صفحه 105 از 117 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1166

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

اگر استاد زمینه کاریتون و بپسنده و در عین حال معدل و رزومه خوبی داشته باشین احتمال گرفتن فاند بالا هستش ولی با این حال نمیشه نظر کلی داد، یجورایی شانسیه نسبتا و اینکه بتونید نظرش و جلب کنید و متقاعد بشه که به کاری که میخواهید انجام بدید مسلط هستین
    نقل قول نوشته اصلی توسط king_sato نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت دوستان. یه سوال اینکه تو این دانشگاه برای گرفتن فاند معدل خیلی مهمه؟ یعنی مثلا با معدل 17 ارشد و مقاله نمیشه فاند گرفت و اینکه فرض کنین مثلا یه استاد اونجا خیلی به زمینه کاریت علاقه مند باشه نمیتونه برات فاند بگیره؟؟؟؟؟. ممنون میشم توضیح بدین

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Auckland نمایش پست ها
    سلام دوستان . من به یکی از اساتید دنشگاه آکلند پروپوزال فرستادم و ایشان هم خیلی استقبال کردند و در اخر خودشون پروپوزال من رو تکمیل و اصلاح کردند و برام فرستادند. همینطور عنوان کردند که اسمشون رو بعنوان سوپروایزر در اپلیکیشنم عنوان کنم. حالا میخواستم ببینم شانس گرفتن بورس به چه میزان هست. معدل لیسانس 17 معدل ارشد 18.4 و رتبه 65 کنکور. یک مقاله هم به انگلیسی در یک ژورنال معمولی دارم. ایلتس هم در 1 ماهه اینده میدم. تشکر
    شانستون بالاست ولی هم زمان برای اسنرالیا هم اقدام کنید
    چون اونجا هم شانس دارید
    اسم دانشگاهتون چی بود و رشته تون؟

Banned

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان. یه سوال اینکه تو این دانشگاه برای گرفتن فاند معدل خیلی مهمه؟ یعنی مثلا با معدل 17 ارشد و مقاله نمیشه فاند گرفت و اینکه فرض کنین مثلا یه استاد اونجا خیلی به زمینه کاریت علاقه مند باشه نمیتونه برات فاند بگیره؟؟؟؟؟. ممنون میشم توضیح بدین
    معدلتون خوبه اما نه برای اسکولارشیب نیوزیلند شاید بتونید از بیرون دانشگاه فاند بگیرید
    رو راست با استادتون صحبت کنید اونجا اوکلند شوخی میست خیلی گرونه
    حتی اگر از لحاظ مالی قوی هم باشید این پول جای دیگه خرج کنید بهتره

سلام دوستان
    دوتا سوال
    1- من ویزام دو روز پیش اومده. حالا من چین هستم آیا امکانش هست به آفیسر بگم که می خوام برم سفارت نیوزلند تو چین؟
    2- شروع دوره من تو آکلند زده یک دسامبر آیا میشه زودتر برم آکلند؟ دوره دکتری هست

Junior Member

ببخشید اگه بخوام دقیقتر بگم منظورم اینه فرض کنین مثلا معدل کارشناسی پایینه و ارشد هم 17 باشه و حالا رزومه هم در حد متوسط ولی زمینه کاری کاملا به درد اون استاد بخوره و خوشش بیاد در این صورت خودش میتونه برات فاند جود کنه یا نه؟ در کل تو این دانشگاه فاند بیشتر دست استاد یا دپارتمان موردنظر؟ چون بعضی جاها مثلا استاد اگه خوشش بیاد میتونه خیلی دخالت کنه بعضی جاها کلا دست دانشگاه. ببخشید

Banned

ببخشید اگه بخوام دقیقتر بگم منظورم اینه فرض کنین مثلا معدل کارشناسی پایینه و ارشد هم 17 باشه و حالا رزومه هم در حد متوسط ولی زمینه کاری کاملا به درد اون استاد بخوره و خوشش بیاد در این صورت خودش میتونه برات فاند جود کنه یا نه؟ در کل تو این دانشگاه فاند بیشتر دست استاد یا دپارتمان موردنظر؟ چون بعضی جاها مثلا استاد اگه خوشش بیاد میتونه خیلی دخالت کنه بعضی جاها کلا دست دانشگاه. ببخشید
    نه خیلی دست استاد نیست استاد عملا شما رو پاس میده به دانشگاه میگه شما برو از داتنشگاه بگیر
    باز استرالیا تو این زمینه بنظرم بهتره
    الته شما با استاد صحبت کن شاید ایشون بتون گرنتی خارج یونی جور کنه اما عموما میگن از دانشگاه درخواست کنید
    معدل شما خوبه اما برای رقابت خیلی بالا نیست
    بیتر هم معدل ارشد براشون مهمه

من نمیدونم چرا نوشته هر ساعت یه پیام خصوصی میشه داد
    برای امریکا میخوام اقدام کنم نگران ویزا هستم
    لیسانس ازاد
    ارشد سراسری تهران
    خیلی ممنونم
    @Hitman908

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad111 نمایش پست ها
    لیسانس ازاد
    ارشد سراسری تهران
    خیلی ممنونم
    @Hitman908
    سلام سوالاتون چیه دقیقا

ارشد سراسری امتیاز مثبت اما برای فاند معدل خیلی مهمه 18 به بالا داری اپلای کن بسم ا...

اگر ندارید بودن دوستان از بیرون دانشگاه گرفتن خیلی کمه و سخته ولی شدنی شانس میخواهد باید بیفتی دنبالش سرمایه گذار پیدا کن

معمولا استاد از جیبش خرج نمی کنه چون اینجا امریکا نیست نیوزیلنده

اگر پولدارید خرج یکسالتون تا 1.5 سال ببرید حداقل الیته 30 هزارتا

ولی 4 ساله دکتری یه چیزی حدود 100 هزار دلار نیوزیلند برات خرج میتراشه

ببنید میصرفه یا نه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad111 نمایش پست ها
    لیسانس ازاد
    ارشد سراسری تهران
    خیلی ممنونم
    @Hitman908
    اگر پیام خصوصی نمی تونید بفرستید سعی کنید پیام بازدیدکننده بفرستید

خب بریم سراغ کیس شما
    من پیغامتون پیدا کردم
    من میخوام برای استرالیا اقدام کنم
    رزومم
    تافل 104
    جی ار ای 317
    یه مقاله
    سابجکت 86%
    معدل لیسانس 16/61
    ارشد 17/15
    شما وضعیتون برای کانادا و امریکا بهتره تا استرالیا
    استرالیا معمولا سه تا چهار تا مقاله میخواهد که شما ندارید
    البته اگر یه مقاله با ایمپکت بالا داشته باشید و استاد اوکی کنه میتونید فاندبگیرید

ولی عموما چون مقاله محورا تعدد مقالات امتیاز محسوب میشه

Junior Member

سلام دوستان
    من استرالیا اپلای کردم ویزا ولی هنوز خبری نشده
    میخواستم برایه نیوزلندم هم اپلای کنم
    الان حدوده 1 ماه و 1 هفته هست که این دانشگاه رو اپلای کردم و هنوز میگن تو پروسه هست ؟ البته Massey هم زدم و از اونام خبری نشده ....
    کسی تا الان انقدر براش طول کشیده ؟ خیلی کندن ....
    برایه Graduate diploma in secondary education اپلای کردم ! یه دوره 1 ساله هست
    https://www.auckland.ac.nz/en/study/...iptchgsec.html
    به نظرتون برایه 1 سال ویزا میدن ؟
    اینم برایه Massey
    http://www.massey.ac.nz/massey/learn...93183&tab=plan

من حدودا 300 ملیون تو حسابه ایرانم دارم. خودمم سالهاست ایران نبودم. ریجکتی هم داشتم از کانادا و اینگلیس ولی امریکا و ایتالیا و مالزی ویزا داشتم business و دانشجویی D: .

این course ارزشی برایه نیوزلند جهت دریافت اقامت هم نداره. چون برایه استرالیا داره میترسم ویزا ندن - گفتم برم نیوزلند هم اپلای کنم که خیلی عجیب داره طول میکشه - البته قصده اقامت به هیچکدام رو ندارم. برمیگردم اروپا ...

در ضمن من Bachelor هم رو در زمینه هنر از university of California گرفتم و GPA هم 3.5 هست و IELTS هم 8 . مستر هم داشتم میخوندم که نصفه ول کردم ولی چاره ای نیست باید میزاشتم تو application که بدونن رو ویزا دانشجویی بودم - البته دلیلی هم براش دارم ( به دلیله تبلی نبوده ول کردنش)
    فقط هفته پیش یه police clearance ازم خواستن Auckland uni که ماشالا هزارماشالا سفارت ایران تو رم گفت 4-5 ماه طول داره فقط یه نامه داد که زده تو پروسه هست. اون رو بهشون دادم و گفتن اوکی ولی تا زمان اعزام به خدمت prac برایه تدریس حتما اصلش رو باید بدم مگرنه میندازن عقب و ممکنه course ام طولانی بشه. گفتم باشه تا اون موقع 100% میاد . بعد دوباره ایمیل زدم خبری از admission ام نیست ؟ گفتن متاسفا این تیپ کرسها طول داره process اش. - ولی همین رو من استرالیا اقدام کردم 3 هفته UWA به من پذیرش داد.....البته باز police clearance رو خواستن .

در ضمن احیانا نیوزلند کسی میدونه به سربازی کاری دارن ؟ من یه سری معافیت تحصیلی بودم بودم ولی بعدش دیگه چون ایتالیا ویزا کاری هستم و کار میکنم دیگه مشمول شدم و تا ساله اینده که اعلام کنن برایه 71 نمیتونم کاریش کنم ×_× -