صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 69

موضوع: آدرس وزارت امور خارجه

پیش فرض پاسخ : آدرس وزارت امور خارجه

آدرس جديد يراي تائيد مدرك: خ فردوسي خ سرهنگ سخائي نبش كوچه بهنيا .روزهاي كاري شنبه تا چهارشنبه از 8 تا 14:30
    من چهارشنبه ساعت 12 مدرك رو تحويل دادم ساعت 3 تحويل گرفتم.
    براي هر مدرك مبلغ 6000 تومان گرفته شد.(دارالترجمه مبلغ 15000 براي هر مدرك طلب كرده بود كه بهش ندادم و خودم رفتم)
    اينم آخرين اطلاعات براي بچه هاي گل فروم.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

نقل قول نوشته اصلی توسط haward نمایش پست ها
    آدرس جديد يراي تائيد مدرك: خ فردوسي خ سرهنگ سخائي نبش كوچه بهنيا .روزهاي كاري شنبه تا چهارشنبه از 8 تا 14:30
    براي هر مدرك مبلغ 6000 تومان گرفته شد.(دارالترجمه مبلغ 15000 براي هر مدرك طلب كرده بود كه بهش ندادم و خودم رفتم)
    دوست عزیر من دقیقا متوجه نشدم منظورتون از هر مدرک چی هست ؟

منظورتون یک پلمپ ( شامل دانشنامه و ریز نمرات) است ؟

دیگه تمبری شما باطل نکردید ؟

هر واحد مدرک فکر کنم هر سری مدرک (هر پلمب رو یکی) محسوب میکنه
    نه تمبر باطل نمیکنه و فقط مهر میزند
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haward نمایش پست ها

آدرسها و تلفن های مورد نیاز:

آدرس دادگستری: خیابان خیام - بالاتر از خیابان بهشت - روبروی پارک شهر - ساختمان کاخ دادگستری - طبقه همکف - اداره فنی قوه قضاییه

بخش تاییدیه مدارک و اسناد وزارت خارجه: خیابان سی تیر - کوچه انتخابیه (قبل از سرهنگ سخایی)

یکی هم گفته در آخرین پست بالا که آدرس وزارت امورخارجه به آدرس بالا تغییر کرده؟ من باید یک روزه بگیرم تایید را از وزارت امورخارجه + دادگستری. امکان پذیر است؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط pixel2014 نمایش پست ها
    آدرسها و تلفن های مورد نیاز:

آدرس دادگستری: خیابان خیام - بالاتر از خیابان بهشت - روبروی پارک شهر - ساختمان کاخ دادگستری - طبقه همکف - اداره فنی قوه قضاییه

بخش تاییدیه مدارک و اسناد وزارت خارجه: خیابان سی تیر - کوچه انتخابیه (قبل از سرهنگ سخایی)

یکی هم گفته در آخرین پست بالا که آدرس وزارت امورخارجه به آدرس بالا تغییر کرده؟ من باید یک روزه بگیرم تایید را از وزارت امورخارجه + دادگستری. امکان پذیر است؟
    ممنون
    وزارت خارحه اگر تا ساعت 9 ببری احتمال داره همون روز بهتون تحویل بدن

Junior Member

شهر انزلی در گیلان هم وزارت امور خارجه مهر میزنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط doran نمایش پست ها
    شهر انزلی در گیلان هم وزارت امور خارجه مهر میزنه
    و بسیار آدم های بی تربیت و گیجی هستند.
    روی یه مدرک من تاریخ زده 1 ژانویه 2013 در حالیکه من اصلا در اون تاریخ نه مدارکم رو از دانشگاه گرفته بودم و نه اصلا قصد اپلای داشتم. تازه این تاریخ رو متوجه شدم. و فردا هم دارم میرم سفارت(آلمان) برای تایید مدارک.
    نمیدونم اگه افیسر گیرداد به تاریخ چی جواب بدم. یه بارهم یکی از کارمندها بهم گفت شما جعل اسناد کردی .در ضمن خیلی دمدمی مزاجن. بهتره زنگ بزنی بعد بری. من دو بار رفتم گفتن امروز تایید نمیکنیم. روز آخر هم دعوام شد و قراره اگر آفیسر سفارت گیر داد برم وزارت خارجه تهران حالشون رو بگیرم. شماره: 2-3243301-0182
    خلاصه: اگر مجبورید برید حتما حتما به تاریخ و مهرشون دقت کامل کنید. موفق باشید.

Junior Member

سلام به دوستان گلم
    تو دار الترجمه بابت ترجمه دوخط نظر پزشک بابت سلامت بودن من و تایید وزارت امور خارجه مبلغ صد هزار تومن طلب کردن.در ضمن تو شهر ما وزارت امور خارجه شعبه داره.به نظر شما اگه اون دارترجمه فقط نظر پزشک
    رو ترجمه کنه مابقی کارا رو خودم با مراجعه به همون؟به وزارت امور خارجه تو شهر خودم می تونم انجام بدم که هزینه ام کم بشه ؟ اگه ادم خودش بره براش مهر وزارت امور خارجه هم می زنن

نقل قول نوشته اصلی توسط pinkpanter نمایش پست ها
    سلام به دوستان گلم
    تو دار الترجمه بابت ترجمه دوخط نظر پزشک بابت سلامت بودن من و تایید وزارت امور خارجه مبلغ صد هزار تومن طلب کردن.در ضمن تو شهر ما وزارت امور خارجه شعبه داره.به نظر شما اگه اون دارترجمه فقط نظر پزشک
    رو ترجمه کنه مابقی کارا رو خودم با مراجعه به همون؟به وزارت امور خارجه تو شهر خودم می تونم انجام بدم که هزینه ام کم بشه ؟ اگه ادم خودش بره براش مهر وزارت امور خارجه هم می زنن
    درود
    اگه خودتون اقدام کنید واسه تایید وزارت خارجه به صرفه تره. تو دارالترجمه که آدم رو تلکه میکنن رسما.
    @--->----
    take a deep breath and let it all go

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم.من دفعه قبل که رفتم وزارت امور خارجه برای تایید مدارک اشتغال به تحصیل، گفتند که اول باید اون مدرکی که می خواید تایید بشه رو در این وبسایت(؟) اپلود کنید و بعد اپلود یک کد شناسایی میده وقتی اون کد رو داشته باشید ما می تونیم کارتونو انجام بدیم.یادمه کارت ملی رو می خواست و متاسفانه اسکنر و اینترنت هم در دسترس نبود و خلاصه کلییییی اذیت شدم.حواستون به این قضیه باشه و آماده برید.حالا برای این ترم من ایران نیستم و پدرم اینکارو قراره برای من انجام بده ولی متاسفانه من ادرس اون سایت رو یادم نمیاد.هرچی هم سرچ می کنم چیزی پیدا نمی کنم. می خواستم بپرسم کسی تازگی رفته و ادرس این سایت رو داره؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)