صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 69

موضوع: آدرس وزارت امور خارجه

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : آدرس وزارت امور خارجه

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    دادگستری رو همه قبول نمیکنه بده دست خودتون. چون مهر و امضای مترجم رو باید تایید کنن اونا. ولی بازهم ممکنه دارالترجمه ای باشه که این کارم واستون بکنه
    البته خود مشتری میتواند کار را به دادگستری ببرد ولی اشکال کار در اینجاست کارشناسانی که در دادگستری هستند خیلی دوست ندارند مشتری خودش به آنجا برود و میگویند اینجا شلوغ میشود!!! به همین دلیل گاهی اوقات که اوضاع زیاد بر وفق مراد نیست (منظورم تو دادگستریه) به طرفی که خودش کار را آورده گیر میدهند که به مترجم بگو مگر نماینده ندارد که شما را اینجا فرستاده و خلاصه کارش را تایید نمیکنند. کلا این مسئله بگیر نگیر دارد و به اوضاع و احوال جوی و اخم و تخم رییس و .. بستگی دارد!!

من اصفهان زندگی می کنم.
    من امروز دانشنامه ام را از دانشگاه گرفتم و احتمالا می فرستمش تهران پیش دوستم که بره شهرک غرب مهر کنه و بعد بده یک دارالترجمه در تهران تا ترجمه و مهر دادگستری و وزات خارجه را بزنند.

اما مشکلی که قبلا هم گفتم و sjjpo2002 راهنمایی کردن اینه که ، من ریزنمره هامو را که وزارت علوم مهر کردم و اومدم اصفهان دادم دارالترجمه و اینجا مهر وزارت خارجه نمی زنند دارالترجمه ها.

می خواستم ببینیم اگه همراه اون دانشنامه ، ترجمه های دارالترجمه اصفهان را بدم به دارالترجمه تهران ، حاضرند ببرند وزارت خارجه مهر کنند؟ گیر نمی دهند که باید حتما از اول می آوردی همین جا تا همه مراحل با هم انجام بشه؟ کسی تجربه مشابه داشته؟

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tictac نمایش پست ها
    من اصفهان زندگی می کنم.
    من امروز دانشنامه ام را از دانشگاه گرفتم و احتمالا می فرستمش تهران پیش دوستم که بره شهرک غرب مهر کنه و بعد بده یک دارالترجمه در تهران تا ترجمه و مهر دادگستری و وزات خارجه را بزنند.

اما مشکلی که قبلا هم گفتم و sjjpo2002 راهنمایی کردن اینه که ، من ریزنمره هامو را که وزارت علوم مهر کردم و اومدم اصفهان دادم دارالترجمه و اینجا مهر وزارت خارجه نمی زنند دارالترجمه ها.

می خواستم ببینیم اگه همراه اون دانشنامه ، ترجمه های دارالترجمه اصفهان را بدم به دارالترجمه تهران ، حاضرند ببرند وزارت خارجه مهر کنند؟ گیر نمی دهند که باید حتما از اول می آوردی همین جا تا همه مراحل با هم انجام بشه؟ کسی تجربه مشابه داشته؟
    نه مسئله ای نیست. هزینه بردن به وزارت خارجه را میگیرند و برایتان انجام میدهند.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

سلام

شما چرا خودتون نمی برید وزارت خارجه؟! این چندمین باره بچه ها می پرسن ولی همونطور که بارها گفتم وزارت خارجه نمایندگی داره تو اکثر مراکز استانها و به ازای هر مدرک 2 تومن ازتون می گیره و این کار رو در کمتر از ده دقیقه براتون انجام میده.
    مثلا 7aseman هم این مشکلو داشت با اون شماره ای که بهش دادم تماس گرفت و آدرس وزارت خارجه رو تو شیراز ازشون پرسید و مشکلش حل شد. شما هم حتما تو اصفهان همچین امکانی دارید. حتما بپرسید

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

دوستان میدونید وزارت خارجه برای مهر 10 نسخه ترجمه ریز نمرات و دانشنامه که باهم پلمپ شده باشند چقدر می گیره ؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

واسه هر مدرک 2 تومن و خورده ای که تقریبا برای شما 22 تومن میشه

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    واسه هر مدرک 2 تومن و خورده ای که تقریبا برای شما 22 تومن میشه
    فکر کنم کمتر میشه. بستگی داره به قسمت فوریتهای تایید در 30 تیر بروید یا اینکه دارالترجمه ببرد. هر نسخه 500 تومان بابت پلمپ و حدود 500 تومان هم نقش تمبر میگیرند. البته 30 تیر بابت خدمات خودش هم مبلغی میگیرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer Information security, university technology of Malaysia (UTM)

با سلام خدمت دوستان عزیز

من دانشنامه و ریز نمرم رو دادم به دارالترجمه در اصفهان سوالم این هست که:

غیر از تایید رسمی دادگستری اصفهان نیازی برای تایید رسمی وزارت خارجه هست ؟یا نه؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

Post پاسخ : آدرس وزارت امور خارجه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_eng نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

من دانشنامه و ریز نمرم رو دادم به دارالترجمه در اصفهان سوالم این هست که:

غیر از تایید رسمی دادگستری اصفهان نیازی برای تایید رسمی وزارت خارجه هست ؟یا نه؟
    بستگی داره برای کجا میفرستین، در 96% موارد نیاز.
    بچه های اصفهان هم در فکر هستن که توی خود اصفهان در دفتر وزارت خارجه مهرش رو بزنن. حتماً به لینک زیر سر بزنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=15340&page=5
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Lightbulb پاسخ : آدرس وزارت امور خارجه

سلام دوستان
    من امروز مجبورشدم که برای تائید مدارکی که فقط مهر مترجم رسمی داشت و قبلا برای سفارت انگلستان تهیه کرده بودم به دادگستری و امور خارجه مراجعه کنم.
    چون من بلیط داشتم دادگستری قبول کرد که مدارک را تایید کند و فکر می کنم بدون بلیط یا یک دلیل موجه به این سادگی ها قبول نکنند. تایید مدارک در دادگستری زیاد طول نکشید و هزینه اضافی هم نداشت اما باید از قبل حتما تمبر به مبلغ پنج هزار تومان رو یا پشت برگ ترجمه باطل کنید و سعی کنید تا 8:30 صبح آنجا باشید
    برای رفتن به امور خارجه از همان برخیابان دادگستری با تاکسی به راحتی و در کمتر از چند دقیقیه می توانید به آدرسی که در انتها آمده است برسید. آنجا مدارک را تحویل می گیرند. هزینه هم دارد مثلا برای 11 مورد بیست و سه هزار تومان پرداخت کردم و بعد از چند ساعت مدارک را مهر زده تحویل دادند. انتظار برای آماده شدن در امور خارجه ممکن است ناخوشایند باشد. آنجا پیک موتوری هست میتوانید درخواست کنید مدارک را برایتان بفرستند. البته اگر مدرکی دارید که فقط نیاز به تائید امور خارجه دارد می توانید با پیک موتوری وابسته به تائید اسناد امور خارجه هماهنگ کنید.
    پیشنهاد من این است که اگر مجبور نبودید اصلا اینکار را نکنید.

آدرسها و تلفن های مورد نیاز:

آدرس دادگستری: خیابان خیام - بالاتر از خیابان بهشت - روبروی پارک شهر - ساختمان کاخ دادگستری - طبقه همکف - اداره فنی قوه قضاییه

بخش تاییدیه مدارک و اسناد وزارت خارجه: خیابان سی تیر - کوچه انتخابیه (قبل از سرهنگ سخایی)
    ویرایش توسط shamim65 : February 1st, 2011 در ساعت 11:20 PM دلیل: حذف شماره تلفن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)