صفحه 5 از 56 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 553

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McMaster

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McMaster

دوستان عزیز مخصوصا شماهایی که application وضعیت کامل داره

من متوجه شدم دانشگاههای کانادا به بعضی چیزه ها در مورد مدارک ارسالی خیلی گیر میدن
    چون هزینه پست زیاده و مهمتر از اون وقت هم خیلی مهمه دوستانی که application وضعیت کامل در دانشگاه mcmaster داره یا الان مشغول درس خوندن هستن بگن چه:

1. چه مدارکی رو (با ذکر دانشکده ) و چند نسخه
    ریزنمرات
    دانش نامه
    کواهی شاگرد اولی و رتبه

2. به چه صورتی
    اینترنتی؟
    در پاکت مخصوص دانشگاه با مهروموم و ارسال شده توسط خودشون ؟
    در پاکت مخصوص دانشگاه با مهروموم و ارسال شده توسط دانشگاه ؟
    در پاکت مخصوص دارالترجمه با مهروموم و ارسال شده توسط خودشون ؟

3.نحوه دریافت و ارسال رکامندیشن:
    توسط استاد با پست؟
    توسط دانشجو با بقیه مدارک در پاکت امضا شده؟
    با ایمیل استاد؟

4.نحوه ارسال نمره زبان

5. در پایان اگه توصیه خاصی برای کسانی که میخوان مدرک بفرستن به دانشگاه mcmaster
    دارن بگن

با تشکر از همه
    علی
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

alikharej:

ما مجبوریم از توی خود دانشگاه مدارکمون رو بفرستیم.(یعنی رو فرم DHL آدرس دانشگاه به عنوان فرستنده خورده) توی پاکت دانشگاه،روی در پاکت هم مهر می خوره.ترجمه نکردم،خود دانشگاه بهمون ریزنمرات رسمی انگلیسی داد.ریکام ها رو همون اول با همون پاکت همراه همه مدارک فرستادم قبول نکرد.گفت چون فرم ها رو نفرستادی بده استادا پر کنن.فرمتش رو دادم استادا با ایمیل فرستادن.

خلاصه مدارک من:
    ریزنمرات 1 نسخه رسمی لاتین(توی پاکت دانشگاه با مهر)
    دانش نامه رسمی

در پاکت دانشگاه با مهر و موم و ارسال شده توسط دانشگاه

ریکامندیشن کاغذی قبوله به شرطی که فرم های مربوطه رو بدید اساتید پر کنن ضمیمه نامه معمول خودشون بکنن،بذارید توی پاکت،روی درش امضا بشه.

نمره تافل رو رسمی ریپورت کرده بودم اما همراه بسته ام،یه کپی از کارنامه تافلم رو هم فرستاده بودم.

کلاً احساس می کنم McMaster خیلی مقرراتی باشه.از اون اول که حتی preapplication رو فرستادم رفتارشون اینطوری بود.پس لزوماً مدارک رو چک کنید،قبلش هم به دپارتمان بگید اینجوریه،آدرس رو چک کنید،یه فرد خاصی رو به عنوان coordinator مد نظر داشته باشید که بدونید با کی طرف حساب هستید.

دیگه همین!
    Before the Dawn

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor
    alikharej:

ما مجبوریم از توی خود دانشگاه مدارکمون رو بفرستیم.(یعنی رو فرم DHL آدرس دانشگاه به عنوان فرستنده خورده)
    ممنون از جواب کامل و مفصلتون:

1.پس فرستاده شدن از طرف دانشگاه یعنی اینکه وقتی میریم TNT یاDHL به جای آدرس فرستنده آدرس دانشگاه رو بنویسیم نه اینکه خود مسول آموزش بفرسته ؟؟؟؟؟؟؟ ;D
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط alikharej
    ممنون از جواب کامل و مفصلتون:

1.پس فرستاده شدن از طرف دانشگاه یعنی اینکه وقتی میریم TNT یاDHL به جای آدرس فرستنده آدرس دانشگاه رو بنویسیم نه اینکه خود مسول آموزش بفرسته ؟؟؟؟؟؟؟ ;D
    نه!مال ما مسئول آموزش می فرسته.اما همه چی رو خودت جلوی ایشون آماده می کنی میذاری توی پاکت.روی فیش،اسم دانشگاه چاپ شده نه اینکه دستی بنویسید!

کلاً ما ریز نمراتمون رو نمی تونیم از دانشگاه بیرون ببریم.من از طبقه چهارم آموزش به طبقه دوم خواستم بیام یه نفر همراهم اومد...security بالاست
    Before the Dawn

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor

کلاً احساس می کنم McMaster خیلی مقرراتی باشه.از اون اول که حتی preapplication رو فرستادم رفتارشون اینطوری بود.
    سلام
    این دانشگاه PreApplication داره؟یعنی چی؟؟میشه یه مقدار توضیح بدیند؟

Junior Member

سلام

من در پرداخت application fee این دانشگاه با مشکل مواجه شدم و به ایمیل ها هم جواب نمی دهند. چه باید کرد.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A_242
    سلام
    این دانشگاه PreApplication داره؟یعنی چی؟؟میشه یه مقدار توضیح بدیند؟
    بچه من تازه میخوام واسه McMaster اپلای کنم. لطفا بگیند این PreApplication چیه جریانش؟میخوام ببینم به Deadline میرسم یا نه؟لطفا زود جواب بدیند. خیلی عجله دارم
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    بعدش هم گفت یکی از استادات فرم ما رو پر نکرده و فقط نامه فرستاده. گفته بود بگو فرم ما رو پر کنه و بفرسته.
    رشته من 2 تا Rec میخواد و به 2 تا از استادام دادم این فرم را پر کردند. من میخوام یکی از استادام هم که Rec خوبی بهم داده علاوه بر این 2 تا بفرستم ولی دیگه این استاد فرم مخصوص McMaster را پر نکرده. اونوقت این McMaster همین ایراد که از soheil65 گرفتند را نگیره بگه چرا این استاد فرم ما را پر نکرده؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط A_242
    بچه من تازه میخوام واسه McMaster اپلای کنم. لطفا بگیند این PreApplication چیه جریانش؟میخوام ببینم به Deadline میرسم یا نه؟لطفا زود جواب بدیند. خیلی عجله دارم
    ممنون
    ممنون

رشته من،preapplication داشت.اون هم ددلاین داشت که 31 دسامبر بود.صفحه رشته خودتون رو خوب نگاه کنید شاید مال شما نداشته باشه...یه جور ok اولیه است.که مینیمم ها رو داشته باشید.

رشته من که دو تا recom بیشتر نمی خواست.(من سه تا فرستادم،دو تا با فرم) اون یکی هم 100% تاثیر مثبت داره،بفرستید.ولی هر چی مدارک دارید با همین package بفرستید بره.
    Before the Dawn

مال من pre app نداشت (عمران)