صفحه 2 از 117 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1166

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( Auckland University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    براتون آرزوی موفقیت دارم
    راستی شما اول با استادی صحبت کردین و بعد اقدام کردین؟
    اول با استاد صحبت کردم بعد یک پروپزال دو صفحه ای خواست و بعد از ان یک پروپزال جامع بعد من اپلای کردم بعد مصاحبه(با اسکایپ) الان هم منتظر آفر رسمی دانشگاه که در ان قید میشه که اسکالرشیپ گرفتم یا خیر
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

ممنون از abola عزیز
    دوستان کسی که lecturer باشه میتونه دانشجو بگیره؟؟
    من در دانشگاه اوکلند دیدم یکی برای دکتری اسکالرشیب گذاشته...مگه میتونن دانشجو بگیرن؟

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

ممنون از abola عزیز
    دوستان کسی که lecturer باشه میتونه دانشجو بگیره؟؟
    من در دانشگاه اوکلند دیدم یکی برای دکتری اسکالرشیب گذاشته...مگه میتونن دانشجو بگیرن؟
    اره استاد خودم senior lecturer است ولی دانشجویی دکترا داره و از من خواسته EOI بفرستم.

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان این فرم EOI چیزی شبیه SOP یا کاور لتر هست؟
    در همون ایمیل اولیه برای استاد بفرستم؟ رزومه رو ندم؟
    تاریخ داده شده تا 7 دسامبر بوده یعنی دو روز قبل اگر الان بفرستم خیلی دیره؟
    البته تو سایت نوشته شانس پیدا کردن استاد کم میشه...دیگه کی دانشجو میگیرن؟
    من اول رزومه برای یک استاد فرستادم و اون نظر موافق نشون داد حتی یه نمونه STATEMENT OF RESEARCH ..برام فرستاد گفت می تونی یکم تغییرش بدی و واسه EOI اقدام کنی منظور شما را متوجه نمی شوم یعنی چی تاریخ داده شده 7 دسامبر بوده من هنوز دارم STATEMENT RESEARCH را مینویسم و هنوز EOI را نفرستادم. بعد ببخشید این فرن انلاین EOI را وقتی پر کردیم واسه دانشگاه فرستاده می شه دیگه؟ نمی دونم اخرش مثلا گزینه سند داره چه طوریاست؟

رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    من اول رزومه برای یک استاد فرستادم و اون نظر موافق نشون داد حتی یه نمونه STATEMENT OF RESEARCH ..برام فرستاد گفت می تونی یکم تغییرش بدی و واسه EOI اقدام کنی منظور شما را متوجه نمی شوم یعنی چی تاریخ داده شده 7 دسامبر بوده من هنوز دارم STATEMENT RESEARCH را مینویسم و هنوز EOI را نفرستادم. بعد ببخشید این فرن انلاین EOI را وقتی پر کردیم واسه دانشگاه فرستاده می شه دیگه؟ نمی دونم اخرش مثلا گزینه سند داره چه طوریاست؟
    مرسی از راهنماییتون....من سوال کردم دوست عزیز...خودم مطمئن نیستم این EOI چه فرقی با SOP داره... چون شما در حال تهیه بودین گفتم شاید اطلاعاتتون بیشتر باشه...
    در دپارتمان شیمی این جمله رو نوشته بود...ربطی به کار شما نداره...سوتفاهم شده

در مورد دوتا سوالتون هم من اطلاع ندارم اجازه بدین دوستانی که واردترن نظر بدن تا شما رو گمراه نکنم
    منم قصد دارم اول رزومه بفرستم بعد انشا... برسم به مراحلی که شما دارین طی میکنید...

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه

مرسی از راهنماییتون....من سوال کردم دوست عزیز...خودم مطمئن نیستم این EOI چه فرقی با SOP داره... چون شما در حال تهیه بودین گفتم شاید اطلاعاتتون بیشتر باشه...
    در دپارتمان شیمی این جمله رو نوشته بود...ربطی به کار شما نداره...سوتفاهم شده

در مورد دوتا سوالتون هم من اطلاع ندارم اجازه بدین دوستانی که واردترن نظر بدن تا شما رو گمراه نکنم
    منم قصد دارم اول رزومه بفرستم بعد انشا... برسم به مراحلی که شما دارین طی میکنید...
    تو سایت دانشگاه اینطور توضیح داده که eoi شامل مراحل مختلفی است در یکی از این مراحل که عنوانش research topic می باشد باید یک 1-2 صفحه (برحسب faculties الگوها فرق می کنه. الگو دادند خودشون) باید یک statement of research intent بنویسی که باید اول یک بکگراند و مقدمه در مورد موضوعی که می خوای روش کار کنی بنویسی بعد اهدافت از انجام این ریسرچ و فکر میکنی چرا اینکار ارزش انجام دادن داره و دلایل علاقهمندیت و در نهایت یک طرح ریسرچ اینکه از چه داده ها و متد هایی برای انالیز انها قرار است استفاده کنی این الگو مال faculty science است که فکر می کنم مربوط به شما هم میشود شما مبنای نوشتنت را بر اساس همین چهارچوب بذار. من در مورد sop زیاد اطلاع ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    تو سایت دانشگاه اینطور توضیح داده که eoi شامل مراحل مختلفی است در یکی از این مراحل که عنوانش research topic می باشد باید یک 1-2 صفحه (برحسب faculties الگوها فرق می کنه. الگو دادند خودشون) باید یک statement of research intent بنویسی که باید اول یک بکگراند و مقدمه در مورد موضوعی که می خوای روش کار کنی بنویسی بعد اهدافت از انجام این ریسرچ و فکر میکنی چرا اینکار ارزش انجام دادن داره و دلایل علاقهمندیت و در نهایت یک طرح ریسرچ اینکه از چه داده ها و متد هایی برای انالیز انها قرار است استفاده کنی این الگو مال faculty science است که فکر می کنم مربوط به شما هم میشود شما مبنای نوشتنت را بر اساس همین چهارچوب بذار. من در مورد sop زیاد اطلاع ندارم.
    برای دانشگاه Auckland به صورت جداگانه SOP وجود نداره. در واقع همین چیزی که برای EOI می فرستید شامل research intent هست که جایگزین SOP میشه.

رشته و دانشگاه
    Chemistry

یه استادی در این دانشگاه موقعیت باز کرده و خواسته CVو کاورلتر خلاصه شده و ریزنمرات بفرستیم... الان دیگه لازم نیست EOI بفرستم تا خودش بررسی کنه و بعد اگر خواست بنویسم، درسته؟

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه

یه استادی در این دانشگاه موقعیت باز کرده و خواسته CVو کاورلتر خلاصه شده و ریزنمرات بفرستیم... الان دیگه لازم نیست EOI بفرستم تا خودش بررسی کنه و بعد اگر خواست بنویسم، درسته؟
    بله . فعلا همین ها را برای استاد بفرست اگه از نمرات و سی وی شما خوشش بیاد خودش به شما می گه که بعد eoi بفرستی.

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام . بچه هایی که تونستند فاند از اوکلند بگیرند " من هرچی گشتم چیزی به اسم IPRS ندیدم اخه شنیدم که فقط این نوع از اسکولار شیپ تمام هزینه ها (زندگی. تحصیل و بیمه) را شامل می شود. می خواستم بپرسم نوع فاندی که شما انتخاب کردید چی بود؟ اخه انقدر انواع مختلف داره که ادم گیج می شه. همون University of Auckland Doctoral Scholarship را انتخاب کردید؟