صفحه 7 از 56 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 553

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McMaster

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McMaster

من فکر کنم درد این ها فقط اینه که تو یه پاکت نباشه! یعنی مثلا اگه با چند روز تاخیر جدا میفرستادم، حدس میزنم مشکلی نبود. چون آدرس فرستنده که فکر کنم هرچی بگی مامور پست میزنه ! (اینم باز فکر میکنم)
    کسی از دوستان برقی اگه این مشکل واسش پیش اومده لطف کنه ما رو هم در جریان بذاره تا یه فکری واسه خودمون بکنیم. :-\
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Junior Member

آقایون من هم همین مشکل کارنامه برام پیش امد گفتن کارنامه officialبفرسید. من شخصا تلفنی بامنشی دپارتمان صحبت کردم گفتم دانشگاه ما چیزی غیر از این به من نمیده . گفتن اشکالی نداره، همین کارنامه قبوله. همه ی مدارکمم خودم پست کردم، الان پذیرش گرفتم با 25000 فاند از داشکده برق، preap هم نداشت. همچنین این دانشگاه اصولا deadline نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdy_mlk
    آقایون من هم همین مشکل کارنامه برام پیش امد گفتن کارنامه officialبفرسید. من شخصا تلفنی بامنشی دپارتمان صحبت کردم گفتم دانشگاه ما چیزی غیر از این به من نمیده . گفتن اشکالی نداره، همین کارنامه قبوله. همه ی مدارکمم خودم پست کردم، الان پذیرش گرفتم با 25000 فاند از داشکده برق، preap هم نداشت. همچنین این دانشگاه اصولا deadline نداره.
    دوست عزیز سلام. میشه شرایطی که داشتی رو بگی. منم میخوام اونجا اقدام کنم. قبلا از استادی جواب گرفته بودی. من خیلی ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم هنوز :-[
    ضمنا من برای پرداخت application fee مشکل دارم. لینکش باز نمیشه. ممکنه یه راهنمایی بکنید.

Junior Member

معدل 17 تافل 620 مقاله و یه رکامند از استدی که قبلا McMaster بوده(visiting professor) و باهاش مقاله داده بودم. من و چنتا دوستام که اقدام کردیم واسه application fee مشکلی نبود. در نهایت از vpn یا u92 هم میتونید استفاده کنید. بدون جواب اولیه یا یه هماهنگی مختصر با استاد شانس گرفتن پذیرش خیلی کمه، من تقریبا ok استد رو داشتمو اپلای کردم

Junior Member

من می خوام برای مستر مهندسی پزشکی اقدام کنم... تا حالا کسی واسہ این رشتہ توی این دانشگاه اقدام کردہ؟؟؟ یکی از بچہ های همین سایت اونجا رو بی من معرفی کرد.... البتہ من هنوز ترم ۶ برقم..

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

من تافلمو 5Feb ریپورت کردم. هنوز نرسیده. :-[ دوستانی که اپلای کردن مدرک تافل چند روزه رسیده؟؟؟
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.bahmaniar
    من تافلمو 5Feb ریپورت کردم. هنوز نرسیده. :-[ دوستانی که اپلای کردن مدرک تافل چند روزه رسیده؟؟؟
    معمولاً سه هفته طول می کشه برسه.هنوز جا داره نگران نباشید.ولی به دپارتمان حتماً بگید که ریپورت کردین و به زودی می رسه.
    Before the Dawn

Junior Member

من تو دپارتمان مكانيك ديدم ددلاين ترم sep آخر april هستش، آيا واقعا اين طوره؟ يعني اگه الانم اپلاي كنيم به موقع و خوب اپلاي كرديم !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.bahmaniar
    حدودا 20 روز تا 1 ماه.
    If you fail to plan,you plan to fail

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

میبینم که سکوت تقریبا کل فروم رو گرفته... همه رفتن ambush کنن! ای شیطونا... ;D
    تو پروفایل وضعیت اپلیکیشن زیر یعنی چی:
    ELIGIBLE: App. Available to Potential Supervisors
    علامت سئوالشو اینجا میذارم: ؟ حرفی هس؟!
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.