صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 69

موضوع: آدرس وزارت امور خارجه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آدرس وزارت امور خارجه

http://tak.mfa.ir/

این هم ادرس سایت مورد نظر!

نقل قول نوشته اصلی توسط sos34128 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی داشتم.من دفعه قبل که رفتم وزارت امور خارجه برای تایید مدارک اشتغال به تحصیل، گفتند که اول باید اون مدرکی که می خواید تایید بشه رو در این وبسایت(؟) اپلود کنید و بعد اپلود یک کد شناسایی میده وقتی اون کد رو داشته باشید ما می تونیم کارتونو انجام بدیم.یادمه کارت ملی رو می خواست و متاسفانه اسکنر و اینترنت هم در دسترس نبود و خلاصه کلییییی اذیت شدم.حواستون به این قضیه باشه و آماده برید.حالا برای این ترم من ایران نیستم و پدرم اینکارو قراره برای من انجام بده ولی متاسفانه من ادرس اون سایت رو یادم نمیاد.هرچی هم سرچ می کنم چیزی پیدا نمی کنم. می خواستم بپرسم کسی تازگی رفته و ادرس این سایت رو داره؟
    ممنونم

Junior Member

من همین امروز وزارت خارجه بودم . مدارک رو بعد از یک ساعت تحویل می دن. باید برید ساختمون شماره ی 9 وزارت خارجه. کارت بانکی حتما همراتون باشه، پول نقد قبول نمی کنند. من 5 تا مدرک داشتم که از من کلا 18000 تومن گرفتند.

Junior Member

سلام دوست عزیز
    ایا اینجوری که دوستمون گفتند نیازی به آپلود فایل نیست ؟
    من یک دیپلم دارم و کارنامه دیپلم و گواهی کار
    ممنون
    و یک سوال دیگه اینکه آیا شلوغ میشه ؟ از خیلی زود باید بریم ؟
    ایا شنبه باز هست ؟

سلام

برای گرفتن مهر تایید وزارت خارجه در مشهد به کجا باید مراجعه نمود؟ هزینه تایید هر سند چقدر است؟

Junior Member

همانطور که دوست گرامی keyvan37در سه پست بالا تر گفته محل تایید مدارک وزارت امور خارجه در ساختمان شماره 9 از مجموعه وزارت خارجه هست که برای کسانی که با مترو میخوان برن باید ایستگاه امام خمیتی پیاده بشن و از خروجی خیابان خیام وارد خیابان امام خمینی شده و بسمت چپ ادامه مسیر بدن و از سردر باغ موزه ملی که کنار ساختمان شماره 3 هست وارد شده و بعد حدود 150 متر ساختمان تایید اسناد و مدارک یا همون ساختمان شماره 9 سمت راست هست که بعد از ورود باید شماره از دستگاه بگیرین که برای دانشجو های عازم کانادا جدا شماره میده من ساعت 10 امروز رسیدم که خیلی شلوغ بود و تقریبا 100 نفر قبل از من بودن ( بهتره زود تر برید از ساعت 8/30 پذیرش دارن تا 13/30 شنبه تا چهارشنبه ) که بعد از تحویل مدارک با همون شماره ای که از دستگاه گرفتید دوباره منتظر میمونید تا شماره شما اعلام بشه حتما کارت بانکی همراهتون باشه چون مبلغ رو نقدی نمیگیرن من دوتا ریز نمرات داشتم که هر کدوم رو 6000 تومن گرفت کار من ساعت 13/30 تموم شد البته 3 تا باجه فعال بود برای دریافت مدارک و یک باجه هم برای تحویل مدارک.
    موفق باشید

Junior Member

سلام.خیابان سناباد. هزینه اش فک میکنم 13000 تومان باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    برای تایید وزارت امور خارجه باید اصل مدرک هم ببریم یا فقط کافیه ترجمه هایی که مهر دادگستری خورده رو ببرم؟

Junior Member

یه سوال داشتم، کسی می‌دونه این مهر وزارت امور خارجه برای چیه؟ برای کنترل ترجمه مدرک‌ـه، یا برای اعتبارسنجی خود مدرک ـه. چون دانشگاهی که من توش درخواست دادم ازم می‌خواد که مدرکم رو وزارت امور خارجه تایید کنه و من ریزنمرات انگلیسی‌ـه. می‌خوام بدونم می‌تونم مدرک انگلیسی رو بردارم و ببرم وزارت امور خارجه برای مهر کردن؟

سلام. از دوستان کسی میدونه در تبریز هم وزارت خارجه هست؟؟

Junior Member

دوستان امکان داره که مدرکی رو که امور خارجه یکبار تایید کرده دوباره تایید کنه یا مهر بزنه چون از دفعه قبلی دو سال می گذرد و سفارت آلمان تاییده های بیش از یکسال رو قبول نمی کنه تا مجبور نشم دوباره ترجمه کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)