صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: اوضاع کار | کاریابی | ویزای کار در امارات و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار | کاریابی | ویزای کار در امارات و مسائل مرتبط

یه سوال دیگه هم دارم. دوستان در امارات کارفرماها چطور سابقه کاری شما رو در میارن؟ مدرک خاصی از شما می خوان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rob11 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم دارم. دوستان در امارات کارفرماها چطور سابقه کاری شما رو در میارن؟ مدرک خاصی از شما می خوان؟

تمام مدارک تایید و ترجمه شده باید از ایران تهیه کنید یا هر جای دیگه ای که ساکن بودید مشکلی که هست تمام این موارد هم انجام بدید در بخش سکوریتی چک ملیت ایرانی 99.99 درصد رد میشه بنده در زمینه تکنولوژی و نرم افزار چند سال پیش شرکتی در امارات ثبت کردم با روابطی که داشتم چون به صورت عادی قادر به این کار نیستید حتی به عنوان کارفرما در بخش تکنولوژی هم قراردادی داشتم و همینطور موفق به تایید قرارداد به عنوان توسعه دهنده نرم افزار در بخش تکنولوژی ثبت و تایید شد اما مواردی که مربوط به خود دولت امارات بود یعنی چک کردن بک گراند امنیتی کاملا بی دلیل رد شدم البته اطلاع داشتم که درصد رد شدنم بالا هست. رد شدن ارتباطی با عدم صدور مجدد ویزا اینا نداره شما میتونید هر زمانی تا وقتی که خلافی انجام ندی هر بار ویزا بگیری تردد کنی

حتی با این همه تفاسیر حتی اگر رابط بسیار قدرتمندی هم داشته باشید باز هم مدارک ارائه بدید با نرخ ارز الان چیزی حدود 100 تا 150 هزار درهم باید در باقی مانده استیتمنت بانکی که ارائه میدید باشه و در اخر هم 99.99 درصد باز هم رد میشید به طور کل حدود 10 تا 15 سال قبل یادم هست این مشکلات خیلی کمتر بود و همینطور خیلی راحت تر میشد اونجا ساکن شد اما الان به هر شخصی که کامنت بنده میخونه پیشنهاد میدم به طور کل گزینه امارات فراموش کنید چون مشکل دولت امارات فقط و فقط ملیت ایرانی هست و طبق تجربه من مهم نیست چقدر سرمایه یا مزایایی برای دولت و اون کشور داشته باشید

Junior Member

سلام.من مهندس برق قدرت با ۸سال سابقه کار و استخدام رسمی هستم. توسایت jobsindubai ثبت نام کردم الان هر روز تماس میگیرن که ۹۲دلار کانادا واریز کن تا اکانت فعال شه و بری برای مصاحبه.میخواستم بپرسم دوستان کسی اطلاع از این سایت داره که معتبره یا نه و این که شرایط کار در دبی برای ایرانی ها با توجه به شرایط موجود مناسبه؟ حقوق اونجا با مخارجش میخونه...
    ممنون میشم راهنمایی کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط fr1985 نمایش پست ها
    سلام.من مهندس برق قدرت با ۸سال سابقه کار و استخدام رسمی هستم. توسایت jobsindubai ثبت نام کردم الان هر روز تماس میگیرن که ۹۲دلار کانادا واریز کن تا اکانت فعال شه و بری برای مصاحبه.میخواستم بپرسم دوستان کسی اطلاع از این سایت داره که معتبره یا نه و این که شرایط کار در دبی برای ایرانی ها با توجه به شرایط موجود مناسبه؟ حقوق اونجا با مخارجش میخونه...
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    این وب سایت حداقل هشت سالی هست که مشغول کلاهبرداری هست، یک آدرس جعلی کانادا رو در وبسایتشون نوشتند و با وعده پیدا کردن کار بصورت آنلاین از متقاضیان کار در سرتاسر دنیا پول میگیرند.

امیدوارم شرایط کار در دبی رو دوستان ساکن دبی براتون توضیح بدهند ولی چیزی که من از دوستانم که در دبی بودند یا هستند می‌دونم اینست که حتی اگر بیست سال هم در دبی کار کنید به محض اینکه شغلتون رو از دست بدید باید از دبی خارج بشید و هیچ جور امکان اقامت دایم و آینده با ثبات برای نیروی کار فراهم نمیشه.

Junior Member

سلام،
    کسی در مورد این طرح جدید ویزای ده ساله امارات اطلاعاتی داره که چطور می‌شه اقدام کرد؟ و آیا ایرانی‌ها هم شانسی دارن؟ با توجه به روابط بین کشورها در حال حاضر
    امارات متحده عربی شرایط دریافت اقامت ده ساله را که با عنوان "ویزای طلایی" شناخته می‌شود، با هدف جذب افراد متخصص و حرفه‌ای بیشتر تغییر داده است.
    شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم دوبی و نایب رئیس امارات روز یکشنبه ۱۵ نوامبر اعلام کرد که از این به بعد تمام پزشکان، دارندگان مدرک دکترا و همین‌طور مهندسان کامپیوتر، برنامه‌نویسی، الکترونیک، برق و زیست‌فناوری (بیوتکنولوژی) می‌توانند برای دریافت این ویزای بلندمدت در امارات درخواست بدهند.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)