صفحه 1 از 109 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1166

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

دانشگاه Auckland دارای ۲۸ هزار دانشجو از بیش از ۷۳ کشور جهان می‌باشد. این دانشگاه در سال ۱۸۸۳ به عنوان بخشی از دانشگاه نیوزیلند فعالیت خود را آغاز کرد. امروزه این دانشگاه ، بزرگ‌ترین دانشگاه در کشور نیوزیلند محسوب می‌شود و دارای بیش از ۲۶ هزار دانشجو می‌باشد. در این دانشگاه رشته‌هایی چون: کشاورزی ، هنرهای زیبا ، حقوق ، اقتصاد ، علوم پزشکی ، الهیات و بازرگانی تدریس می‌شود.علاقه‌مندان از طریق این سایت با سیستم‌های آموزشی این مرکز آشنا می‌شوند. هم‌چنین می‌توانند اطلاعاتی درباره‌ی فعالیت‌های علمی دانشجویان این دانشگاه به دست آورند.

http://www.auckland.ac.nz

فایلهای مرتبط با دانشگاه :

دوستان هم اگر اطلاعات مرجعی دارند که در پروسه اپلای مهم هستش حتما برای مدیریت ارسال کنند تا در پست اول قرار گیرد...ممنون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط aida_11041 : December 9th, 2012 در ساعت 08:45 PM دلیل: درخواست کاربر
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند ( سوالات کلی و متداول )

از دوستانی که در خوابگاههای دانشگاه اکلند تجربه دارن لطفا از تجربه شون بگن که خوابگاه ارزونتر هست یا داخل شهر؟؟؟واگر داخل شهر هستین اشتراک اینترنتی شما به جه نحوی هست؟؟ممنون..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند ( سوالات کلی و متداول )

نقل قول نوشته اصلی توسط silverfern2012 نمایش پست ها
    از دوستانی که در خوابگاههای دانشگاه اکلند تجربه دارن لطفا از تجربه شون بگن که خوابگاه ارزونتر هست یا داخل شهر؟؟؟واگر داخل شهر هستین اشتراک اینترنتی شما به جه نحوی هست؟؟ممنون..
    درباره خوابگاه من تجربه ای ندارم و آپارتمان داخل سیتی رو ترجیح میدم ، در مورد اشتراک اینترنت من از شرکت Woosh اینترنت گرفتم که اشتراکش هم شامل اینترنت وایرلس میشه و هم تلفن داخلی

رایگان ، دفترش هم توی نیومارکت ( Newmarket ) هست. و به نظر من شرکت خوبی است.

http://www.woosh.com/half-price-broa...and-phone-line

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( Auckland University ) و مسائل مرتبط

سلام
    بچه ها میشه یکم راجع به نحوی گرفتن پذیرشPhD برای این دانشگاه توضیح بدین؟
    راستش من در Website ثبت نام کردم. الان باید فرم EOI رو پر کنم میخواستم ببینم باید اول با استاد تماس بگیرم. ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_me نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها میشه یکم راجع به نحوی گرفتن پذیرشPhD برای این دانشگاه توضیح بدین؟
    راستش من در Website ثبت نام کردم. الان باید فرم EOI رو پر کنم میخواستم ببینم باید اول با استاد تماس بگیرم. ممنون.
    بله! بهتر است که با استاد صحبت کنید و موافقت اولیه ایشان را نسبت به EOI خود بگیرید شاید استاد مربوطه پیشنهاد موضوع خاصی را برای تهیه EOI شما داشته باشد. اگرچه در درخواست اولیه شما می توانید بدون هماهنگی، استاد بالقوه خود را معرفی می کنید ولی بدون موافقت اولیه استاد شانس پذیرشتان ممکن است کم باشد.

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    بله! بهتر است که با استاد صحبت کنید و موافقت اولیه ایشان را نسبت به EOI خود بگیرید شاید استاد مربوطه پیشنهاد موضوع خاصی را برای تهیه EOI شما داشته باشد. اگرچه در درخواست اولیه شما می توانید بدون هماهنگی، استاد بالقوه خود را معرفی می کنید ولی بدون موافقت اولیه استاد شانس پذیرشتان ممکن است کم باشد.
    دوستان این فرم EOI چیزی شبیه SOP یا کاور لتر هست؟
    در همون ایمیل اولیه برای استاد بفرستم؟ رزومه رو ندم؟
    تاریخ داده شده تا 7 دسامبر بوده یعنی دو روز قبل اگر الان بفرستم خیلی دیره؟
    البته تو سایت نوشته شانس پیدا کردن استاد کم میشه...دیگه کی دانشجو میگیرن؟
    ویرایش توسط siavash86 : December 9th, 2012 در ساعت 04:23 PM

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    دوستان این فرم EOI چیزی شبیه SOP یا کاور لتر هست؟
    در همون ایمیل اولیه برای استاد بفرستم؟ رزومه رو ندم؟
    تاریخ داده شده تا 7 دسامبر بوده یعنی دو روز قبل اگر الان بفرستم خیلی دیره؟
    البته تو سایت نوشته شانس پیدا کردن استاد کم میشه...دیگه کی دانشجو میگیرن؟
    من اول رزومه برای یک استاد فرستادم و اون نظر موافق نشون داد حتی یه نمونه STATEMENT OF RESEARCH ..برام فرستاد گفت می تونی یکم تغییرش بدی و واسه EOI اقدام کنی منظور شما را متوجه نمی شوم یعنی چی تاریخ داده شده 7 دسامبر بوده من هنوز دارم STATEMENT RESEARCH را مینویسم و هنوز EOI را نفرستادم. بعد ببخشید این فرن انلاین EOI را وقتی پر کردیم واسه دانشگاه فرستاده می شه دیگه؟ نمی دونم اخرش مثلا گزینه سند داره چه طوریاست؟

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    من اول رزومه برای یک استاد فرستادم و اون نظر موافق نشون داد حتی یه نمونه STATEMENT OF RESEARCH ..برام فرستاد گفت می تونی یکم تغییرش بدی و واسه EOI اقدام کنی منظور شما را متوجه نمی شوم یعنی چی تاریخ داده شده 7 دسامبر بوده من هنوز دارم STATEMENT RESEARCH را مینویسم و هنوز EOI را نفرستادم. بعد ببخشید این فرن انلاین EOI را وقتی پر کردیم واسه دانشگاه فرستاده می شه دیگه؟ نمی دونم اخرش مثلا گزینه سند داره چه طوریاست؟
    مرسی از راهنماییتون....من سوال کردم دوست عزیز...خودم مطمئن نیستم این EOI چه فرقی با SOP داره... چون شما در حال تهیه بودین گفتم شاید اطلاعاتتون بیشتر باشه...
    در دپارتمان شیمی این جمله رو نوشته بود...ربطی به کار شما نداره...سوتفاهم شده

در مورد دوتا سوالتون هم من اطلاع ندارم اجازه بدین دوستانی که واردترن نظر بدن تا شما رو گمراه نکنم
    منم قصد دارم اول رزومه بفرستم بعد انشا... برسم به مراحلی که شما دارین طی میکنید...

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون....من سوال کردم دوست عزیز...خودم مطمئن نیستم این EOI چه فرقی با SOP داره... چون شما در حال تهیه بودین گفتم شاید اطلاعاتتون بیشتر باشه...
    در دپارتمان شیمی این جمله رو نوشته بود...ربطی به کار شما نداره...سوتفاهم شده

در مورد دوتا سوالتون هم من اطلاع ندارم اجازه بدین دوستانی که واردترن نظر بدن تا شما رو گمراه نکنم
    منم قصد دارم اول رزومه بفرستم بعد انشا... برسم به مراحلی که شما دارین طی میکنید...
    تو سایت دانشگاه اینطور توضیح داده که eoi شامل مراحل مختلفی است در یکی از این مراحل که عنوانش research topic می باشد باید یک 1-2 صفحه (برحسب faculties الگوها فرق می کنه. الگو دادند خودشون) باید یک statement of research intent بنویسی که باید اول یک بکگراند و مقدمه در مورد موضوعی که می خوای روش کار کنی بنویسی بعد اهدافت از انجام این ریسرچ و فکر میکنی چرا اینکار ارزش انجام دادن داره و دلایل علاقهمندیت و در نهایت یک طرح ریسرچ اینکه از چه داده ها و متد هایی برای انالیز انها قرار است استفاده کنی این الگو مال faculty science است که فکر می کنم مربوط به شما هم میشود شما مبنای نوشتنت را بر اساس همین چهارچوب بذار. من در مورد sop زیاد اطلاع ندارم.

Junior Member

سلام، من آفرم رو گرفتم اما نمیدونم چطوری واسه ویزاش اقدام کنم .. باید برم دبی حتما یا راه دیگه ای هم هست؟