صفحه 102 از 117 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1166

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل م

به نظرم الان شما کاری که باید کنید اینه که پاسپورتتون اسکن کنید بفرستید. الان تمبر زدن دست شما نیست، احتمالا کاریه که خود دانشگاه باید انجام بده
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidtalebi نمایش پست ها
    از دانشگاه این ایمیل اومده تازه اپلای کردم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

سلام. تو نامه ای که براتون اومده داخل متنش یا اوایلش قطعا ذکر کردن چقدر فرصت دارید برای ارسال نمرتون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Raminium نمایش پست ها
    سلام.
    من پذیرش دکتری مشروط به ارائه نمره زبان رو گرفتم و آفر رو هم بلافاصله اکسپت کردم. می خوام بدونم کسی اطلاع داره که چقدر وقت دارم تا نمره زبان رو بفرستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Raminium نمایش پست ها
    سلام.
    من پذیرش دکتری مشروط به ارائه نمره زبان رو گرفتم و آفر رو هم بلافاصله اکسپت کردم. می خوام بدونم کسی اطلاع داره که چقدر وقت دارم تا نمره زبان رو بفرستم؟
    توی پیج اپلای آنلاین خودتون میتونید ببینید که تاریخش کیه... ولی برای آفر مشروط به ارائه نمره زبان، معمولا یک ماه فرصت بهتون میدن! با اینحال اگر فکر میکنید این زمان کمه با دانشگاه مکاتبه کنید و درخواست کنید که افزایش بدن فرصتتون رو.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidtalebi نمایش پست ها
    از دانشگاه این ایمیل اومده تازه اپلای کردم
    دوست عزیز برای
    مرحله اپلای لازم نیست که هیچ مدرکی رو ارسال کنید، ولی حتما و حتما بهشون ایمیل بزنید و هماهنگ کنید که در حال حاضر نمیتونید بفرستید و بعد از گرفتن ادمیشن براشون پست می کنید.
    من خودم چند ماه قبل همین کار رو کردم و مشکلی هم در فرایند اپلای نداشتم.
    با آرزوی پیروزی

سلام،
    ماه پیش به یکی از استادای دانشگاه اوکلند ایمیل فرستادم. ایشون هم سریع جواب دادن که یه پوزیشن خالی واسه phD دارند. پروژه ای یه که واسه یه موسسه دیگه تو یه شهر دیگه است و به صورت مشترک با دانشگاه اوکلند قراره انجام بشه. بعد از مصاحبه هایی که با اسکایپ با همون استاد و همچنین با سه تا از دکترهای موسسه که قراره فاند بدن داشتم، قرار شده که با استاد هماهنگ شم واسه ادامه پروسه و اپلای.
    حالا سوال من اینه که من متاسفانه معدلم اصلن خوب نیست. معدل کارشناسی ام 12.60 و معدل ارشدم هم 16.06. این پروژه کاملن بین رشته ای یه. توی رزومه ام از معدلم اصلن چیزی نگفته بودم و استادم هم هنوز از زیرنمران درخشانم اطلاعی نداره. به نظرتون دانشگاه اوکلند بهم پذیرش میده؟؟ چه پیشنهادی واسم دارین. واقعن این پروژه رو خیلی دوس دارم . استاد راهنمام و استادهای اون موسسه هم خیلی به دلم نشسته اند.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nastarannt نمایش پست ها
    سلام،
    ماه پیش به یکی از استادای دانشگاه اوکلند ایمیل فرستادم. ایشون هم سریع جواب دادن که یه پوزیشن خالی واسه phD دارند. پروژه ای یه که واسه یه موسسه دیگه تو یه شهر دیگه است و به صورت مشترک با دانشگاه اوکلند قراره انجام بشه. بعد از مصاحبه هایی که با اسکایپ با همون استاد و همچنین با سه تا از دکترهای موسسه که قراره فاند بدن داشتم، قرار شده که با استاد هماهنگ شم واسه ادامه پروسه و اپلای.
    حالا سوال من اینه که من متاسفانه معدلم اصلن خوب نیست. معدل کارشناسی ام 12.60 و معدل ارشدم هم 16.06. این پروژه کاملن بین رشته ای یه. توی رزومه ام از معدلم اصلن چیزی نگفته بودم و استادم هم هنوز از زیرنمران درخشانم اطلاعی نداره. به نظرتون دانشگاه اوکلند بهم پذیرش میده؟؟ چه پیشنهادی واسم دارین. واقعن این پروژه رو خیلی دوس دارم . استاد راهنمام و استادهای اون موسسه هم خیلی به دلم نشسته اند.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

دوستان خواهشن اگه از شرایط پذیرش دانشگاه اوکلند خبردارید جواب منو بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nastarannt نمایش پست ها
    دوستان خواهشن اگه از شرایط پذیرش دانشگاه اوکلند خبردارید جواب منو بدید.
    خود دانشگاه واسه دکترا یه حد معدل گذاشته و یک صفحه تبدیل معدل برای scale کردن 1-9...فک میکنم باید 5.5 باشین حداقل! اگه تو چنتا دانشگاه خوب ایران که اسمشون تو لیست دانشگاه هس درس خوندین، یه نمره به معدلتون اضافه میشه خودکار

Junior Member

سلام
    من چند تا سوال داشتم ممنون میشم دوستانی که میتونن جواب بدن.

این مشخصات تحصیلی من هستش:

مطالعات ارتباطی و فناوری اطلاعات - علامه طباطبایی تهران - معدل ۱۷.۰۴ -- کارشناسی

- Unversity of Warwick - communication and global media - Master
    (67.7% MERIT)
    Dissertation - 71% Distinction

--------------

اول این که شانس پذیرش چقدره ؟
    دوم اینکه شانس گرفتن فاند چقدره؟

و در آخر هم یه سوال دیگه. این که اینجا خیلی از دوستان میگن اول با یک استاد هماهنگ شو بعد اقدام کن، حقیقتش من به یه استاد توی دپارتمان ایمیل زدم که از قضا سرگروه دپارتمان بود و اون هم یک ایمیل زد که اول باید اپلای آنلاین و انجام بدی بعدش استاد تعیین بشه. من دفعه بعد به یک استاد دیگه ایمیل زدم و اون هم تشکر کرد و ایمیل من و برای همین سرگروه دپارتمان ایمیل کرد و اون همون ایمیل قبلی به من رو دوباره فرستاد که اول برو انلاین اپلای کن بعد استاد تعیین کن. میخاستم ببینم به نظر شما عیب نداره به استاد دیگه پیدا کنم ایمیل بزنم؟ میترسم اینم باز به همون سرگروه دپارتمان ایمیل من و فورواد کنه و همون قصه اتفاق بیفته.

خیلی ممنون میشم نظرات دوستان و بگیرم.
    just 4030

Junior Member

بنظرم اپلای کنین انلاین و اسم استادایی که بهشون ایمیل زدین و گفتن انلاین اقدام کنید رو به عنوان استاد پیشنهادی در سیستم انلاین بزنید. من خودم منتظر جواب پذیرش هستم و برای اسکولارشیپ هم اقدام کردم. قعلا 1 ماه گذشته و خبری نیست. دوستانی که تجربه دارن بهتر میتونن کمکت کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط danial1989 نمایش پست ها
    خود دانشگاه واسه دکترا یه حد معدل گذاشته و یک صفحه تبدیل معدل برای scale کردن 1-9...فک میکنم باید 5.5 باشین حداقل! اگه تو چنتا دانشگاه خوب ایران که اسمشون تو لیست دانشگاه هس درس خوندین، یه نمره به معدلتون اضافه میشه خودکار
    ممنون از جوابتون
    بسیار کاربردی بود
    واسه ارشدم میشه 6 که برای رشته من مینیمم 2.5 می خواد.
    http://www.science.auckland.ac.nz/en...bade417d31f22e

همون طور که تو سایت نوشته
    Your GPE will be based on your most recently attempted, highest-level recognised qualification. For example, if you have completed a bachelors degree and a masters degree, your GPE will be based on all marks achieved in the masters degree
    پس فقط معدل ارشد واسه من مهمه و کارشناسیم تاثیری نداره؟؟؟