صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 152

موضوع: انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

Senior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

من باید خیلی سریع 950 یورو به حساب خوابگاه در اتریش بریزم با حواله بانکی به حسابشون.از کجا و چطور اینکارو بکنم که ارزونتر دربیاد؟ اصلا کارمزدش چقدره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    من باید خیلی سریع 950 یورو به حساب خوابگاه در اتریش بریزم با حواله بانکی به حسابشون.از کجا و چطور اینکارو بکنم که ارزونتر دربیاد؟ اصلا کارمزدش چقدره؟
    سلام
    شرکت های خدمات ارزی و صرافی ها اینکار روبراتون انجام میدن! کارمزد شرکت های خدمات ارزی کمی کمتر هست. صرافی ها حدودا 50 یورو و شرکت خدمات ارزی حدود 30 یورو کارمزد میگیرن (البته تو مواردی که من دیدم)

Junior Member

سلام
    من می خوام اگر کسی می خواد دلار بفرسته اینجا دلار به ما بده و من در آمریکا به حسابش واریز کنم. محدودیت مقدار وجود نداره ولی حسابتون اونجا باید حتما بانک chase باشه . خیلی راحت به محض پرداخت در ایران اونجا اگر بانکتون chase باشه با ایمیل هم انتقال بین حساب ها در chase صورت می گیره. اگر کسی شرایطش رو داشت برای من پیغام بزاره ممنون.

Junior Member

سلام،
    سوالی شدیدا درگیرم کرده، بنده برای یکی از مراحل اسکان از بنده خواستن همراه مدارکم، درون پاکت، 6 یورو چک بانکی (bank check /bank cheque) قرار بدم برای ارسال به کشور فرانسه، یک همچین چک بانکی بین المللی چگونه میتونم تهیه کنم؟؟؟؟؟

با سلام
    ازشون بخواید که مشخصات یا RIB به شما بدن که شما بصورت SEPA این مبلغ رو حواله کنید.

با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط Falcon_s نمایش پست ها
    سلام،
    سوالی شدیدا درگیرم کرده، بنده برای یکی از مراحل اسکان از بنده خواستن همراه مدارکم، درون پاکت، 6 یورو چک بانکی (bank check /bank cheque) قرار بدم برای ارسال به کشور فرانسه، یک همچین چک بانکی بین المللی چگونه میتونم تهیه کنم؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان؛ بهترین خدمات بانکی رو کدوم بانک نیوزلند میده؟ از نظر کردیت کارد و اینترست و وام و لاین آف کردیت و از این بحثا؟ و البته ریت ترانسفر؟

من مقداری پول دلار دارم که می خوام به حساب ایرانم منتقل کنم اگه کسی پرداخت داره می تونیم با هم همکاری کنیم.....
    شروع پروسه در دمشق : جون 2007 دریافت نامه استانی : فوریه 2012 درخواست مدارک استانی : اکتبر 2012

Junior Member

سلام
    من حواله 190 دلاری وسترن از طریق صرافی فرستادم به آمریکا اما اون کسی که باید دریافت می کرد برگشت ایران .صرافی هم میگه فقط برات اسمش رو می تونم عوض کنم !!!!!!!!!
    از اینجا گرفتم paytools.ir
    کسی می تونه برام تو آمریکا برام دریافتش کنه و یا راهنماییم کنه چیکار کنم ؟

Junior Member

سلام
    من بابت application fee باید مبلغ 5000 یورو به یکی از بانکهای فرانسه بفرستم
    می خواستم ببینم چطوری میشه با حداقل هزینه و اصمینان این مبلغ رو واریز کرد؟و چند روز طول میکشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دلار هام رو که در بانک chase هست مایلم به ایران منتقل کنم. در ایران همون مبلغ دلار دریاقت می کنم یا با تواقق معادل ریالی اون رو اگر قیمت روز دلار پایین نباشه. لطفا برای هماهنگی پیام خصوصی بگذارید. ممنوم
    حسابی که ازش پول منتقل میشه chase هست. شما هر بانکی بانک مقصدتون هست ایمیلتون را می دین و من ایمیلی منتقل می کنم. سقف داره روزی 2000 تا ایمیلی منتقل می شه و هفته ای 8000 . سقف ماهیانه ایمیلی یا 10000 تا است یا 16000 تا برای chase. اگر تهران هستید یه من 2000 تا 2000 تا پرداخت کنید تا مبلغی که لازم دارید کلا منتقل بشه.
    در ضمن من هم صراف نیستم کلا اومدم ایران و لازمه پولم رو بیارم
    به من اکی بدین حسابتون ایمیل فعال و انتقال ایمیلی بدون کارمزد داره می تونیم شروع کنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)