صفحه 109 از 117 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1166

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

دوستان سلام،
    من دانشگاه آکلند اپلای کردم و برای من ایمیل آمده که مدرک شناسایی certified شده براشون ارسال کنم.
    Please submit certified copies of (either) your birth certificate, passport or Certificate of Citizenship. This documentation must be certified by either an authorised University of Auckland Staff member (an official University of Auckland stamp must be used), Justice of the Peace, a Solicitor of the High Court or a Notary Public, and include the certifier's full name, signature, title, the date and the phrase 'Original sighted - certified a true copy')
    1. می خواستم بدونم به جز سفارت دارالترجمه ها هم می تونن این کار رو انجام بدن و مورد تایید دانشگاه هست؟
    2. مورد دیگه اینکه میشه این مدرک رو بعد از گرفتن ادمیشن برای دانشگاه ارسال کرد و اپلیکیشن بدون این مدرک پیش میره و بررسی میشه؟
    ممنون میشم در این مورد راهنماییم کنین.

Junior Member

سلام
    حیقیقتش در مورد سوال اولتون مطمئن نیستم ولی بر اساس اون چیزی که داخل سایت خود دانشگاه بود، باید فرد یا ارگانی باشه که مورد وثوق دانشگاه است. من خودم چند هفته قبل با هزینه ۱۵ دلار پاسپورتم از طریق سفارت تایید کردم. اما در مورد سوال دومتون من از دانشگاه سوال کردم و گفت تا زمانیکه مدارک را تحویل نگیرن، اپلیکیشن بررسی نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Smm1990 نمایش پست ها
    سلام
    حیقیقتش در مورد سوال اولتون مطمئن نیستم ولی بر اساس اون چیزی که داخل سایت خود دانشگاه بود، باید فرد یا ارگانی باشه که مورد وثوق دانشگاه است. من خودم چند هفته قبل با هزینه ۱۵ دلار پاسپورتم از طریق سفارت تایید کردم. اما در مورد سوال دومتون من از دانشگاه سوال کردم و گفت تا زمانیکه مدارک را تحویل نگیرن، اپلیکیشن بررسی نمیشه.

ممنونم از راهنماییتون. یعنی دلار نیوزلند همراهتون بردین؟ یا با دلار آمریکا یا یورو هم میشه پرداخت کرد؟

Junior Member

خواهش میکنم. فقط دلار امریکا قبول میکنن

Junior Member

سلام . دوست عزیز برای تایید مدرک به آیجنت دانشگاه که اسمش توی لیست دانشگاه هست تماس بگیرید . رایگان هست و ظرف دو روز براتون انجام میدن.

Junior Member

سلام حقیقتش من با موسسه ایلیاد که یکی از ایجنتهاس تماس گرفتم ولی انگار نیاز به پرداخت هزینه بود. حالا بازم خودتون چک بفرمایین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mona_Abbasi نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    من دانشگاه آکلند اپلای کردم و برای من ایمیل آمده که مدرک شناسایی certified شده براشون ارسال کنم.
    Please submit certified copies of (either) your birth certificate, passport or Certificate of Citizenship. This documentation must be certified by either an authorised University of Auckland Staff member (an official University of Auckland stamp must be used), Justice of the Peace, a Solicitor of the High Court or a Notary Public, and include the certifier's full name, signature, title, the date and the phrase 'Original sighted - certified a true copy')
    1. می خواستم بدونم به جز سفارت دارالترجمه ها هم می تونن این کار رو انجام بدن و مورد تایید دانشگاه هست؟
    2. مورد دیگه اینکه میشه این مدرک رو بعد از گرفتن ادمیشن برای دانشگاه ارسال کرد و اپلیکیشن بدون این مدرک پیش میره و بررسی میشه؟
    ممنون میشم در این مورد راهنماییم کنین.
    1. من توسط ایجنت ایلیاد انجام دادم و البته هزینه هم دادم (250 ت). نمیدونم رایگان انجام میدن یا نه.
    2. روند ادمیشن من جلو رفت و نوشته بودن اپلیکیشن شما به گروه ارسال شده هر چند قبلش ایجنت ارسال کرده بود ولی یکی دو روز بعد از رفتن به گروه، مدرک شناساییم تایید شد و متوجه نشدم دقیقا تا کجا کار پیش میره. یکی دو هفته بعدش آفر (البته کاندیشنال) اومد.
    به نظرم همون سریعتر تاییدش کنید بره اگر جدی هستید برای این دانشگاه

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز افرم اومد
    بدون بورسیه دکتری علوم کامپیوتر
    با توجه به اینکه متاهل هستم و پشتوانه مالی خوبی هم ندارم به نظر شما شانس من برای گرفتن بورسیه سال اول چقدره اصلا یه همچین چیزی ممکنه؟
    من استاد اپرو شده دارم ول یایشون هم گفتن منبع مالی نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه آزاد تبریز

دوستان من ارشد سازه هستم بدون مدرک زبان . زبانم در متوسطه. یکی از فامیلام که تو اکلند زندگی میکنه قرار شده برام اسپانسر بشه توریستی برم اکلند. بنظرتون برم اونجا چطور میتونم برم برا دکترا پذیرش بگیرم. با اینکه مدرک زبان ندارم. واقعیتش من نمیخوام برگردم ولی خیلی دوست دارم اداما تحصیل بدم ولی بدلیل پشتوانه مالی پایین بهتره بگم خیلی پایین امکان ثبت نام همینجوری برام مقدور نیست. چیکار کنم بنظرتون راهنمایی کنین لطفا

Junior Member

سلام به همه دوستان.
    من بعد از مکاتبه با استاد و جلب نظر مثبت ایشون و نوشتن پروپزال درباره موضوعی که خود استاد پیشنهاد دادن اپلای کردم. تا اینجا همه چیز طبق نظر استاد بود و گفت اسمشون رو به عنوان استاد سوپروایزر وارد کنم .
    حالا چند سوال :
    با معدل 16 ارشد و 14 لیسانس و 2 مقاله خوب و آیلتس 7 امیدی به پذیرش دکترا داشته باشم ؟
    طبق ماشین حساب خود سایت که مینیمم دانشگاه رو میارم ولی خواستم ببینم نظر دوستان چی هست ؟
    و اینکه چقدر طول میکشه تا جواب بدن ؟
    تشکر.