صفحه 116 از 117 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1166

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من برای دانشگاه اوکلند حدود سه هفته ای هست که اقدام کردم. با استادی صحبت نکرده بودم و صرفا استادی که دیدم به گرایشم رو میخوره رو اسمش رو یادداشت کردم تو فرمی که حکم پروپوزال دانشگاه اوکلند رو داره. ابتدا بعد از دو سه روز یکسری مدارک عادی خواستن مثل نمره زبان و نمرات. بعد از دو هفته که گذشت و خبری نبود، یک ایمیل اومد که حالا ما به پایان نامه ارشد شما و نمونه کار تحقیقی هم نیاز داریم تا ببینیم شما پتانسیل تحقیقاتتون چطوره ...از دوستانی که تجربه دارن میخواستم بدونم اینکه بعد از دو سه هفته بررسی ابتدایی خواستار این مدارک شدن نشونه پیشرفت هست و امیدواری یا یک چیز معمولیه؟
    من آیلتس 6.5 دارم - جی پی ای رو تبدیل کردم به فرمول نیوزلند شد 7.8 و البته من فارق التحصیل دانشگاه تهران با معدل 17 هستم. تزم هم 214 صفحه و 80 هزار کلمه با نمره 19.25 بوده است. توصیه نامه هام هم از فارق التحصیل های سوربون و آکسفورد گرفتم.

سلام دوستان
    من برای دانشگاه اوکلند حدود سه هفته ای هست که اقدام کردم. با استادی صحبت نکرده بودم و صرفا استادی که دیدم به گرایشم رو میخوره رو اسمش رو یادداشت کردم تو فرمی که حکم پروپوزال دانشگاه اوکلند رو داره. ابتدا بعد از دو سه روز یکسری مدارک عادی خواستن مثل نمره زبان و نمرات. بعد از دو هفته که گذشت و خبری نبود، یک ایمیل اومد که حالا ما به پایان نامه ارشد شما و نمونه کار تحقیقی هم نیاز داریم تا ببینیم شما پتانسیل تحقیقاتتون چطوره ...از دوستانی که تجربه دارن میخواستم بدونم اینکه بعد از دو سه هفته بررسی ابتدایی خواستار این مدارک شدن نشونه پیشرفت هست و امیدواری یا یک چیز معمولیه؟
    من آیلتس 6.5 دارم - جی پی ای رو تبدیل کردم به فرمول نیوزلند شد 7.8 و البته من فارق التحصیل دانشگاه تهران با معدل 17 هستم. تزم هم 214 صفحه و 80 هزار کلمه با نمره 19.25 بوده است. توصیه نامه هام هم از فارق التحصیل های سوربون و آکسفورد گرفتم.

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم هرچی زودتر منو راهنمایی کنید.
    من به یکی از اساتید دانشگاه اوکلند ایمیل زدم و این هم جواب ایشونه:
    "Hello .......,Thanks for contacting me and I am available to supervise you on the topic of...... . However, I do not have research funds for phd students, but if you find them, I will be pleased to collaborate.
    Thanks
    Good luck with your choice
    Regards"
    حالا خواستم بدونم من باید چی کارکنم؟
    آیا شروع به اپلای کنم به دانشگاه و تقاضای بورسیه از خود دانشگاه کنم یا کلاً منصرف بشم؟
    در ضمن من هنوز مدرک زبان رو نگرفتم. آیا احتمال گرفتن فول فاند به صورت کاندیشنال هست؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید...

Junior Member

سلام دوستان این سایتی ه تو فروم هم صحبت شد راع بهش در مورد محاسبه GPA فکر میکنم اشتباهه چون حداکثرش 8 میشه،
    کسی نمیدونه چطوری میشه محاسبه کرد معدل رو طبق معیار نیوزلند؟

Junior Member

دوستان یک سوال دیگر هم دارم .
    راجه به اسکولار شیپ یا فاند.
    با این وضع که تو سایت نوشته باید معدل 8 باشه تا اسکولارشیپ بدن که برا من نیست
    راه دیگه ای هست بشه فاند یا اسکولار شیپ گرفت ؟
    چون من تقریبا با یه استادی کارم داره جلو میره و داریم روی پروپوزال کار میکنیم. پولم ندارم که خودم بخام برم .
    پیشنهاد شما چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mans2 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال دیگر هم دارم .
    راجه به اسکولار شیپ یا فاند.
    با این وضع که تو سایت نوشته باید معدل 8 باشه تا اسکولارشیپ بدن که برا من نیست
    راه دیگه ای هست بشه فاند یا اسکولار شیپ گرفت ؟
    چون من تقریبا با یه استادی کارم داره جلو میره و داریم روی پروپوزال کار میکنیم. پولم ندارم که خودم بخام برم .
    پیشنهاد شما چیه؟
    مقاله در ژورنال معروف نیاز دارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    مقاله در ژورنال معروف نیاز دارید.
    ممنون
    من الان دوتا مقاله IEEE رنک Q1 دارم 3 4 تا هم کنفرانس بین المللی
    چطوری اید پیگیری کنم که بتونم اسکولارشیپ بگیرم؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من 3 هفته پیش یک استاد بهم گفت که اپلای کنم، ولی چون پاسپورت و مدارک آفیشال ندارم هنوز ثبت نام نکردم. به نظرتون میشه بدون پاسپورت و با ترنسکریپ لاتین دانشگاه تهران ثبت نام کنم؟ رایتنیگ تافلم شده 20 ولی برا دانشگاه 21 میخواد، این میتونه باعث رد شدنم بشه؟

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

دوستان کسی امسال اپلای کرده برای دکترای این دانشگاه و جوابش اومده باشه؟ کلا اسکالرشیپ میده به کسی با توجه به بسته بودن مرزا ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    دوستان کسی امسال اپلای کرده برای دکترای این دانشگاه و جوابش اومده باشه؟ کلا اسکالرشیپ میده به کسی با توجه به بسته بودن مرزا ؟
    پذیرش نمیدونم ولی ویزا به کسانی تعلق میگیره که قبلا ویزای این کشور داشتن. تازه برای این ها هم محدودیت دارند از جمله تعداد ویزاها!