صفحه 10 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 152

موضوع: انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط emy نمایش پست ها
    سلام بچه ها من یه جورنال پولی مقاله فرستادم باید دویست و پنجاه دلار به حساب جورنال توی هند واریز کنم. به صرفه ترین راه کدومه؟. قبلا رفتم صرافی توی گرگان خیلی گرون حساب میکنن می گن که مثلا چون کمه صرف نداره انتقال وجه و از این حرفا... واسه همین گرون تر حساب مبکنن
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    ببينيد كه به چه روشهاي ميشه پرداختش كرد.
    براي صرافي ها اين مبالغ به صرفه نيست.
    اگر به روش پي پال باشه من ميتونم كمكتون كنم

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام.. چه عالی
    اتفاقا اول یه شماره حساب حواله داده بودن
    ازشون درخواست کردم یه حساب بدن بشه با کردیت کارت انجام بدم..
    این جواب و بهم دادن

Payments are also accepted through our
    PayPal account at https://www.paypal.com.
    Our PayPal recipient email address is info@cwejournal.org

پس می تونم با پی بال انجام بدم..
    ممنون میشم منو راهنمایی کنین..
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Junior Member avamir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان،

من برادرم آمریکا هست، چند وقتیه میخواد یه مقدار پول برای من تو ایران بفرسته ولی فعلا نشده.

اگه از دوستان کسی نیاز به پرداخت اینترنتی داره (اپلیکیشن فی، ثبت نام آزمون ها و ...) به من پیام خصوصی بده تا بگم بردارم براش پرداخت کنه و معادل ریالیش ( بدون کارمزد) به حساب من تو ایران واریز بشه.

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

سلام دوستان این سایت هایی که میگن مستر کارت و... رو براتون میگیرن به اسم خودتون با کپی پاسپورت و حتی نماد اعتماد الکترونیک هم دارن قابل اعتمادن !؟

کارتی که بهتون میگه رو میده، ولی هزینه شارژ سرسام آور و اینکه خیلی جاها نمیتونید استفاده کنید هم از دردسرهای کنارش هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    سلام دوستان این سایت هایی که میگن مستر کارت و... رو براتون میگیرن به اسم خودتون با کپی پاسپورت و حتی نماد اعتماد الکترونیک هم دارن قابل اعتمادن !؟

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidza نمایش پست ها
    کارتی که بهتون میگه رو میده، ولی هزینه شارژ سرسام آور و اینکه خیلی جاها نمیتونید استفاده کنید هم از دردسرهای کنارش هست!
    هزینه شارژ رو هم نوشته بدون کارمزد به ریال پرداخت کنید ما به دلار شارژ میکنیم!

سلام
    من به زودی با یه شرکت امریکایی شروع به همکاری میکنم و قراره به صورت ریموت براشون کار برنامه نویسی انجام بدم و اون ها به صورت ماهیانه مبلغی بین 2 تا 3 هزار دلار به عنوان حقوق پرداخت کنند. از اونجایی که کشور ما با دنیا روابط خیلی!!! حسنه ای داره، این انتقال وجه فعلا بر همه ی جنبه های فنی و تخصصی کار ارجحیت پیدا کرده! البته روش های دور زدن زیاده ولی من دنبال کم دردسرترین روش (برای شرکت پرداخت کننده) و ارزان ترین راه برای انتقال این پول به ایران هستم. روال معمول پرداخت حقوق در این شرکت از طریق سایت payoneer.com هست که گرچه گزینه های عراق و افغانستان و بورکینوفاسو در لیست ثبت نامش هست، اما من اثری از نام میهن عزیزمون پیدا نکردم! راه دیگه ای که شرکت برای پرداخت حقوق داره از طریق پرداخت مستقیم به حساب بانکیه (فک کنم همون سوئیفت باشه؟؟؟). راستش من خیلی در این زمینه تخصص ندارم، از دوستان کسی هست که بتونه بهترین راه حل رو پیشنهاد بده؟ لطفا پیشنهاداتتون شامل گزینه ی قید همکاری رو بزن نباشه چون خودم از طریق پی پال میتونم این کارو به طور غیرمستقیم بکنم ولی هزینه ش واسم زیاده و دنبال بهترین راه هستم. البته اینکه پرداخت با تأخیر انجام بشه اهمیت زیادی نداره، فقط کارمزدش واسم مهمه
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم

با سلام

با سیستمی مثل اسکریل میشه این پول رو بلافاصله نقد کرد.

با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط eh_kh_gh_blb نمایش پست ها
    سلام
    من به زودی با یه شرکت امریکایی شروع به همکاری میکنم و قراره به صورت ریموت براشون کار برنامه نویسی انجام بدم و اون ها به صورت ماهیانه مبلغی بین 2 تا 3 هزار دلار به عنوان حقوق پرداخت کنند. از اونجایی که کشور ما با دنیا روابط خیلی!!! حسنه ای داره، این انتقال وجه فعلا بر همه ی جنبه های فنی و تخصصی کار ارجحیت پیدا کرده! البته روش های دور زدن زیاده ولی من دنبال کم دردسرترین روش (برای شرکت پرداخت کننده) و ارزان ترین راه برای انتقال این پول به ایران هستم. روال معمول پرداخت حقوق در این شرکت از طریق سایت payoneer.com هست که گرچه گزینه های عراق و افغانستان و بورکینوفاسو در لیست ثبت نامش هست، اما من اثری از نام میهن عزیزمون پیدا نکردم! راه دیگه ای که شرکت برای پرداخت حقوق داره از طریق پرداخت مستقیم به حساب بانکیه (فک کنم همون سوئیفت باشه؟؟؟). راستش من خیلی در این زمینه تخصص ندارم، از دوستان کسی هست که بتونه بهترین راه حل رو پیشنهاد بده؟ لطفا پیشنهاداتتون شامل گزینه ی قید همکاری رو بزن نباشه چون خودم از طریق پی پال میتونم این کارو به طور غیرمستقیم بکنم ولی هزینه ش واسم زیاده و دنبال بهترین راه هستم. البته اینکه پرداخت با تأخیر انجام بشه اهمیت زیادی نداره، فقط کارمزدش واسم مهمه

نقل قول نوشته اصلی توسط eh_kh_gh_blb نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزيز پيشنهاد من پي پال هست. تجربه شخصي من توي صرافيمون ميگه هر روشي كارمزد ميگيرند ازتون.
    در صورت نياز من هر ماه ميتونم ازتون پي پال رو بخرم. بدون هيچگونه كارمزد

Junior Member

دوستان من میخوام یه مقدار پول به یک حساب در ترکیه که شامل IBAN هم هست واریز کنم. کسی هست راهنماییم کنه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)