صفحه 115 از 117 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1166

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

اول ببین بودجه تحقیقی دارن استاد ها و بعد اقدام بکن .برای طراحی شهری که نداشتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    سلام. شرایط شما بدون زبان برای بورسیه کاملا مساعده ولی تا جایی که از دوستان معماری پرسیدم، این دانشگاه برای پذیرش ترجمه کامل پایان نامه رو میخواد. در جریان این موضوع هستید؟
    ممنونم
    بله فایلشو دارم
    اما خب استادا جوابمو ندادن

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط raziekh نمایش پست ها
    ممنونم
    بله فایلشو دارم
    اما خب استادا جوابمو ندادن
    من حدود یکسال قبل با مسئول Graduate Admission ش که فکر میکنم دکتر امیلیو گارسیا (e.garcia@auckland.ac.nz) بود مکاتبه کردم و ایشون برام SOAP مخصوص دانشگاه اوکلند رو فرستاد. به ایشون ایمیل بزنید و SOAP رو در قالب یک پروپوزال رقابتی و با کیفیت تکمیل کنید ایشون حتما بررسی میکنن و اگه پروپوزالتون مناسب باشه یک استاد رو براتون در نظر میگیرن.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    من حدود یکسال قبل با مسئول Graduate Admission ش که فکر میکنم دکتر امیلیو گارسیا (e.garcia@auckland.ac.nz) بود مکاتبه کردم و ایشون برام SOAP مخصوص دانشگاه اوکلند رو فرستاد. به ایشون ایمیل بزنید و SOAP رو در قالب یک پروپوزال رقابتی و با کیفیت تکمیل کنید ایشون حتما بررسی میکنن و اگه پروپوزالتون مناسب باشه یک استاد رو براتون در نظر میگیرن.
    سلام دوست عزیز
    soap چی هست؟
    یعنی منظورتون این هست که اول باید اپلای کنیم بعد خوشون اگه رزومه و پروپوزال خوب باشه یک استاد رو معرفی می کنن؟

در مورد استرالیا اطلاع دارید که روند اپلای به چه صورت هست؟ آیا اون هم اول باید اپلای کنیم بعد استاد معرفی می کنن؟

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    soap چی هست؟
    یعنی منظورتون این هست که اول باید اپلای کنیم بعد خوشون اگه رزومه و پروپوزال خوب باشه یک استاد رو معرفی می کنن؟

در مورد استرالیا اطلاع دارید که روند اپلای به چه صورت هست؟ آیا اون هم اول باید اپلای کنیم بعد استاد معرفی می کنن؟
    SOAP یک نوع از statement of purpose هست که شبیه به پروپوزاله و خب دانشگاه اوکلند فرمت خاص خودشو واسه پروپوزال قبول میکنه. یک فایل خام SOAP رو از وبسایتش دانلود میکنید و پروپوزالتون رو توش می نویسید. راستش دقیقا نمیدونم که مسئول پذیرش استاد انتخاب میکنه یا نه ولی خب بهتره باهاش مکاتبه کنید و بپرسید.

کلا این قضیه محدود به نیوزیلند نیست تقریبا هر کجای دنیا که به استادی ایمیل بزنید و واقعا موضوع جذاب (از دید استاد)‌ رو مطرح کنید به احتمال زیاد استاد جوابتون رو میده حالا بعضی جاها اگه نیاز به دانشجو نداشته باشن جواب ایمیل رو نمیدن ولی اگه هم موضوع خوب باشه هم استاد به دنبال جذب باشه حتما پاسخ میده.

استرالیا بعضی از دانشگاه ها میگن میتونید اپلای کنید و بعد استاد مشخص شه ولی من به شخصه اینو اصلا توصیه نمیکنم. احتمال اینکه پذیرش بشید خیلی کم میشه. هر چند به نظر خودم مثلا برای استرالیا که دانشگاهاش اپ فی نداره و شما برای یک راند بخصوصی قصد اپلای دارید، اگه استاد جواب نداد و به رزومه تون اطمینان دارید اپلای کردنش از نکردنش بهتره مسلما چون هزینه‌ای پرداخت نمی کنید. همیشه سعی کنید علاقه مندی خیلی نزدیکی به استاد مربوطه داشته باشید و بحث مشترک باز کنید تو ایمیل تا نتیجه بده.

Banned

این دانشگاه هم تا 27 ژولای حداقل در حالت امرجنسی هست و اینطوری که بوش میاد فعلا همه چی خوابیده و دانشجو نمیگیره.
    به ظنر میرسه برا کسایی که درگیر پروسه اپلای هستن حداقل حداقل یه بازه 6 ماهه عقب خواهند افتاد در کل دنیا نه فقط اینجا

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    این دانشگاه هم تا 27 ژولای حداقل در حالت امرجنسی هست و اینطوری که بوش میاد فعلا همه چی خوابیده و دانشجو نمیگیره.
    به ظنر میرسه برا کسایی که درگیر پروسه اپلای هستن حداقل حداقل یه بازه 6 ماهه عقب خواهند افتاد در کل دنیا نه فقط اینجا
    فکر کنم باید برا سال 2021 آماده بشیم

Banned

اپلای اسکولارشیبپ و دانشگاه با هم یکیه در صفحه afa؟ یعنی جداگانه اپلای نمیخواد بکنیم برا اسکولارشیپ؟

Junior Member

سلام،
    خانم بنده ارشد مديريت بازرگاني دارن از دانشگاه علوم تحقيقات با معدل 19/18 و آيلتس آكادميك 6.5 هم دارن. به نظرتون چقدر شانس گرفتن اسكالرشيپ دارن براي دكترا؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadb نمایش پست ها
    سلام،
    خانم بنده ارشد مديريت بازرگاني دارن از دانشگاه علوم تحقيقات با معدل 19/18 و آيلتس آكادميك 6.5 هم دارن. به نظرتون چقدر شانس گرفتن اسكالرشيپ دارن براي دكترا؟
    دوست عزیز جهت بررسی شانس پذیرش بایستی اطلاعات بیشتری از رزومه دهید تا دوستان بتوانند راهنمایی کنند مثلا رشته و معدل کارشناسی، مقالات ...