صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 152

موضوع: انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط tuliu نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممکنه منو راهنمایی کنید؟ شما چه جوری شهریه دانشگاه(Waikato) رو ریختید؟ هزینه 5512$NZ به صرافی ها زنگ میزنم میگن که زیر 10000$ نمیفرستیم. سیستم Custom House هم که برای ایران کار نمیکنه. من نمیدونم الان چیکار کنم.شماره credit card هم که ندارن. لطفا منو راهنمایی کنید. خیلی عجله دارم. ممنون
    من اسکلارشیپ داشتم و بنابراین شهریه ندادم اما اگه آشنایی خارج از کشور دارید میتونید بگید که با کردیت کارتش اینکارو براتون انجام بده در ضمن چند تا موسسه تو تهران هم هستن که اینکارو میکنن که خوب البته یه سودیم میگیرن، میتونین تو همین فروم تو بخش مربوط به این موسسات پیداشون کنید. ما بلیت اومدن به نیوزیلندمون رو به کمک یکی از همین موسسات خریدیم. نیازی نیس که دانشگاه شماره کردیت کارت داشته باشه همون شماره حساب کافیه

نقل قول نوشته اصلی توسط tuliu نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممکنه منو راهنمایی کنید؟ شما چه جوری شهریه دانشگاه(Waikato) رو ریختید؟ هزینه 5512$NZ به صرافی ها زنگ میزنم میگن که زیر 10000$ نمیفرستیم. سیستم Custom House هم که برای ایران کار نمیکنه. من نمیدونم الان چیکار کنم.شماره credit card هم که ندارن. لطفا منو راهنمایی کنید. خیلی عجله دارم. ممنون
    دو تا فروشگاه ایرانی در آکلند هستند که معمولاً پول منتقل می کنند از ایران به نیوزلند. من تا حالا چند بار منتقل کردم (البته من نیوزلند هستم) و مشکلی نبوده. باهاشون تماس بگیرید، شماره تلفن تماس طرف ایران را بعلاوه نرخ روز بگیرید، با طرف داخل ایران تماس بگیرید و شماره حساب بگیرید و پول را واریز کنید سپس با طرف نیوزلندی تماس بگیرید و شماره حسابی که می خواهید واریز کنید را بگید. محدودیت انتقال هم ندارند هر چقدر هم که منتقل کنید 15 دلار نیوزلند کارمزد بر می دارند.
    مشخصاتش را خواستید پیام خصوصی بدهید تا بگم چون تبلیغ در فضای عمومی ممنوع است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    دو تا فروشگاه ایرانی در آکلند هستند که معمولاً پول منتقل می کنند از ایران به نیوزلند. من تا حالا چند بار منتقل کردم (البته من نیوزلند هستم) و مشکلی نبوده. باهاشون تماس بگیرید، شماره تلفن تماس طرف ایران را بعلاوه نرخ روز بگیرید، با طرف داخل ایران تماس بگیرید و شماره حساب بگیرید و پول را واریز کنید سپس با طرف نیوزلندی تماس بگیرید و شماره حسابی که می خواهید واریز کنید را بگید. محدودیت انتقال هم ندارند هر چقدر هم که منتقل کنید 15 دلار نیوزلند کارمزد بر می دارند.
    خیلی خیلی ممنون از کمکتون. من یه صرافی آشنا در تهران پیدا کردم و برام دلار نیوزیلند حواله کرد و 20 $NZکارمزد گرفت. ولی ممنون میشم اگه شماره ای رو که گفتید برام خصوصی بفرستید چون حتما در آینده خیلی لازم میشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

دوستان خواستم بگم که من به کمک بچه های فروم و از طریق یکی از اون دو مغازه تو اکلند شهریه دانشگاه رو پرداخت کردم و رسید مربوطه هم از طریق دانشگاه برام صادر شد. 15 یورو دستمزد دادم و قیمت دلار نیوزیلند هم به روز حساب شد.
    خواستم اطلاع رسانی کنم چون خودم خیلی درگیر این قضیه بودم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

دوستان لطفا مسیر های انتقال پول و افرادی که می شناسید به شکل خصوصی به منم معرفی کنید چون واقعا چند وقته درگیریشیم. ممنونم پیشاپیش
    نقل قول نوشته اصلی توسط dorsana نمایش پست ها
    دوستان خواستم بگم که من به کمک بچه های فروم و از طریق یکی از اون دو مغازه تو اکلند شهریه دانشگاه رو پرداخت کردم و رسید مربوطه هم از طریق دانشگاه برام صادر شد. 15 یورو دستمزد دادم و قیمت دلار نیوزیلند هم به روز حساب شد.
    خواستم اطلاع رسانی کنم چون خودم خیلی درگیر این قضیه بودم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    سلام..میشه شماره این فروشگاه ها رو به من هم بدید؟چون من هم مشکل پرداخت شهریه دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط majd1234 نمایش پست ها
    سلام..میشه شماره این فروشگاه ها رو به من هم بدید؟چون من هم مشکل پرداخت شهریه دارم
    از آنجایی که تبلیغ در فروم مشکل دارد، لطفاً پیام خصوصی بدهید

سلام. من یه سوال داشتم در مورد فرمی که زمان رسیدن برای اظهار مبلغی که همراهمونه باید پر کنیم. این فرم در مورد زوجها چه جوری باید پر بشه؟ یکیشون میتونه پر کنه یا بهتره هر دو پرش کنن مثلا با نصف مبلغ؟

سلام دوستان
    کسایی که تو ANZ حساب باز کردن، بهشون ATM/debit کارت دادن یا credit card? نگه داشتن پول تو بانک مالیات داره؟
    از ماست که بر ماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط piromoplus نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسایی که تو ANZ حساب باز کردن، بهشون ATM/debit کارت دادن یا credit card? نگه داشتن پول تو بانک مالیات داره؟
    هر دوش رو اگر بخواید میدن. در حساب جاری مالیات نداره. ولی سیوینگ بستگی به نوعش داره ممکنه یه سری هزینه ها داشته باشه. اگر دانشجویی حساب باز کنید هزینه ای نداره. توی سایت ANZ اینارو مفصل نوشته. معمولا مالیات به سود پول تعلق میگیره نه خود پول.
    مهرداد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)