صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    لینکی که تو پست اول گذاشته شده باز نمیشه و فایل پیوست هم دانلود نمیشه برا همین مجبور شدم سوالمو مطرح کنم
    من تو سایت های مختلف مطالبی درمورد بورس رایگان ترکیه و شرایطش دیدم و امیدوار بودم منم بتونم این بورسیه رو بگیرم
    ولی از هر موسسه ای پرسیدم که چطور میشه براش اقدام کرد گفتن همچین شرایطی وجود نداره و باید با هزینه شخصی برم
    حالا سوالم اینه که واقعا همچین جیزی وجود نداره؟
    اگه همچین چیزی هست شامل رشته های دندانپزشکی، پزشکی یا داروسازی هم میشه؟
    چطور میشه برای گرفتن این بورسیه اقدام کرد؟
    اونطور که قبلا خوندم یکی از شرایطش اینه که تو آزمون یوس 90 درصد امتیاز رو کسب کنی، اگه من امسال اقدام کنم، باید قبلا یوس میدادم یا یوس 2017 شرکت کنم هم میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA University Of Tehran

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Esra___R نمایش پست ها
    سلام
    لینکی که تو پست اول گذاشته شده باز نمیشه و فایل پیوست هم دانلود نمیشه برا همین مجبور شدم سوالمو مطرح کنم
    من تو سایت های مختلف مطالبی درمورد بورس رایگان ترکیه و شرایطش دیدم و امیدوار بودم منم بتونم این بورسیه رو بگیرم
    ولی از هر موسسه ای پرسیدم که چطور میشه براش اقدام کرد گفتن همچین شرایطی وجود نداره و باید با هزینه شخصی برم
    حالا سوالم اینه که واقعا همچین جیزی وجود نداره؟
    اگه همچین چیزی هست شامل رشته های دندانپزشکی، پزشکی یا داروسازی هم میشه؟
    چطور میشه برای گرفتن این بورسیه اقدام کرد؟
    اونطور که قبلا خوندم یکی از شرایطش اینه که تو آزمون یوس 90 درصد امتیاز رو کسب کنی، اگه من امسال اقدام کنم، باید قبلا یوس میدادم یا یوس 2017 شرکت کنم هم میشه؟
    سلام. لینک زیر مربوط به وب سایت این بورس هست اطلاعات دقیق و کامل رو از اونجا می تونید به دست بیارید. برای همه مقاطع وجود داره و از 10 اسفند تا 10 فروردین زمان اپلای کردنش هست.
    http://www.turkiyeburslari.gov.tr/index.php/en/
    !work hard in silence, let success make the noise

سلام خیلی برام جالبه
    یعنی بدون هیچ چشم داشتی این کارو انجام میدن ؟خیلی خوبه که
    خوب یه چیزی من اگر الان بخوام برا مدیریت مالی یا بازرگانی درخواست بدم یعنی 10 اسفند منکه پیش ندارم میتونم گواهی اشتغال به تحصیل ارایه کنم؟ معدل سومم هم 19.73 امسال هم که خیلی امیدوارم البته قصد دارم برای المان و اتریش هم اپلای کنم ولی ترکیه رو هم در نظر دارم
    به نظر دوستان برای مدیریت یا رشته ی فیزک یا مهندسی صنایع شانس دارم؟
    آخرش هم مثل سریالای داخلی خیلی خوبه.....

دوستان یعنی هیچ کس اطلاعی نداره؟

من فقط میدونم باید 10 اسفند اقدام کرد برای پزشکی هم معدل بالای 18 و بهتره 19 بگیریم اینم تو سایت سیاح انلاین که وابسته به دولت افغانستان(البته فکر کنم)هست کلا دوستان این فروم علاقه ای به بورس در کارشناسی ندارند و تا میشه میگن بورس در مقطع لیسانس موجود نیست ولی به هر صورت اقدامش میکنم ببینم چه میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط mpak19991377 نمایش پست ها
    سلام خیلی برام جالبه
    یعنی بدون هیچ چشم داشتی این کارو انجام میدن ؟خیلی خوبه که
    خوب یه چیزی من اگر الان بخوام برا مدیریت مالی یا بازرگانی درخواست بدم یعنی 10 اسفند منکه پیش ندارم میتونم گواهی اشتغال به تحصیل ارایه کنم؟ معدل سومم هم 19.73 امسال هم که خیلی امیدوارم البته قصد دارم برای المان و اتریش هم اپلای کنم ولی ترکیه رو هم در نظر دارم
    به نظر دوستان برای مدیریت یا رشته ی فیزک یا مهندسی صنایع شانس دارم؟
    زمان ثبتنام هنوز از طرف سایت رسمی بورس برای مقطع کارشناسی اعلام نشده البته برای ارشد و دکترا از 27 دی ماه شروع میشه. برای کارشناسی و رشته‌های پزشکی شرط سنی متولدین 11 دی ماه 1374 به بعد هست و شرط معدل برای رشته‌های پزشکی 18 و برای کارشناسی 14 هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط mpak19991377 نمایش پست ها
    من فقط میدونم باید 10 اسفند اقدام کرد برای پزشکی هم معدل بالای 18 و بهتره 19 بگیریم اینم تو سایت سیاح انلاین که وابسته به دولت افغانستان(البته فکر کنم)هست کلا دوستان این فروم علاقه ای به بورس در کارشناسی ندارند و تا میشه میگن بورس در مقطع لیسانس موجود نیست ولی به هر صورت اقدامش میکنم ببینم چه میشه
    دوست عزیز شانس گرفتن بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی و پزشکی خیلی کمه اما بهتره شانستون رو امتحان کنین به خصوص اینکه معدلتون هم خیلی عالیه ولی حتما باید تا تیرماه فارغ‌التحصیل شده باشید!

انشالله امسال این بورس رو برای بیزینس یا فاینانس میگیرم شانسیه دیگه 1000% هم فارغ التحصیل میشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس های دولتی ترکیه برای مقطع کارشناسی و مسائل م

سلام. من یه سوال داشتم در مورد توصیه نامه
    برای اپلای کردن باید توصیه نامه ارائه بریم ولی من هیچ فرم مخصوصی و تو سایت پیدا نمیکنم تا بدم استادام برام پر کنن.میشه راهنماییم کنین
    ممنون

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)