صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 69

موضوع: آدرس وزارت امور خارجه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض آدرس وزارت امور خارجه

سلام
    ممنون ميشم يكي آدرس دقيق وزارت امور خارجه رو اينجا بنويسه و اينكه مدارك رو پيش كي بايد ببريم تا مهر بشه ؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آدرس وزارت امور خارجه

نقل قول نوشته اصلی توسط matin
    سلام
    ممنون ميشم يكي آدرس دقيق وزارت امور خارجه رو اينجا بنويسه و اينكه مدارك رو پيش كي بايد ببريم تا مهر بشه ؟
    تا اونجا که من واسه مدارک خودم اقدام کردم و میدونم شما نیازی به رفتن به وزارت امور خارجه ندارید !!
    وقتی مدارکتونو به دارالترجمه میدید اونا خودشون اینکارو انجام میدن و مدارک رو مهر و موم شده با امضا و مهر وزارت خارجه تحویل میدن ....
    کل این پرسه هم سه چهار روز بیشتر طول نمیکشه
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

اون دارالترجمه اي كه مدارك رو ترجمه كرده مهر وزارت رو روش نزده فقط مهر دادگستري داره. حالا مجبورم خودم ببرم
    آقا اگه كسي اين آدرسو داره بده

???
    You DO NOT have to go there by yourself, just return back to Translator and tell them what is wrong.
    they have their own channels to do it very rapidly, if you wanna do it by yourself it gonna take more than one ot two weeks just for one stamp.

Junior Member

شماره تلفن اونجا اینه:

66724599
    66739025

(امیدوارم تغییر نکرده باشه)
    ولی حداقل 3-4 ساعت طول میکشه کارتون رو انجام بدن. نامه رو تحویل میگیرن و بعد میگن چه ساعتی بیاین تحویل بگیرین >
    من تا نامه ام آماده بشه، از موزه های دورو بر بازدید کردم. ;D

آدرس دقیق یادم نیست ولی با همین آدرس هم منتونید اونجا رو پیدا کنید: خ. امام خمینی خ. 30 تیر ، 1 یا 2 کوچه قبل از چهارراه سرهنگ سخایی سمت چپ، اوایل کوچه سمت راست ساختمان کوچک با نمای سنگی سفید

ادرس بالا دقیقا درسته +

میشه روبروی ترمینال اتوبوس فیاض بخش 30 تیر و صبح اگه تا قبل 11 بری همون روز تا 3 مهر میزنن اگه بعد 11 برین فردا باید بیاین بگیرین جواب رو .
    5 شنبه ها هم تعطیله و حتما قبلش باید مدارک رو دادگستری تایید کرده باشه که این قسمت را دادگستری فقط از طریق دارترجمه ها قبول میکنه مگه هین که بلیط داشته باشین یا برین 2 ساعت التماس کنین و تازه امور خارجه پول میگیره اگه خودتون برین زیاد نیست ولی برای هر مدرک 700 -1000 تومان میگیره که اینو از دارترجمه نمیگیره.
    من توصیه میکنم اگه کارتون عجله ای نیست بدین دارترجمه ببره چون هزینه ای نداره و وقت تون هم گرفته نمیشه التماس نگهبان هم نداره پول هم نمیدین . !
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

آدرس وزارت امور خارجه جدیدا" عوض شده؟ اگه عوض شده کسی آدرس جدید رو داره؟
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

سلام به همه دوستان

جهت اطلاع شما باید عرض کنم که آدرس آن قسمتی از وزارت خارجه که از ارباب رجوع کار میگیرد و به صورت فوریتی کار انجام میدهد همان است که دوست عزیزمان در بالا نوشته است و معروف به 30 تیر است (همان خیابان سرهنگ سخایی) اما آن قسمت از وزارت خارجه که کار از دارالترجمه ها میگیرد از 1 هفته به عید جایش عوض شده و به خیابان حافظ، روبه روی ساختمان بورس اوراق بهادار، در داخل کوچه ای که بیمارستان وزارت نفت قرار دارد منتقل شده. (دقیقا جنب بیمارستان وزارت نفت). البته اگر شما خودتان بخواهید کار ببرید بهتر است به خیابان 30 تیر بروید (مسئولش آقای افشار است). ولی اگر به آدرس بالا هم رجوع کنید ازتان کار میگیرند. در حال حاضر قیمتهای وزارت خارجه فرق کرده است. یعنی علاوه بر پول تمبر پول پلمپ هم میگیرند (هر یک عدد کار یک پلمپ یا همان SEAL محسوب میشود) مثلا اگر شما یک شناسنامه داشته باشید علاوه بر پول نقش تمبر (600 ریال) 5000 ریال هم پول پلمپ (یا به قول خودشان خدمات) میگیرند. حالا اگر این شناسنامه مثلا در 5 نسخه باشد 25000 ریال پول خدمات آن میشود (به اضافه پول نقش تمبر برای 5 نسخه)
    توصیه من به شما این است که اولا به خود دارالترجمه بدهید تا مهر وزارت خارجه را برایتان بگیرد.چون وقت شما با ارزشتر از رفتن به مرکز شهر شلوغی مثل تهران است. ولی اگر به هر دلیلی خودتان میخواهید به وزارت خارجه بروید حتما به همان خیابان 30 تیر رجوع کنید چون ساختمان جنب بیمارستان شرکت نفت بیشتر برای دارالترجمه ها است و کارتان را فردای انروز تحویل میدهند.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

من امروز به همون ساختمان سی تیر مراجعه کردم که البته تو کوچه ی انتخابیه بود! کارم رو سریع گرفتن... پیک موتوری هم دارن و بعد از اتمام کار می تونین تقاضا بدین کاراتون با پیک بیاد دم خونتون و دیگه نیازی نیست 3، 4 ساعت اونجا معطل شید...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

سلام
    فقط دارالترجمه های تهران این کارو انجام میدن.ما شهرستانیا چه کنیم؟؟اصلا این مهر واجبه یا مستحب؟؟کسی هست که بدون این مهر پذیرش گرفته باشه؟؟

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)