموش كردم. آيا اين دانشگاه راه حل يا پيشنهادي داره. منظور از مطالب ابتدايي مثل رياضي مهندسي ، الكترونيك ، مدار الكترونيكي و الكتريكي ، مخابرات و برنامه نويسي ميكرو هست.

==================================
    ممنون بابت اينكه وقت گذاشتي و پاسخم رو دادي