صفحه 110 از 117 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1166

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان

من امروز آفر دانشگاه اوکلند برام اومد و دو تا چیز گفته که باید انجام بدم تا از conditional offer در بیاد و آفر اصلی رو بدن. یه استاد هم قبول کرده که سوپروایزر من بشه.
    حالا سوالم راجبه این دو تا کار هست که من باید انجام بدم: اینجوری نوشته و من نمیدونم دقیقا چیه. میشه کسی کمکم کنه و بگه دقیقا چی میخواد؟

"Completion of your qualifying degree to a satisfactory standard"
    و
    Certified copies of outstanding documents

ممنون میشم بگین اینا دقیقا چی میخوان. اولیش یعنی اینکه نشون بدم تمام دوره های قبلی رو تموم کردن؟ و دومی یعنی کل مدارک رو تایید شده براشون فرستم با پست و اینا؟
    و اینکه من هنوز اون certified passport رو براشون نفرستادم و باهاشون که حرف زدن گفت این برای بعد از این هست که آفر دادیم بهت یعنی الان. درسته؟ اینم باید براشون پست کنم؟

ممنون
    و یه سوال اینکه، هیچ گروه تلگرامی برای دانشگاه اوکلند وجود نداره؟

با تشکر

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک خیلی زیاد برای پذیرش. امید که بقیه کارها هم به خوبی انجام شوند.

در مورد اول به فکر من میرسد که شما گفته باشید هنوز دانشجو هستید برای همین از شما خواسته شده که درستان را - که شرط پذیرش هست - را با شرایط و نمره خوبی تمام کنید. یعنی وقتی وقتی درس فعلیتان تمام شد و معدل خوب داشتید این شرط برآورد شده است.

دومی هم گفته نسخه تایید شده هر مدرکی که باقیمانده است. حالا اگر فقط پاسپورت است که فقط همان اگر چیز دیگری هم هست باید انها را هم بفرستید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghh نمایش پست ها
    سلام دوستان

من امروز آفر دانشگاه اوکلند برام اومد و دو تا چیز گفته که باید انجام بدم تا از conditional offer در بیاد و آفر اصلی رو بدن. یه استاد هم قبول کرده که سوپروایزر من بشه.
    حالا سوالم راجبه این دو تا کار هست که من باید انجام بدم: اینجوری نوشته و من نمیدونم دقیقا چیه. میشه کسی کمکم کنه و بگه دقیقا چی میخواد؟

"Completion of your qualifying degree to a satisfactory standard"
    و
    Certified copies of outstanding documents

ممنون میشم بگین اینا دقیقا چی میخوان. اولیش یعنی اینکه نشون بدم تمام دوره های قبلی رو تموم کردن؟ و دومی یعنی کل مدارک رو تایید شده براشون فرستم با پست و اینا؟
    و اینکه من هنوز اون certified passport رو براشون نفرستادم و باهاشون که حرف زدن گفت این برای بعد از این هست که آفر دادیم بهت یعنی الان. درسته؟ اینم باید براشون پست کنم؟

ممنون
    و یه سوال اینکه، هیچ گروه تلگرامی برای دانشگاه اوکلند وجود نداره؟

با تشکر

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

1-لیسانس هنرهای تجسمی دانشگاه سیستان و بلوچستان با معدل 17
    2-ارشد طراحی شهری از دانشگاه ازاد قزوین با معدل 16.22
    3-ایلتس 5.5
    4-دو مقاله کنفرانسی بین الملی در خارج و یکی در داخل از کشور
    5-یک مقاله isi چاپ شده در ژورنال تخصصی کانادایی
    6-سابقه راهیابی به مرحله اخر بزرگترین مسابقه بین الملی طراحی دنیا با محوریت فضاهای شهری
    7- دو ترم دستیار استاد در درس طراحی در دانشگاه دولتی
    8-دو سال سابقه حرفه ای طراحی با دانشگاه صنعتی شریف
    9-یک سال سابقه همکاری پژوهشی در زمینه شهرسازی با شهرداری
    10-دارای مدارک تخصصی فنی نرم افزارهای شهرسازی و معماری و هنر از مجتمع فنی

11-سه رکامیندیشن قوی
    12-پروپوزال اماده دارم
    ایا برای این دانشگاه شانسی دارم؟ کلاس زبان هم بدن بهم مشکلی ندارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    1-لیسانس هنرهای تجسمی دانشگاه سیستان و بلوچستان با معدل 17
    2-ارشد طراحی شهری از دانشگاه ازاد قزوین با معدل 16.22
    3-ایلتس 5.5
    4-دو مقاله کنفرانسی بین الملی در خارج و یکی در داخل از کشور
    5-یک مقاله isi چاپ شده در ژورنال تخصصی کانادایی
    6-سابقه راهیابی به مرحله اخر بزرگترین مسابقه بین الملی طراحی دنیا با محوریت فضاهای شهری
    7- دو ترم دستیار استاد در درس طراحی در دانشگاه دولتی
    8-دو سال سابقه حرفه ای طراحی با دانشگاه صنعتی شریف
    9-یک سال سابقه همکاری پژوهشی در زمینه شهرسازی با شهرداری
    10-دارای مدارک تخصصی فنی نرم افزارهای شهرسازی و معماری و هنر از مجتمع فنی

11-سه رکامیندیشن قوی
    12-پروپوزال اماده دارم
    ایا برای این دانشگاه شانسی دارم؟ کلاس زبان هم بدن بهم مشکلی ندارم
    دو تا مشکل هست. یکی نمره زبانتونه، که مینیمم رو ندارید اما خب اگر استاد اوکی باشه conditional offer میدن که مثلا تو یه بازه کوتاه نمره زبان جدید و قابل قبول رو ارائه بدید.
    دوم معدل ارشدتون هست که باعث میشه شانس اسکالرشیپ پایین بیاد. با اینحال به نظرم اگر زبان رو اوکی کنید و استاد پیدا کنید لااقل برای پذیرش مشکلی ندارید اما برای اسکالرشیپ سخته گفتنش. من اطلاعات زیادی ندارم فقط شنیدم دانشگاههای نیوزیلند به معدل برای اسکالرشیپ اهمیت زیادی میدن.

Junior Member

دوستان کسی نبود به سوالم جواب بده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط H1990B نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    من بعد از مکاتبه با استاد و جلب نظر مثبت ایشون و نوشتن پروپزال درباره موضوعی که خود استاد پیشنهاد دادن اپلای کردم. تا اینجا همه چیز طبق نظر استاد بود و گفت اسمشون رو به عنوان استاد سوپروایزر وارد کنم .
    حالا چند سوال :
    با معدل 16 ارشد و 14 لیسانس و 2 مقاله خوب و آیلتس 7 امیدی به پذیرش دکترا داشته باشم ؟
    طبق ماشین حساب خود سایت که مینیمم دانشگاه رو میارم ولی خواستم ببینم نظر دوستان چی هست ؟
    و اینکه چقدر طول میکشه تا جواب بدن ؟
    تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط H1990B نمایش پست ها
    دوستان کسی نبود به سوالم جواب بده ؟
    سلام
    دوست عزیز شاید بهتون پذیرش بدن اما با این معدل احتمال قریب به یقین نمیتونین اسکالرشیپ از دانشگاه بگیرین. برای اسکالرشیپ باید حداقل معدل ۷.۵ از ۹ داشته باشین و برای شانس بهتر معدل ۸ از ۹ که به معدل ایران میشه تقریبا بالای ۱۸۰۹. این دانشگاه کاملا معدل محوره. اما بهرحال شانستون امتحان کنین. موید باشین

Junior Member

its a clear statement regarding the Academic records which is available right now in the website of the university.
    Your GPE will be based on your most recently attempted, highest-level recognised qualification. For example, if you have completed a bachelors degree and a masters degree, your GPE will be based on all marks achieved in the masters degree

as you can see, they only consider your highest qualifications and may only consider your former degrees for preliminary assessment.

Regards.

Junior Member

For all those who will read this in the future : This is the answer I received from the admission committee

Thank you for your enquiry.

We have received your online Application for Admission. The pre-assessment of your qualifications has been completed by our Admissions Office and School of Graduate Studies and it is currently being considered by the department.

If the department is interested in your candidacy, the application must be reviewed and approved by the supervisor, department, faculty and Board of Graduate Studies. Hence, the assessment may take two months to process. If any further information is required from you this will be requested by email.

If you have not received an email or telephone call within 30 days, please let us know and we will ensure you are provided with an update on the progress of your application.

If you have any questions, please feel free to contact us again. Alternatively, you can access a range of information about the University of Auckland online at AskAuckland.

Kind regards,

Junior Member

دوستان کسانی که برای پذیرش دانشگاه اوکلند اقدام کردن, بعد از تکمیل انلاین پذیرش, ایمیلی ارسال میشه که منتظر جوابشم هستند چه جوابی باید داده بشه؟
    متن ایمیل:
    Thank you for your Application for Admission to the University of Auckland. We welcome your application and look forward to providing you with a response as soon as possible.

What happens next?

We may need some more information from you to help us progress your application.

Please see the list in the "Request for Additional Information" section of this email and send us the required information as soon as possible. Please include your name and Student ID in all correspondence.

Once we have received any required additional information, and completed our assessment of your application we will contact you by email with the outcome. You can also check your application status at any time by logging into your Application for Admission.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط cengineer نمایش پست ها
    دو تا مشکل هست. یکی نمره زبانتونه، که مینیمم رو ندارید اما خب اگر استاد اوکی باشه conditional offer میدن که مثلا تو یه بازه کوتاه نمره زبان جدید و قابل قبول رو ارائه بدید.
    دوم معدل ارشدتون هست که باعث میشه شانس اسکالرشیپ پایین بیاد. با اینحال به نظرم اگر زبان رو اوکی کنید و استاد پیدا کنید لااقل برای پذیرش مشکلی ندارید اما برای اسکالرشیپ سخته گفتنش. من اطلاعات زیادی ندارم فقط شنیدم دانشگاههای نیوزیلند به معدل برای اسکالرشیپ اهمیت زیادی میدن.
    اونم میشه (اسکلارشیپ)اگر نمره زبان داشته باشم امار دقیق پیدا کردم