صفحه 9 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 152

موضوع: انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

Senior Member mokhteh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

دوستان من اگه اطلاعات کارت دبیتم و تو امریکا بدم به خانوادم تو ایران می تونن برای سفرهای خارج از کشورشون و برای مثلا رزرو هتل و ... از اون کارت استفاده کنن؟ مشکلی بابت اینکه من از اینجا و اونا از اونجا از کارت استفاده می کنن نداره؟ ممنون
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام دوست عزیز ،بعضی ایرلاینها حساس هستن رو این قضیه که کارت واسه کسی باشه و بلیط به اسم کسی دیگه ، ولی تا 80-90% مشکلی پیش نمیاد مگه اینکه بخوان مشخصات صاحب کارت و خریدار رو چک کنن.
    مثلا واسه اجاره ماشین نمیتونن استفاده کنن. برای خریدای آنلاین راحت میشه استفاده کرد.

با سلام
    اینکارو نکنید بهتره،‌اگر خریدی هست خودتون انجام بدید، چون در بعضی سایت‌ها نیاز هست که با کارت شناسایی ، هویت خودتون رو اعلام کنید یا بعضی از کارت‌ها مشخصات رو subscribe میکنن و ماهانه بی‌دلیل از کارت مبلغی رو کسر میکنن.

با احترام.

با سلام
    اینکارو نکنید بهتره،‌اگر خریدی هست خودتون انجام بدید، چون در بعضی سایت‌ها نیاز هست که با کارت شناسایی ، هویت خودتون رو اعلام کنید یا بعضی از کارت‌ها مشخصات رو subscribe میکنن و ماهانه بی‌دلیل از کارت مبلغی رو کسر میکنن.

با احترام.

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    دوستان من اگه اطلاعات کارت دبیتم و تو امریکا بدم به خانوادم تو ایران می تونن برای سفرهای خارج از کشورشون و برای مثلا رزرو هتل و ... از اون کارت استفاده کنن؟ مشکلی بابت اینکه من از اینجا و اونا از اونجا از کارت استفاده می کنن نداره؟ ممنون

دوستان با دقت بخونید و مواظب باشید که شما قربانی نشید! اسم هارو ذکر میکنم که بدونید با چه کسایی کار نکنین!

من در کارولینای شمالی مشغول به تحصیل هستم. یک ماه پیش پدرم از مشهد از طریق صرافی افقهی مبلغی پول برای من فرستاد. پول به حساب من اومد. بعد از دو روز بانک حساب من رو بست!
    بعد از چتد هفته پرسوجوی فرسایشی، علت این بود:

پول از حساب خانومی در ایالت تنسی واریز شده بوده، ایشون میرن بانک میگن تهدید شده بودن که اگه این پول رو به حساب من نزیزن سرشون بلا میارن! و ایشون این کار رو در ترس انجام دادن!!!
    بانک حساب رو برای بررسی هولد میکنه و در نهایت حساب و کردیت من بسته میشه!
    پول رو صرافی برگردونده به پدرم ( هزینه ترنسفر پول رو پس نداد!!!) و هزینه گزاف وکیل رو هم باید بدم.
    بسیار بد قول و بی مسئولیت حتی یک عذر خواهی نکردن.
    برای اینکه قربانی نشین با ایشون و نماینده ایشون در تهران( اقای ****) کار نکنین.

مدارک موجود است، تهمت و غرض شخصی نیست. قصد اینه واسه بقیه تکرار نشه.
    ویرایش توسط Apdentist : December 4th, 2015 در ساعت 05:53 PM

Junior Member

با سلام
    دوستان کسانی که نیاز به ارسال پول دارد به وسیله حواله وسترن یونیون میتونم کمکشون کنم

دوستان هر کسی نیاز به ثبت نام تافل یا جی آر ای یا ریپورت داشت، من میتونم کمک کنم.
    ممنونم

سلام دوستان،
    من ویزا کات و مسترکارت دارم و میتونم واستون پرداخت انجام بدم اگه نیاز داشتین.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2071225
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hedayati.faraz نمایش پست ها
    دوستان با دقت بخونید و مواظب باشید که شما قربانی نشید! اسم هارو ذکر میکنم که بدونید با چه کسایی کار نکنین!

من در کارولینای شمالی مشغول به تحصیل هستم. یک ماه پیش پدرم از مشهد از طریق صرافی افقهی مبلغی پول برای من فرستاد. پول به حساب من اومد. بعد از دو روز بانک حساب من رو بست!
    بعد از چتد هفته پرسوجوی فرسایشی، علت این بود:

پول از حساب خانومی در ایالت تنسی واریز شده بوده، ایشون میرن بانک میگن تهدید شده بودن که اگه این پول رو به حساب من نزیزن سرشون بلا میارن! و ایشون این کار رو در ترس انجام دادن!!!
    بانک حساب رو برای بررسی هولد میکنه و در نهایت حساب و کردیت من بسته میشه!
    پول رو صرافی برگردونده به پدرم ( هزینه ترنسفر پول رو پس نداد!!!) و هزینه گزاف وکیل رو هم باید بدم.
    بسیار بد قول و بی مسئولیت حتی یک عذر خواهی نکردن.
    برای اینکه قربانی نشین با ایشون و نماینده ایشون در تهران( اقای اردکانی) کار نکنین.

مدارک موجود است، تهمت و غرض شخصی نیست. قصد اینه واسه بقیه تکرار نشه.
    ممنون از اطلاع رسانی

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

سلام بچه ها من یه جورنال پولی مقاله فرستادم باید دویست و پنجاه دلار به حساب جورنال توی هند واریز کنم. به صرفه ترین راه کدومه؟. قبلا رفتم صرافی توی گرگان خیلی گرون حساب میکنن می گن که مثلا چون کمه صرف نداره انتقال وجه و از این حرفا... واسه همین گرون تر حساب مبکنن
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)