صفحه 6 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 152

موضوع: انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام
    دوستان نمیدونم سوالم رو جای درستی طرح کردم یا خیر منتها میخواستم بپرسم ممکنه حساب بانکی در اروپا بدون دلیل بلوکه بشه و فرد بی پول سرگردان بشه؟!یکم از این موضوع نگرانم!ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن!

Banned

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان نمیدونم سوالم رو جای درستی طرح کردم یا خیر منتها میخواستم بپرسم ممکنه حساب بانکی در اروپا بدون دلیل بلوکه بشه و فرد بی پول سرگردان بشه؟!یکم از این موضوع نگرانم!ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن!
    بدون دلیل بلوکه بشه؟! خیر احتمالش نزدیک صفره. دیگه از آمریکا بزرگترش رو نداریم که! این اتفاق 1 در هزار میفته اونم با دلیل. فقط اگر صرافی پول میفرسته به حساب باید فردی عاقل و بالغ باشه
    امیدوارم منظورم واضح بوده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    بدون دلیل بلوکه بشه؟! خیر احتمالش نزدیک صفره. دیگه از آمریکا بزرگترش رو نداریم که! این اتفاق 1 در هزار میفته اونم با دلیل. فقط اگر صرافی پول میفرسته به حساب باید فردی عاقل و بالغ باشه
    امیدوارم منظورم واضح بوده باشه.
    ممنونم من از بدون دلیل بودنش میترسیدم خیالمو راحت کردید!تشکر!
    حالا بنظرتون هزینه سال اول رو به دلار ببرم بعد به حسابی که باز میکنم بریزم بهتر هست یا بدم صرافی انتقال بده؟

Banned

ممنونم من از بدون دلیل بودنش میترسیدم خیالمو راحت کردید!تشکر!
    حالا بنظرتون هزینه سال اول رو به دلار ببرم بعد به حسابی که باز میکنم بریزم بهتر هست یا بدم صرافی انتقال بده؟
    یک مورد هم بگم تا نگرانیت کامل برطرف بشه. حتی اگر بانکی حسابت رو بست که گفتم احتمالش رو، دقیقا یک قرار با مدیرش بذارید بگید خیلی هم دلت بخواد!! به این معنا که بانک به پول شما نیازمنده نه شما به بانک! دلیلش هم اینه که به خصوص در خارج از کشور سود مفهومی نداره.
    اگر بتونید با خودتون ببرید طبق قانون باشه من نمیدونم دقیقا چقدر میتونید ببرید ولی معلومه از دلال بهتره چون کارمزد میگیرن. فقط دقت کنید چه مقدار میتونید ببرید که در فرودگاه گیر ندن . من اروپا رو نمیدونم چقدره.

Junior Member

سلام دوستان
    من یه مقدار دلار نیوزلند دارم میخوام بفروشم اگر کسی لازم داره لطفا ایمیل بزنه.
    ویرایش توسط Simon : January 1st, 2015 در ساعت 11:23 AM دلیل: ایمیل ممنوع است

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

سلام. من دلار امريكا ميدم. ريال ايران لازم دارم كه به حسابم تو ايران ريخته بشه.

For GPA Conversion See INJA

Banned

سلام
    بدون دلیل اتفاقی نمیشه که مگر اینکه تشخیص بدن یا مشکوک بشن توی برخی کارها مشارکت دارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    بدون دلیل اتفاقی نمیشه که مگر اینکه تشخیص بدن یا مشکوک بشن توی برخی کارها مشارکت دارید.
    کلا هرچی سرمون میاد از همین طرح های مشارکتی میادا خخخخ
    نه من یجور دیگه شنیده بودم که مثلا حساب دانشجو بی هیچ دلیلی بلوکه میشه و مشکلات عدم دسترسی به پول خودش اونم تو مملکت غریب یکم نگرانم کرده بود ولی حالا که بی دلیل نیست پس حداقل خیالم راحته از این بابت!فقط امیدواریم ببینیم یه فکری به حال ارز شهریه میکنن تا آگوست یا نه!چون اصلی ترین مساله حداقل واسه من همین ارز شهریه هست!

سلام دوستان، یک سوالی، من با بانک ANZ تماس گرفتم و پرسیدم اگر بخواهم پول انقال بدم Tax بهش تعلق می گیره یا نه. بهم گفت 10 تا 15 % !!!!!!!!!!!!! کسی همچین چیزی می دونه؟ من 60000 دلار می خوام منتقل کنم به اونجا! 10 -15 % خیلی مالیات زیادیه! مگه مالیات به پولی که در اونجا بدست میارین تعلق نمی گیره؟؟؟؟؟؟؟؟
    از ماست که بر ماست.

Junior Member

پیش فرض درخواست راهنمایی فوری برای واریز پول به حساب بانکی سفارت کانادا در ترکیه

سلام دوستان
    من باید هرچه سریعتر مبلغ 5 دلار (بله درست میبینید! فقط 5 دلار) رو به حساب سفارت کانادا در ترکیه واریز کنم شماره حساب و سایر اطلاعات مورد نیاز هم موجود هست. در رسید پرداخت پول باید اسم خودم به عنوان پرداخت کننده درج شده باشده. حالا می خوام بدونم سریع ترین روش برای این کار چیه؟ هزینش برام مهم نیست فقط سرعت. آشنایی هم در ترکیه ندارم که این کارو بکنه برام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)