صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 152

موضوع: انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام دوستان. اگر کسی‌ برای انتقال پول به نیو زیلند یه خرید بلیت به کمک نیاز داشت. من می‌تونم کمک کنم. اگه کمک خواستین پیغام خصوصی بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام
    میخواستم بپرسم چه طوری از یه حساب بانکی توی آمریکا میشه به حساب بانکی در ایران پول واریز کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط F_Bahari نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بپرسم چه طوری از یه حساب بانکی توی آمریکا میشه به حساب بانکی در ایران پول واریز کرد؟
    با سلام، شما به حساب کسی دیگری واریز میکنید، اون شخص به شما ریال در ایران تحویل می‌ده، اگر نیاز دارید به من پیغام خصوصی بزنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

سلام دوستان
    50 رئال برزیل معادل حدودا 21 دلار آمریکا میخواستم اتقال به حساب ارزی داشته باشم در بانکی در سائو پائولوی برزیل
    از دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید، متشکرم

Junior Member

سلام دوستان!

اگر کسی میخواد از امریکا یا کانادا به ایران پول بفرسته می تونه به من پیام خصوصی بده. شاد باشید!

Junior Member

دوستان ببخشید من یه سوال دارم :
    من دارم پول اسس رو میدم یکی از دوستام از خارج از کشور برام واریز کنه ، ولی من پول رو به ریال اینجا به خانواده اش می دم. حالا یه سوال برام پیش اومده : هزینه اسس و یا اصولا سایر مبالغی که باید واریز بشن به دلار امریکا محاسبه کنم بدم به خانواده اش یا به دلار کانادا ؟؟؟

ممنون میشم اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید که مدیونشون نشم.

با سلام

شما باید ببینید دوست شما در کدوم کشور است، مثلا اگر ایشون سوییس هستن و شما بهش گفتید که ۵۰۰ دلار براتون پرداخت انجام بده، چون واحد پولی که از دوست شما کم میشه به فرانک سوییس است و بعد تبدیل به دلار میشه، شما باید فرانک حساب کنید نه ارزی که از حسابش خارج میشه، بهتر برای اطلاع دقیق‌تر از خود دوستتون سوال کنید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط far_nam نمایش پست ها
    دوستان ببخشید من یه سوال دارم :
    من دارم پول اسس رو میدم یکی از دوستام از خارج از کشور برام واریز کنه ، ولی من پول رو به ریال اینجا به خانواده اش می دم. حالا یه سوال برام پیش اومده : هزینه اسس و یا اصولا سایر مبالغی که باید واریز بشن به دلار امریکا محاسبه کنم بدم به خانواده اش یا به دلار کانادا ؟؟؟

ممنون میشم اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید که مدیونشون نشم.

دوستان اگر پرداخت به دانشگاه دارید ، هر مبلغی که باشه (حتی ۲۰ یورو) میتونید به من پیغام بدید.

Junior Member

با سلام
    ذوستان اگه پرداخت به دانشگاه داشتین من می تونم براتون انجان بدم، اگه کسی خواست پیام خصوصی بده. موفق باشید.

دوستان مطلع باشند که یکی از فروشگاه های ایرانی در آکلند (persian network) که پول از ایران به نیوزلند منتقل می کرد یا از طریق آژانس مسافرتی اش (Dena Travel)، بلیط رزرو می کرد به مشکل برخورده است.بنابراین تا اطلاع ثانوی از ارسال پول به نیوزلند از این طریق بهتر است خودداری کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)