صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 152

موضوع: انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام
    براتون انجام میدیم
    پیغام خصوصی بدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط eh_kh_gh_blb نمایش پست ها
    سلام
    من به زودی با یه شرکت امریکایی شروع به همکاری میکنم و قراره به صورت ریموت براشون کار برنامه نویسی انجام بدم و اون ها به صورت ماهیانه مبلغی بین 2 تا 3 هزار دلار به عنوان حقوق پرداخت کنند. از اونجایی که کشور ما با دنیا روابط خیلی!!! حسنه ای داره، این انتقال وجه فعلا بر همه ی جنبه های فنی و تخصصی کار ارجحیت پیدا کرده! البته روش های دور زدن زیاده ولی من دنبال کم دردسرترین روش (برای شرکت پرداخت کننده) و ارزان ترین راه برای انتقال این پول به ایران هستم. روال معمول پرداخت حقوق در این شرکت از طریق سایت payoneer.com هست که گرچه گزینه های عراق و افغانستان و بورکینوفاسو در لیست ثبت نامش هست، اما من اثری از نام میهن عزیزمون پیدا نکردم! راه دیگه ای که شرکت برای پرداخت حقوق داره از طریق پرداخت مستقیم به حساب بانکیه (فک کنم همون سوئیفت باشه؟؟؟). راستش من خیلی در این زمینه تخصص ندارم، از دوستان کسی هست که بتونه بهترین راه حل رو پیشنهاد بده؟ لطفا پیشنهاداتتون شامل گزینه ی قید همکاری رو بزن نباشه چون خودم از طریق پی پال میتونم این کارو به طور غیرمستقیم بکنم ولی هزینه ش واسم زیاده و دنبال بهترین راه هستم. البته اینکه پرداخت با تأخیر انجام بشه اهمیت زیادی نداره، فقط کارمزدش واسم مهمه
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط jjjjjj نمایش پست ها
    دوستان من میخوام یه مقدار پول به یک حساب در ترکیه که شامل IBAN هم هست واریز کنم. کسی هست راهنماییم کنه ؟
    سلام
    باید حواله سویفت بزنید
    پیغام خصوصی بدید راهنمایی میکنم

Junior Member

دوستان سلام
    من ویزا کارت دارم و باهاش هزینه های ETS رو هم پرداخت کردم ولی برای اپلیکیشن فی نمیدونم چرا Access Denied می زنه. به نظرتون راهی داره؟
    کارت رو از استرالیا گرفتم

Junior Member

سلام.شاید آی پی ایران استفاده میکنید و یا بسته به نوع کردیت کارتتون داره که ممکن هست در بعضی سایتها مورد قبول نباشد.مثلا در بعضی سایتها فقط امکان پرداخت با کردیت کارت میباشد و با دبیت کارت و سایر کارتها امکان پرداخت نمیباشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط azadras نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من ویزا کارت دارم و باهاش هزینه های ETS رو هم پرداخت کردم ولی برای اپلیکیشن فی نمیدونم چرا Access Denied می زنه. به نظرتون راهی داره؟
    کارت رو از استرالیا گرفتم

Junior Member

سلام من مبلغی را از حساب Payoneer در ایران میخوام نقد کنم.کسی میتونه راهنماییم کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mankind نمایش پست ها
    سلام من مبلغی را از حساب Payoneer در ایران میخوام نقد کنم.کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    خب، کسی پاسخی نداشت و من ریسک کردم و نتیجه را میخواهم با شما در میان بگذارم.

"به هیچ وجه" با این سرویس کار نکنید. این سایت برخلاف پی پال باز هست و شما با خیال راحت ثبت نام میکنید و پول خودتان را دریافت میکنید اما هنگام برداشت وجه به دلایل مختلف ازجمله ایرانی بودن حسابتان را می بندند و پولتان را می خورند. اینکه چطور میشود شکایت کرد و پولمان را پس گرفت خوشحال میشوم راهنمایی کنید.

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های

سلام
    من میخوام مبلغ 1000 پوند انگلیس بفرستم ایران اصلا نمیدونم چچوری؟ کسی هست احتیاج داشته باشه و یا صرافی مطمین توی لندن یا شفیلد میشناسید ممنون میشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | ص

سلام

یکی ازدوستان من در سوئد مقدار18.000کرون داره که می خواد به کسی در سوئد نیاز دارد پرداخت کند و معادلی کمتر از قیمت حواله ارزی آن در ایران دریافت نماید. در صورت نیاز هر چه سر لطفا به من پیغام دهید.

متشکرم
    ویرایش توسط nanostar : March 24th, 2017 در ساعت 07:49 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Polymer Engineering

دوستان برای اروپا میشه هز طریق بانکهای ایران ارز حواله کرد؟؟؟
    من شنیدم کارمزدش خیلی کمه. ولی نمیدونم واقعا میشه انجامش داد یا نه؟!
    + کدوم بانکها اینکارو میکنن؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh88 نمایش پست ها
    دوستان برای اروپا میشه هز طریق بانکهای ایران ارز حواله کرد؟؟؟
    من شنیدم کارمزدش خیلی کمه. ولی نمیدونم واقعا میشه انجامش داد یا نه؟!
    + کدوم بانکها اینکارو میکنن؟
    هیچ بانکی!
    اگر پستها رو بخونید فقط دو راه وجود داره
    یکی اینکه به کسی بگید در اونجا پول بریزه شما معادلش رو بریزین به حساب در ایران
    یکی هم اینکه از صرافی اقدام کنید.
    حتی اگر روزی بانکها این کار رو بکنند مطمینا کارمزدشون بیش از صرافی نباشه کمتر نخواهد بود!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)