صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 152 , از مجموع 152

موضوع: انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    درود
    کم هزینه ترين و در عین حال پر خطرترین روش ها معاوضه با شخص و یا همراه خودتون آوردن (که البته سقف مشخصی داره) هستش
    سلام و ممنون از پاسختون.

من الان کانادام و تا جایی که می شد معاوضه کردم با کسایی که می خواستن پول بفرستن ایران. الان حدود 20000 تا می خوام از ایران بگیرم. بهترین روش چیه به نظرتون؟

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    سلام و ممنون از پاسختون.

من الان کانادام و تا جایی که می شد معاوضه کردم با کسایی که می خواستن پول بفرستن ایران. الان حدود 20000 تا می خوام از ایران بگیرم. بهترین روش چیه به نظرتون؟
    خواهش می کنم
    اگه معاوضه با اشخاص رو کنار بگذاریم، خب روش دیگه همون صرافی هاست. تو شهری که اقامت دارین، یه صرافی ایرانی پیدا کنین و که البته نرخ شون نسبت به معاوضه با اشخاص بالاتره و ممکن هم هستش کمی کارمزد بگیرن
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)