صفحه 107 از 117 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1166

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

سلام ممنون میشم اگر رزومه منو برای ادامه تحصیل در مقطح ارشد ارزیابی کنین

1.کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه دولتی جهرم معدل 15.56 (مدت دوره 5ساله شد بخاطر اینکه از دانشگاه زاهدان انتقالی گرفتم ، دانشگاه اونجا ترم بهمن بود ولی جهرم ترم مهر )

2.تافل امتحان ندادم ولی 100 هدفمه و حتما میگیرم
    3.gre هم هنوز امتحان ندادم

4. دوتا مقاله یکی کنفرانسی توی 6th Iranian Joint Congress on Fuzzy and Intelligent Systems (17th Conference on Fuzzy Systems and 15th Conference on Intelligent Systems)
    و یک مقاله سامبیت شده توی pattern recognetion letter elsevier ایمپکت 1.9

5.همکاری با مرکز آپای دانشگاه جهرم و انجام پروژه تشخیص تصاویر خاص پیاده سازی با دیپ لرنینگ (این پروژه برای سازمان فناوری زیر نظر وزارت خونه به احتمال زیاد قراردادش بسته بشه نمونه پایلوت ساختم)

6. مسلط به برنامه نویسی اندروید (چندتا پروژه هم انجام دادم نمیدونم اثری داره یا ن شایدبشه سابقه ی کار حساب کرد از سال 94 )

7. الان هم دارم دیپ لرنینگ یاد میگیرم با ابزار تنسرفلو

8.مقام 6 در مسابقه مهارت سنجی دانشگاه شریف فن آورد در زمینه برنامه نویسی موبایل

9.سابقه سه ترم ta درس برنامه نویسی پیشرفته جاوا هم دارم

ممنون میشم اگر دوستان نظرشونو اعلام کنند هم در مورد پذیرش و هم در مورد کمک هزینه تحصیلی و اگر رزومه کافی نیست برا کجا اقدام کنم که برای ارشد هزینه رو بدن

Junior Member

سلام دوستان
    تو قسمت further programme requirements رشته master of operation research دانشگاه اوکلند نوشته: You must have completed one year of postgraduate study, following an undergraduate degree, at a recognised university (or similar institution) with a GPE of 5.0.
    یعنی با مدرک لیسانس از اینجا نمیشه برای این program اقدام کرد به هیچ نحوی؟؟
    خیلی خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

دوستان سلام

من برای دانشگاه اوکلند با یکی از اساتید صجبت کردم و قرار شد سوپروایزر من باشند ولی من هنوز امتحان آیلتس ندادم
    اگر بخوام اسکالرشیپ بگیرم حتما باید نمره آیلتس ارائه بدم موقع اپلای؟ یا میشه بعدا هم ارائه کرد و اینکه اینجوری که فهمیدم اپلای کردن برای phd ددلاینی نداره توی اوکلند ولی برای اسکالرشیپ وجود داره درسته؟

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان
    شاید توی بحث اپلای که تازه چند هفته ست تحقیقات راجع بهش رو شروع کردم تازه کار محسوب بشم اما هدفم که تحصیل در دانشگاه اوکلند هست بسیار برام مهم و حیاتیه. مگر اینکه این هدف برام خیلی رویایی و محال باشه. که من اینطور فکر نمیکنم.

من ترم 1 ارشد هستم و میخوام برای اپلای دکترا در دانشگاه اوکلند نهایت تلاشم رو بکنم.
    سوال کلی که داشتم این هست که بر اساس اطلاعات و رزومه ای که دارم چقدر باید تلاش کنم و چه قدم هایی رو باید بردارم؟ آیا اصلا تحصیل در این دانشگاه برای من هدف در دسترس و مناسبی هست؟
    از همه دوستان خواهش میکنم من رو راهنمایی کنند. پیشاپیش سپاس گزارم.

تحصیل من در کارشناسی در دانشگاه غیرانتفاعی بود. اما ارشد رو در دانشگاه شهرمون یعنی فردوسی مشهد قبول شدم. رتبه م جالب نبود و حدود 1700 شد. رشته من مخابرات سیستم هست. و حوزه ای که برای پژوهش انتخاب کردم مخابرات بیسیمه. زبانم خدا رو شکر خوبه و میتونم برای دریافت آیلتس اقدام کنم. مشکل دیگه ای هم برای خروج از کشور ندارم. اما بیشترین نگرانی من مباحث آموزشی و پذیرفته شدنم توسط دانشگاه اوکلند هست. میدونم نمیشه نظر قطعی داد و از طرفی رزومه درخشانی تا حالا نداشتم اما میخوام تلاش کنم دانشگاه رتبه برتر رو کسب کنم و درس های لازم رو با نمره خوب پاس کنم و مقاله بنویسم و کلیه شرایطی که جهت پذیرش در دانشگاه اوکلند برای دکترا وجود داره رو برآورده کنم. چه کارهایی باید انجام بدم؟؟

چند تا سوال دیگه هم راجع به جزئیات داشتم که در این پست اول مطرح نمیکنم زیاد نشه و دوستان هم زیاد به زحمت نیوفتن.

سلام دوستان. تو پروسه اپلای کردن برای دانشگاه اوکلند ازمون خواستن که یه سری مدارکی رو براشون بفرستیم.
    اول اینکه آیا حتما باید مدارک پست بشن؟ نمیشه ایمیل کرد یا جایی آپلود کرد؟
    مساله بعدی اینکه نوشته باید مدارکی که خواسته certified document باشن. منظور از certified document چیه و کجا باید این کار انجام بشه؟
    خیلی ممنونم

Junior Member

دوستان من در حال بررسی دودانشگاه اوکلند و اوتاگو برای دکتری مدیریت منابع انسانی هستم. از روی وبسایت وقتی ادم نگاه میکنه شرایط پذیرش برای هر دوتایی تقریبا یکیه. ولی من میدونم که بعضی دانشگاهها برای پذیرش روی مقاله و معدل و بعضی روی کیفیت پروژه دکتری بیشتر تاکید میکنن.

خواهشم اینه که اگر از دوستان تجربه این دو دانشگاهو حتی ردرشته های مشابه دارن لطفن منو راهنمایی کنن که برای هر کدوم چه مسیریرو باید برم. ممنونم

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط RahaaRaad نمایش پست ها
    دوستان من در حال بررسی دودانشگاه اوکلند و اوتاگو برای دکتری مدیریت منابع انسانی هستم. از روی وبسایت وقتی ادم نگاه میکنه شرایط پذیرش برای هر دوتایی تقریبا یکیه. ولی من میدونم که بعضی دانشگاهها برای پذیرش روی مقاله و معدل و بعضی روی کیفیت پروژه دکتری بیشتر تاکید میکنن.

خواهشم اینه که اگر از دوستان تجربه این دو دانشگاهو حتی ردرشته های مشابه دارن لطفن منو راهنمایی کنن که برای هر کدوم چه مسیریرو باید برم. ممنونم
    دانشگاههای نیوزلند، در حالت کلی و طبق تجربه دوستان، بسیار معدل محور هستن! بخصوص هنگام بورسیه دادن.
    بعد ازون باقی موارد، پروپوزال، مقاله و ... .
    دیده شده، ک معدل حتی 17 هم بورسیه نگرفته!

فارغ از این موراد، شما ابتدا یک استاد رو پیدا کنید و سپس پروسه بسیار زمان بر پذیرش رو شروع کنید!
    من خودم از یکی دوتا دانشگاههای نیوزلند بعد از 3.5 ماه بررسی پذیرش گرفتم، در خالی ک در چند دانشگاه در اروپا در عرض یک ماه، هم بورسیه وهم پذیرش گرفتم!
    در حالیکه پذیرش نیوزلند کاندیشنال بود!

بعلاوه، تا جایی ک من اطلاع دارم، برای اکلند، شما میتونید بدون استاد هم میتونید درخواست پذیرش رو ببرید جلو و بعدا از پذیرش به شما استاد معرفی میکنند!

بنابراین، شما برای هرد.و اپلای کنید!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

سلام دوستان من کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد تهران مرکز دارم معدلم 18/84 بوده و یک مفاله کنفرانس بین المللی دارم به نظرتون شانس پذیرش و اسکالرشیپ از این دانشگاه دارم ؟و اینکه آیا حتما باید پروپوزال داشته باشم ؟ الان برای دانشگاه Massey یک استاد ابراز علاقه مندی کرده اما باید اول خود دانشگاه من و قبول کنه

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد معماری دارم از دانشگاه دولتی با معدل 18.30
    و ارشد معماری دانشگاه دولتی با معدل 19.20
    یک مقاله isi با if: 3.07، نویسنده سوم
    3 مقاله کنفرانسی ملی و بین المللی
    دو تا مقاله هم تا 1 ماه دیگه سابمیت میکنم
    گرایشمم انرژی ، آسایش حرارتی هست در فضاهای خارجی و شهری
    نمره زبان ندارم فعلا
    میخوام از دانشگاه ویکتوریای ولینگتون یا آکلند پذیرش بگیرم
    بدون نمره زبان هم میشه کاری کرد؟ پذیرش میدن
    تا 7 ماه آینده آزمون زبان میدم، با داشتن نمره زبان شانس پذیرش با فاند رو دارم از این دانشگاهها؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم دریایی و اقیانوسی

سلام دوستان.وقت همگی بخیر
    من دانشجوی دکترا هستم.روزانه دانشگاه دولتی
    می خواستم برای نیوزیلند اقدام کنم
    برای دکترا مجدد
    معدل ارشد هم ۱۸:۳۰
    رتبه تک رقمی کنکور دکترا رو داشتم
    حالا سوال من اینه که دانشجوی دکترا بودن نکته مثبت هست یا منفی
    و ایا اینو ذکر کنم ؟