صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: کدام دانشگاه های آمریکا شرط معدل برای 60 واحد پایانی را دارند ؟!

پیش فرض پاسخ : کدام دانشگاه های آمریکا شرط معدل برای 60 واحد پایانی را دارند ؟!

سلام
    من نمیدونستم کجا مطرح کنم این سوالو
    اینکه شما بیان کردید 60 واحد اخر مهمه برای برخی دانشگاها،منظورتون 60 واحد اخر کارشناسیه؟
    و می ارزه من 9 ترمه بشم یا یک پوئن منفی به حساب میاد؟

Junior Member

سلام.
    دوستان یه سوال داشتم. هیچ کسی تا حالا اشاره نکرده به این موضوع که 60 واحد آخر بر اساس معیار دانشگاه ( برنامه هشت ترمه ارائه شده توسط دانشگاه ) حساب میشه یا بر اساس واحدهایی که خودمون برمیداریم؟؟؟ ( مثلا طرف ترم هشت درس افتاده ترم 2 رو برداره آیا حساب میشه جز 60 واحد آخر؟ )

لطفا اگه میدونین بگین چون خیلی مهمه و میتونه به خیلیا کمک کنه جوابتون. مخصوصا کسایی که خودشون تجربه ارسال مدارک رو داشتن خواهش میکنم کمک کنید

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zamani111 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان یه سوال داشتم. هیچ کسی تا حالا اشاره نکرده به این موضوع که 60 واحد آخر بر اساس معیار دانشگاه ( برنامه هشت ترمه ارائه شده توسط دانشگاه ) حساب میشه یا بر اساس واحدهایی که خودمون برمیداریم؟؟؟ ( مثلا طرف ترم هشت درس افتاده ترم 2 رو برداره آیا حساب میشه جز 60 واحد آخر؟ )

لطفا اگه میدونین بگین چون خیلی مهمه و میتونه به خیلیا کمک کنه جوابتون. مخصوصا کسایی که خودشون تجربه ارسال مدارک رو داشتن خواهش میکنم کمک کنید

دوست عزیز "برنامه هشت ترمه ارائه شده توسط دانشگاه" رو دانشگاه مقصدتون از کجا داره یا می خواد دربیاره؟ دانشگاهی که شما اپلی می کنی غیر از کارنامه شما مگی چیزه دیگه ای داره؟ حساس نشید رو این چیزا.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)