صفحه 48 از 56 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 553

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McMaster

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McMaster

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    سلام.
    برای پذیرش گرفتن از این دانشگاه نیاز به استاد قبل از فرستادن مدارک هست مثل بعضی از دانشگاه‌های کانادا یا نه؟
    پذیرش بدن بعد از اون می تونیم استاد پیدا کنیم برای فاند؟
    ممنون.
    سلام دوست عزیز
    اگه پست بالارو بخونین متوجه میشین داشتن استادی که پوزیشن خالی داشته باشه حرف اول رو میزنه. من تمام ریکوایرمنت ها رو داشتم ولی چون هیچ کدوم از اساتید پوزیشن نداشتن ریجکت شدم. پس به نظرم اول سعی کنین استاد پیدا کنین و بعد اپلای کنین. بدون داشتن استاد شانس پذیرشتون خیلی پایینه ولی صفر هم نیست. رشته من شیمی هستش و انصافا اکثر اساتید این دانشگاه ایمیلم رو جواب دادن.
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_babaee نمایش پست ها
    با یک استاد در دپارتمان عمران تماس داشتم و جواب داده که باید رسما اپلای کنی و در cover letter میتونی عنوان کنی که با من در تماس بودی و اضافه کرده که کمیته پذیرش دپارتمان تصمیم خواهد گرفت که آیا شما میتونی با فاند پذیرش داشته باشی یا خیر.

سوال من اینه که کلا اینطور پاسخ را چطور ارزیابی میکنید؟ و میشه روش حساب کرد؟

و اینکه مگه دکترا بدون فاند هم دارند. از سایتش میشه برداشت کرد که فقط با فاند هست؟

ممنون
    سلام دوست عزیز
    اینکه استادی بگه اپلای کن و اسم منو ذکر کن خیلی جواب قاطعی مبنی بر پذیرش شما نیست چون شما وقتی اپلای میکنی ( نه تنها برای این دانشگاه بلکه برای اکثر دانشگاه ها) میتونین اسم چندتا از اساتیدی که باهاشون در تماس بودین و یا به فیلد کاریشون علاقمندین رو ذکر کنین. ولی وقتی استاد میگه اپلای کن یعنی پوزیشن داره پس به نظرم اگه میتونین اپلای کنین و شانستون رو امتحان کنین.
    موفق باشین

Member mohammadrasekh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Mechatronics, Siegen University

سلام، دو تا سوال داشتم
    1. برای مقطع ارشد هم باید با اساتید مکاتبه کنم؟ تو سایت که چیزی ننوشته
    2. من معدلم 15.70 از دانشگاه چمران، برای biomedical میخوام اقدام کنم. ولی اینجا نوشته معدل دو سال آخر باید بالای 15.77 باشه که ماله من نیست. ولی 5تا کنفرانس و جورنال دارم با IELTS BAND SCORE 7 ، اپلای کنم یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوتونيک-دانشگاه تبريز

سلام دوستان
    من جدیدا برای Graduate Administrative Assistant[FONT=&quot]] دانشکده مهندسی فیزیک این دانشگاه میل زدم و درباره پیدا کردن سوپروایزر پرسیدم و ایشون این جوابو داد:
    The process of admissions is you must first apply and your completed file is reviewed by the Admission’s committee. If they agree that you have all the requirements for the program your file is then open for faculty to view. Let me know if you need information on how to apply?
    حالا سوال اینجاست که مگه دانشگاههای کانادا استاد اغلب استاد محور نیستند و نباید اول استاد پیدا کرد و ازش اوکی گرفت؟!!
    یعنی این دانشگاه سیستمش فرق میکنه؟

سلام دوستان.ممکنه منو راهنمایی بفرمایید.من میخوام برای مستر عمران اپلای کنم.ایلس 6.5 دارم و معدل کلم 14:26 ولی 2 سال اخر 17:20 هستش میخواستم بدونم شانس دارم برای این دانشگاه.در ضمن معدل 75% میخواد دپارتمان عمران ولی یک جا نوشته دو سال اخر یه جا هم نوشته به صورت کلی

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

با سلام
    من رشتم پلیمره هر چی میل میزنم از استادا این دانشگاه هیچ جوابی نمیگیرم کسی هست تجربه واسه دکتری پلیمر داشته باشه؟

سلام . من مطالب این انجمن رو خوندم اکثرا می خواستن واسه Phd یا Msc اپلای کنن. من می خواستم واسه Meng اپلای کنم , کسی هست بتونه راهنماییم کنه؟ و اینکه بدونه شانس پذیرش گرفتنم چطوره؟ معدل کارشناسیم 14.21 از دانشگاه شیراز رشته مهندسی شیمی و آیلتسم 7.5 هستش. ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

Junior Member

دوستان یه سوال کلی داشتم دانشگاه مک مستر برای مقطع کارشناسی ارشد اسکالرشیپ یا بورس میده؟ اگر اره روال اقدام کردنش چه جوریه؟

Junior Member

سلام دوستان. موقع ثبت نام باید از بین اپشن های زیر برای هر مقطع یکی رو انتخاب کنم :

Honors Category: 1)cum laude 2)first class 3)high honor 4) Magna cl 5) none 6) summa cl 7)with dist 8) with honor

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که با توجه به معدل کدوم رو باید انتخاب کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oosamin نمایش پست ها
    سلام دوستان. موقع ثبت نام باید از بین اپشن های زیر برای هر مقطع یکی رو انتخاب کنم :

Honors Category: 1)cum laude 2)first class 3)high honor 4) Magna cl 5) none 6) summa cl 7)with dist 8) with honor

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که با توجه به معدل کدوم رو باید انتخاب کنم؟
    اگه ایران درس خوندی شماره 5 NONE رو بزن