صفحه 11 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 152

موضوع: انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EPFL

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام دوستان.
    من می تونم یه سری کارهای حواله به خارج و پرداخت های اینترنتی رو برای اونایی که در ایران مشکل دارن انجام بدم (بدون کارمزد). اگر کاری دارین لطفن پیام خصوصی بدین. ممنون

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام دوستان.
    من یه سری پروژه های کوچیک میگیرم با افراد مختلف(هر بار به یک نفر) که ارزش این پروژه ها 50الی 500 دلار هستش. هر بار بخوام از سایت ها و یا حواله استفاده کنم بی ارزش هستش و پول زیادی صرفه هزینه چا به جایی میشه، از بین دوستان کسی میتونه پیشنهادی به من بده. (تو ایران هستم و افراد مختلف در کشورهای دیگه هستند.)

Junior Member

سلام.
    من مایلم یه سری کارهای حواله به خارج و پرداخت های اینترنتی رو برای اونایی که در ایران مشکل دارن انجام بدم . اگر کاری دارین لطفن پیام خصوصی بدین. ممنون

Junior Member

سلام
    کسی هست که بخواد پانصد یورو به ایران انتقال بده و معادل زیالی همین وجه تو ایران به حسابش ریخته بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud0361 نمایش پست ها
    سلام
    کسی هست که بخواد پانصد یورو به ایران انتقال بده و معادل زیالی همین وجه تو ایران به حسابش ریخته بشه؟
    درصورتی که جساب پی پال دارید من می تونم براتون دلار واریز کنم. ( صندوق پیامتون پر شده )

Junior Member

سلام دوستان، دانشجویی هستم که الان برگشتم ایران و میتونم هزینه های اپلای آنلاین را با کردیت کارت پرداخت کنم. لطفا در صورت نیاز خبر بدید، تا آخر ماه جون میتونم پرداختها را انجام بدم، خوشحال میشم کمکی کنم.

سلام دوستان اگر کسی هست که میخواد بره و به دلار یا یورو نیاز داره پیغام بده تا در تهران مبادله حضوری بکنیم.
    ممنون.
    ۰۹۲۱۳۹۸۴۳۱۵
    بی وقفه کار کن ........ توانایی و قابلیت کسب کن
    به دیگران کمک کن ....... و خوشبختی یعنی این
    آنگاه که در این راه لحظه ای خدا را فراموش نکرده باشی. (Please Press Ctrl+A)

Junior Member

دوستان سلام

من ایران زندگی میکنم و موضوعی برام پیش اومده که نیاز دارم حساب ارزی داشته باشم که بتونم به حساب افرادی در اروپا و آمریکا پول واریز کنم و متقابلا اونا هم بتونند به حساب من واریز کنند و در درجه دوم امکان پرداخت یا دریافت اینترنتی داشته باشه و اینترنتی بتونم حسابمو چ کنم

اطلاعات کمی دارم و از شما کمک میخوام .... میشه لطفا راهنماییم کنید
    به خاطر تحریم ها واقعا نمیدونم باید چه کار کنم؟

میخوام بدون داشتن اقامت و فقط با ارائه پاسپورت (مثلا با یک تور خارجی به چین ، دبی مالزی و یا هر کشوری که خدمات بهتری در این زمینه داره برم و ) حساب بانکی با این ویژگی ها داشته باشم

در واقع به حساب بانکی نیاز دارم که غیر ایرانی ها باهاش مشکل نداشته باشن ( به خاطر تحریم ها میگم ) چون طرف من یکی دو تا شرکت اروپایی و آمریکایی هستن و مشخص نیست که کدومشون رزومه منو می پذیرن

چه کار کنم؟ ..... آیا چنین امکانی هست؟ شما کدوم کشور رو معرفی می کنید؟

چطور شروع کنم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

سلام.به صورت خلاصه خیر.
    شما باید حداقل یکبار به خارج کشورد سفر کنید برای حساب بانکی و اون هم در یکسری کشورهای خاص و بقیه باید شهروند باشید حتما.
    برای این کار بهترین روش استفاده از شرکتهای مطمنی هستند که هم پول رو براتون ارسال میکنتد و هم در حساب بانکیشون دریافت میکنند و به شما ریالی میدهند.
    اگر سوالی دارید میتونید به صورت پیغام خصوصی بپرسید

Junior Member

سلام
    پیغام خصوصی بدید
    انجام میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط avamir نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من برادرم آمریکا هست، چند وقتیه میخواد یه مقدار پول برای من تو ایران بفرسته ولی فعلا نشده.

اگه از دوستان کسی نیاز به پرداخت اینترنتی داره (اپلیکیشن فی، ثبت نام آزمون ها و ...) به من پیام خصوصی بده تا بگم بردارم براش پرداخت کنه و معادل ریالیش ( بدون کارمزد) به حساب من تو ایران واریز بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)