صفحه 2 از 16 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 152

موضوع: انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

در زمان ورود دانشجو به نیوزیلند محدودیت ورود ارز وجود داره؟ مثلا پنجاه هزار دلار همراه دانشجو باشه جرم محسوب میشه؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    در زمان ورود دانشجو به نیوزیلند محدودیت ورود ارز وجود داره؟ مثلا پنجاه هزار دلار همراه دانشجو باشه جرم محسوب میشه؟
    طبق سایت گمرک:
    http://www.customs.govt.nz/questions...aspx?q=31&s=31

There is no limit on the amount of cash you can bring into New Zealand. If you have NZ$10,000 or more cash (or the foreign currency equivalent), you need to complete a Border Cash Report.​
    The definition of cash here includes the coin or paper money of NZ or a foreign country, cheques, travellers cheques and all bearer negotiable instruments.
    مهرداد

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط mesa1014 نمایش پست ها
    طبق سایت گمرک:
    http://www.customs.govt.nz/questions...aspx?q=31&s=31

There is no limit on the amount of cash you can bring into New Zealand. If you have NZ$10,000 or more cash (or the foreign currency equivalent), you need to complete a Border Cash Report.​
    The definition of cash here includes the coin or paper money of NZ or a foreign country, cheques, travellers cheques and all bearer negotiable instruments.
    پس در هنگام ورود فقط یک فرم را پر می کنم و تحویل گمرگ می دهم
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

سلام
    آیا از بین دوستان کسی قصد انتقال پول به ایران را دارد؟ زیرا من باید 6000 دلار نیوزیلند برای برادرم در آکلند بفرستم و اگر کسی تصمیم داره این حدود پول را به ایران بفرسته هر دو هزینه انتقال ندیم و شما 6000 دلار به یک حساب در نیوزیلند واریز کنید و من آنلاین معادل ریالیش را (تقریبا 15000000 تومان) به حساب مورد نظر شما در ایران واریز میکنم
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LSC, MASSEY

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط shssh نمایش پست ها
    سلام
    آیا از بین دوستان کسی قصد انتقال پول به ایران را دارد؟ زیرا من باید 6000 دلار نیوزیلند برای برادرم در آکلند بفرستم و اگر کسی تصمیم داره این حدود پول را به ایران بفرسته هر دو هزینه انتقال ندیم و شما 6000 دلار به یک حساب در نیوزیلند واریز کنید و من آنلاین معادل ریالیش را (تقریبا 15000000 تومان) به حساب مورد نظر شما در ایران واریز میکنم
    با سپاس
    ما برای تاریخ 6 ژانویه داریم میریم ولینگتون نیوزلند. اگه راهی پیدا نکردید من میتونم پول رو براتون دستی ببرم و از اونجا به حسابش بریزم.

Junior Member

پیش فرض حساب بانکی و ارسال پول

از دوستانی که در نیوزیلند هستند سوالی داشتم در مورد افتتاح حساب قبل از رفتن به نیوزیلند. من حدود 3 سال که در عمان زندگی میکنم و قرار ماه مارچ برای دوره دکترا برم نیوزیلند.
    الان حدود 60000$ NZD درحساب عمانم دارم. با مکاتباتی که با بانک ANZ داشتم، تونستم یه حساب باز کنم ولی در مورد ارسال پول قبل از رفتن مرددم. با توجه به اینکه من مستقیم از عمان میرم نیوزیلند، اینجا کسی رو ندارم که بعد از رفتنم این پولو برام بفرسته. میخواستم بدونم تا حالا کسی تجربه ارسال پول قبل از رفتن به نیوزیلند رو داشته. من یا باید این همه پولو نقد با خودم نقد ببرم که خیلی خطرناکه و ممکنه دردسرساز بشه یا باید راه دیگه ای پیدا کنم.

ممنون میشم از کسانی که تو نیوزیلند هستن، در این مورد تجربیاتشونو در اختیارم بزارن.

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : حساب بانکی و ارسال پول

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezanizwa نمایش پست ها
    از دوستانی که در نیوزیلند هستند سوالی داشتم در مورد افتتاح حساب قبل از رفتن به نیوزیلند. من حدود 3 سال که در عمان زندگی میکنم و قرار ماه مارچ برای دوره دکترا برم نیوزیلند.
    الان حدود 60000$ NZD درحساب عمانم دارم. با مکاتباتی که با بانک ANZ داشتم، تونستم یه حساب باز کنم ولی در مورد ارسال پول قبل از رفتن مرددم. با توجه به اینکه من مستقیم از عمان میرم نیوزیلند، اینجا کسی رو ندارم که بعد از رفتنم این پولو برام بفرسته. میخواستم بدونم تا حالا کسی تجربه ارسال پول قبل از رفتن به نیوزیلند رو داشته. من یا باید این همه پولو نقد با خودم نقد ببرم که خیلی خطرناکه و ممکنه دردسرساز بشه یا باید راه دیگه ای پیدا کنم.

ممنون میشم از کسانی که تو نیوزیلند هستن، در این مورد تجربیاتشونو در اختیارم بزارن.
    ما هم قبل از اومدن از طریقِ سایت ANZ حساب باز کردیم و مقداری از پولمون رو هم اینترنتی منتقل کردیم هیچ مشکلی هم پیش نیومد.
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LSC, MASSEY

کسی صرافی سراغ داره تو تهران برای خرید دلار نیوزلند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط FaridF نمایش پست ها
    کسی صرافی سراغ داره تو تهران برای خرید دلار نیوزلند؟
    بهتر است دلار آمریکا بیاورید و در نیوزلند تبدیل کنید به صرفه تر است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing, University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    بهتر است دلار آمریکا بیاورید و در نیوزلند تبدیل کنید به صرفه تر است.
    سلام دوست عزیز، میشه دلیلتونو بفرمائید؟ آخه اینطوری که دو بار باید هزینه تبدیل پول بدیم، از تومن به دلار، و از دلار به دلار نیوزیلند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)