صفحه 97 از 117 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1166

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_eslami_kh نمایش پست ها
    سلام.
    میشه لطفا راهنمایی کنید که برای certify کردن مدارک از طریق سفارت باید چیکار کنم. قبلش باید وقت بگیرم؟ هرچی تماس می گیرم یا کسی پاسخگو نیست یا میگه تمامی خط ها اشغال هست. بعدش که certify شد باید پست بشه مدارک یا اینکه میشه ایمیل کرد؟ آیا ایجنت ها هم می تونن certify کنن؟ برای استرالیا که میشه. ممنون
    تایید مدارک رو واسه کجا میخواین؟ اگه واسه ارسال به دانشگاه میخواید همون مهرهای وزارت علوم و دادگستری رو بگیرید بعد از دارلترجمه بخواید مهر کپی برابر اصل بزنه دانشگاه قبول میکنه. اگه مدارک مورد نیاز واسه ویزا منظورتونه باید حضوری تشریف ببرید سفارت و هر برگه ای فکر میکنم ۵ یورو ازتون میگیرن و مهر میزنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    تایید مدارک رو واسه کجا میخواین؟ اگه واسه ارسال به دانشگاه میخواید همون مهرهای وزارت علوم و دادگستری رو بگیرید بعد از دارلترجمه بخواید مهر کپی برابر اصل بزنه دانشگاه قبول میکنه. اگه مدارک مورد نیاز واسه ویزا منظورتونه باید حضوری تشریف ببرید سفارت و هر برگه ای فکر میکنم ۵ یورو ازتون میگیرن و مهر میزنن.
    ممنون بابت پاسختون. برای دانشگاه می خوام. اپلای کردم حالا بهم گفتن سرتیفای کپی بفرستم. بعد که اینا رو کپی برابر اصل کردم باید با پست براشون ارسال کنم یا همون ایمیل کنم کافیه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_eslami_kh نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون. برای دانشگاه می خوام. اپلای کردم حالا بهم گفتن سرتیفای کپی بفرستم. بعد که اینا رو کپی برابر اصل کردم باید با پست براشون ارسال کنم یا همون ایمیل کنم کافیه؟
    والا از من خواستن که پست کنم تا پذیرش نهایی رو بدن ولی خوب ماجرای من مال یکی دوسال پیشه به دپارتمان Graduate office ایمیل بزنید و بپرسید ازشون.

لطفا دوستانی که در این زمینه اطلاع دارند راهنمایی نمایند.
    منظور از کلمه abstract چیست؟ چند کلمه باید باشد؟ آیا فرمت خاصی برای تنظیم آن وجود دارد؟
    من با استاد راهنما فقط بر سر موضوع توافق کرده ایم
    The PhD programme at the University of Auckland is a research-only programme; candidates must show strong evidence of research experience (including the writing up of independent research), and the ability to successfully undertake doctoral-level research.
    Please upload a detailed abstract for your PhD thesis to your application.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط onlinejupiter نمایش پست ها
    لطفا دوستانی که در این زمینه اطلاع دارند راهنمایی نمایند.
    منظور از کلمه abstract چیست؟ چند کلمه باید باشد؟ آیا فرمت خاصی برای تنظیم آن وجود دارد؟
    من با استاد راهنما فقط بر سر موضوع توافق کرده ایم
    The PhD programme at the University of Auckland is a research-only programme; candidates must show strong evidence of research experience (including the writing up of independent research), and the ability to successfully undertake doctoral-level research.
    Please upload a detailed abstract for your PhD thesis to your application.
    با سلام

در متن ایمیل صراحتا منظور استادتون بیان شده! ایشون چکیده ای از تز دکتراتون رو میخوان ک بنظر من مقصودشون شبه پروپزال یا پیش پروپرال هست..البته گفتن که چون پوزیشنی ک داره و کسی ک میخواد بگیره باید سابقه تحقیقاتی مناسبی داشته باشه...بنظر بنده اگه زمینه تحقیقتون با زمینه ایشون یکیه ک نیازی نیس زیاد نگران باشین برای شروع و فرستادن مختصری از تز ارشدتون هم کفایت میکنه...و البته اگه مصاحبه کرده باشین به احنمال زیاد ازتون پرسیده اینارو! وا گه نکرده باشین یحتمل در صورت جذب و جلب توجهشون خواهید کرد..

در حالت کلی چکیده کار تحقیقاتی ارشدتن با زمینه رزومه کامل در جواب ایمیلشوم از نطر من مقصود ایشونه
    در ضمن این روند مربوط به فرایند عمومی مکاتبه و مصاحبه هست و مختص استاد خاص با دانشگاه خاصی نیست
    پیروز باشید

با سلام خدمت دوستان عزیز
    بعد از سه ماه و اینکه استاد محترم خیلی از رزومه بنده بخاطر سوابق کاری حدود ده سال و داشتن مقالات علمی مثبت ارزیابی کرده بود، دیروز پذیرش (offer of Place-Unconditional) در دوره دکتری ژئوتکنیک دانشگاه اوکلند اومد ولی متاسفانه اسکالرشیپ به من تعلق نگرفته بود. در قسمت اسکالرشیپ نوشته بود میتونید برای سایر اسکالر شیپ ها اقدام کنید. چند تا سئوال از دوستان محترم داشتم:
    1- من به لحاظ مالی فقط نهایتا اگر کار نتونم پیدا کنم، شهریه و هزینه سال اول را بتونم تامین کنم. به نظر شما چیکار میتونم بکنم؟ آیا این موضوع را به استاد راهنما بگم؟
    2- شرایط کار پارت تایم در اوکلند چطوره؟ من رزومه خوبی در زمینه تونلسازی و ژئوتکنیک دارم. آیا کار مرتبط و حتی غیر مرتبط پیدا میشه که هزینه ها را تامین کنه؟
    3- آیا شهریه یک ترم را واریز کنم برای دانشگاه کافیه یا باید کل هزینه را در یک حساب بانکی به عنوان پشتوانه در نیوزلند واریز کنم؟
    4- گردش مالی و میزان سپرده در بانک ایران برای نشان دادن توان مالی چه مدت باید در سپرده باشد؟ یک هفته کافی است؟
    5- آیا گرفتن پذیرش ار دانشگاه اوکاند بدون اسکالرشیپ موفقیت محسوب میشه یا به همه بدون اسکالرشیپ پذیرش میدن؟
    ممنون از پاسخ شما
    ارادتمندم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_mehdi_me نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    بعد از سه ماه و اینکه استاد محترم خیلی از رزومه بنده بخاطر سوابق کاری حدود ده سال و داشتن مقالات علمی مثبت ارزیابی کرده بود، دیروز پذیرش (offer of Place-Unconditional) در دوره دکتری ژئوتکنیک دانشگاه اوکلند اومد ولی متاسفانه اسکالرشیپ به من تعلق نگرفته بود. در قسمت اسکالرشیپ نوشته بود میتونید برای سایر اسکالر شیپ ها اقدام کنید. چند تا سئوال از دوستان محترم داشتم:
    1- من به لحاظ مالی فقط نهایتا اگر کار نتونم پیدا کنم، شهریه و هزینه سال اول را بتونم تامین کنم. به نظر شما چیکار میتونم بکنم؟ آیا این موضوع را به استاد راهنما بگم؟
    2- شرایط کار پارت تایم در اوکلند چطوره؟ من رزومه خوبی در زمینه تونلسازی و ژئوتکنیک دارم. آیا کار مرتبط و حتی غیر مرتبط پیدا میشه که هزینه ها را تامین کنه؟
    3- آیا شهریه یک ترم را واریز کنم برای دانشگاه کافیه یا باید کل هزینه را در یک حساب بانکی به عنوان پشتوانه در نیوزلند واریز کنم؟
    4- گردش مالی و میزان سپرده در بانک ایران برای نشان دادن توان مالی چه مدت باید در سپرده باشد؟ یک هفته کافی است؟
    5- آیا گرفتن پذیرش ار دانشگاه اوکاند بدون اسکالرشیپ موفقیت محسوب میشه یا به همه بدون اسکالرشیپ پذیرش میدن؟
    ممنون از پاسخ شما
    ارادتمندم
    ۱. با استادتون صحبت کنید شاید خودش فاند داشته باشه.
    ۲. کار پارت تایم نمیتونه به تنهایی جواب گوی زندگی باشه در ضمن اینکه کار گیر آوردن اونم پارت تایم خیلی کار راحتی نیست.
    ۳. کل هزینه زندگی رو باید نشون بدید.
    ۴. خودشون میگن چندماه بازهم به سایت اداره مهاجرت مراجعه بفرمایید.
    ۵. معدل های ارشد بالاتر از ۱۷ معمولا اگه استاد راهنما پیدا کنن پذیرش میگیرن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    ۱. با استادتون صحبت کنید شاید خودش فاند داشته باشه.
    ۲. کار پارت تایم نمیتونه به تنهایی جواب گوی زندگی باشه در ضمن اینکه کار گیر آوردن اونم پارت تایم خیلی کار راحتی نیست.
    ۳. کل هزینه زندگی رو باید نشون بدید.
    ۴. خودشون میگن چندماه بازهم به سایت اداره مهاجرت مراجعه بفرمایید.
    ۵. معدل های ارشد بالاتر از ۱۷ معمولا اگه استاد راهنما پیدا کنن پذیرش میگیرن.

با سلام و وقت بخیر
    ممنون از پاسخ
    شرمنده باز هم سئوال بوجود آمد

1- به نظر شما اگر با استاد مکاتبه کنم، تاثیری نداره؟ یعنی این تصور پیش نمیاد که این دانشجو از همین اول Claim کرده و ممکنه اینجا بیاد و مشکل بوجود بیاد؟ میخوام ریسک نکنم
    2- برای دانشجویان دکتری ظاهرا تا سقف 40 ساعت در هفته (میدونم که اگر هم این قانون وجود داشته باشه، امکان پذیر نیست چون درس زمان زیادی رو میگیره)، وجود داره. عنی کار Casual هم خیلی سخت پیدا میشه؟
    متشکرم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

دوست عزیز دقیقا متوجه سوال اولتون نشدم. استاد تاثیری در فرآیند بورس دانشگاه نداره و تنها اگه خودش فاند از بیرون دانشگاه داشته باشه میتونه بهتون بده و اینکه شما دنبال بورس باشید اصلا چیز بد و عجیب غریبی نیست.
    ۲. سقف حداکثر میزان کار در بیرون دانشگاه واسه دانشجویان دکتری جدیدا برداشته شده و شما میتونید هرچقدر دلتون میخواد کار کنید اما حتی همون کار کژوال هم که میفرمایید نیاز به نتورکینگ و یا بقولی پارتی بازی داره اینو من از یکی از دوستانی که اینجا رزیدنتی داره و خانمش دنبال کار بود شنیدم. البته اگه شما یه هنر خاص بلد باشید شاید بتونید کار گیر بیارید شخصی رو میشناسم که با اینکه زبانش خوب نبود اما بدلیل هنری که یاد داشت به سرعت استخدام شد. در کل از نظر من(این نظر شخصیه و ممکنه اصلا درست نباشه) اینکه بخواهید بدون پشتوانه مالی و بورس تشریف بیارید ریسکش بالاست اما خیلی ها هستند که این ریسک رو انجام میدن و بعد از مدتی اینجا موفق میشن.

Junior Member

سلام به همگی.
    دوستان من حدود دو ماه پیش شروع به پروسه گرفتن پذیرش از دانشگاه اوکلند کردم و امروز بالاخره نتیجه پذیرش من اومد در مقطع دکتری. اما متاسفانه بورسیه دانشگاه به من تعلق نگرفت. استادی که باهاش مکاتبه کردم گفته بود خودش گرند داره اما اولویت بورسیه دانشگاهه. الان میخوام بدونم واسه دکتری بورسیه دیگه ای هست تو اکلند؟ و اینکه کسی میدونه میزان گرند های اساتید حدودا چقدره؟ من بدون بورس نمیتونم برم اصلا. ممنون میشم اگر کمکم کنین.