صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 69 , از مجموع 69

موضوع: آدرس وزارت امور خارجه

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آدرس وزارت امور خارجه

سلام
    شخصا مراجعه کنید بپرسید. معمولا قبل از 11 مدارک رو جمع میکنند و باید مثلا طبق اولویت ساعت 2 اونجا باشید تا ببینید نوبتتون شده یا نه.
    آدرس این بود اگر عوض نشده باشه:
    خيابان امام خمينی­ خيابان سی تير ­ نرسيده به چهارراه سرهنگ سخائی­ کوچۀ انتخابيه ­ پلاک ۱

نقل قول نوشته اصلی توسط sabety نمایش پست ها
    دوستان امکان داره که مدرکی رو که امور خارجه یکبار تایید کرده دوباره تایید کنه یا مهر بزنه چون از دفعه قبلی دو سال می گذرد و سفارت آلمان تاییده های بیش از یکسال رو قبول نمی کنه تا مجبور نشم دوباره ترجمه کنم
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط seyfolah نمایش پست ها
    http://tak.mfa.ir/

این هم ادرس سایت مورد نظر!

مطمئنید این سامانه برای تایید مدارک تحصیلی (یعنی مهر وزارت خارجه) به کار میره؟ آخه اطلاعاتی که می خواد برای ثبت پرونده تحصیلی به نظر عجیب میاد! گواهی اقامت و آخرین تاریخ خروج از کشور! اگه کسی اخیرا مهر وزارت خارجه رو خودش گرفته لطفا بگه ثبت نام تو ای سایت واقعا اجباریه؟ اگه آره قسمت اقامت رو چی باید آپلود کنیم؟

بچه ها من امروز رفتم وزارت خارجه مهر تایید گرفتم
    اولا که احتیاج به ثبت نام در سامانه تاک نبود. هیچ کس اونجا به من نگفت باید ثبت نام کنم
    من 8 صبح اونجا بودم. قسمت تایید مدارک خلوت بود و 8:30 که باجه باز شد تا 9:15 مدارک من تایید شده تحویلم داده شد.
    اونجا هم حتما باید برای هزینه کارت بکشید
    (من دانشنامه و ریز نمرات لیسانس و ارشدم که کلا تو دو سری پلمپ شده بود (یک سری ریز نمرات و دانشنامه لیسانس و سری دوم ریزنمرات و دانشنامه ارشد)، 27000 تومن برام تموم شد)
    آدرسش هم همون ساختمان 9 وزارت خارجه است. از توپخونه که میرید به سمت سی تیر از سر در باغ ملی برید داخل. همه جا تابلو تایید مدارک زده ولی یه کم که برید جلو دست راست ساختمون قشنگه که به سبک تخت جمشید ساخته شده جاییه که باید برید. الکی تا 30 تیر نرید که راهتون دور شه

مترو امام خمینی پیاده بشین راحته
    5 دقیقه پیاده روی
    نوبت بگیرید
    تایید میکنن و نقدی هم قبول نمیکنن فقط کارت
    اردتمند شما: لبخند

Junior Member

آدرس وزارت خارجه در استان هرمزگان:

قشم-میدان امام قلی خان-مجتمع اداری نخل زرین

تلفن: 07635243080

مراجعه کننده زیادی نداره و خلوته. کارتون رو همون موقع راه میندازن. فقط قبل از رفتن، تلفنی هماهنگ کنید.
    توجه داشته باشید در حال حاضر خدمات تائید ترجمه های وزارت خارجه در استان هرمزگان، فقط در همین مکان انجام میشه.

Junior Member

من يکشنبه 5 دی خودم مدارکم که ترجمه رسمی شده بود رو بردم ساختمان شماره 9 وزارت خارجه و مهر تاييد زدم روشون که برای 7 نسخه شد 42 هزار تومان. اما چند نکته:

1- يک بحثی اينجا مطرح شده در مورد سامانه تاک. همچنين يکی ديگه از دوستان هم يه نکته ای رو مطرح کردن در خصوص اينکه تو دستگاه شماره دهی اونجا يه بخش جدا واسه دانشجوهای کانادا گذشتن. با توجه به توضيحاتی که من اونجا از يکی از پرسنل و همچنين يکی از کسايی که خودش نماينده دارالترجمه بود گرفتم، قضيه از اين قراره که اون سامانه مربوط به تاييد مدارکی ميشه که از خارج از کشور دريافت شده و شخص حالا ميخواد از اون مدارک در داخل کشور استفاده کنه. اونکه واسه دانشجويان کانادا هم يه نوبت جدا ميدن، باز به همين داستان مربوطه، پشت شيشيه باجه هم نوشته که بايد اول در تاک ثبت نام بکنند. بنابراين برای کسايی که مدارکشون فارسیشون رو اينجا ترجمه ميکنن و ميخوان فقط يه تاييد وزارت خارجه رو بگيرن, صرف نظر از اینکه عازم کجا هستند, نيازی نيست که قبلا اونجا ثبت نام کنند و وقتی هم که به وزارتخونه مراجعه ميکنند، بايد از بخش مربوط به "تاييد مدارک ترجمه شده" نوبت بگيرند.

2- متصدی از من اصل مدارک، يعنی اصل دانشنامه ها و ريزنمرات رو خواست و من بهشون ارائه دادم. نميدونم الزامی هست يا نه، ولی همراه ببريد بهتره.

3- من از رشت رفتم اونجا و متصدی وقتی مهر دارالترجمه رشت رو ديد گفت چرا همونجا انجام ندادی و اومدی تهران! گفتم آدرس دفتر رشت رو هيچ جا پيدا نکردم، ايشون هم گفتند که ميتونستی به سر شماره وزارتخونه يا به استانداری گيلان زنگ بزنی و اطلاع بگیری. بنابراين دوستان گيلانی ديگه نياز نيست مثل من اين همه راه رو برن تهران، تو رشت و شاید تو انزلی هم بشه انجام داد. همچنين دوستان ديگر هم حتی اگه اسم شهرشون تو ليست دفترهای نمايندگی وزارت خارجه تو سایت نيست، باز هم از طريق تماس با وزارت يا استانداری جويا بشن، شايد نمايندگی داشته باشه.

Junior Member

سلام

دوستان کسی میدونه نمایندگی وزارت خارجه در استان گیلان هنوز برقرار هست یا خیر؟ من تازه امروز متوجه شدم که گویا دفتر نمایندگی هم داشتن ولی چیزی در موردش ندیدم. خبرهاش مربوز به چد سال پیش هست. برای تایید مدارک باید مراجعه کنم.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط doran نمایش پست ها
    شهر انزلی در گیلان هم وزارت امور خارجه مهر میزنه

سلام

هنوز هم دفتر نمایندگی دایر هست ؟
    آدرسش رو میشه لطف کنین؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان.وقتتون بخیر.نمیدونید وزارت خارجه (تایید مدارگ ترجمه شده) ساعات کاریشون چجوریه و اینکه پنج شنبه هام بازه؟

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)