صفحه 5 از 117 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1166

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( Auckland University ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان. اگر من امروز یا فردا EOI را بفرستم به نظرتون امکان داره تو این مدت تایید بشه و من به راند Feb اسکولار برسم؟؟ در غیر اینصورت مرسه به راند May . بچه ها یی که این مراحل را گذراندن حالا به نظرتون با در نظر گرفتن زمان پذیرش و پروسه ویزا به نظرتون ماه و سال احتمالی شروع تحصیل را کی بنویسم؟؟
    سوال دیگه این است که فقط ریزنمرات فوق را براشون بفرستم؟ (البته تو سایتشون اینطور گفته ولی محض احتیاط پرسیدم) من هم اسکن مدارک با مهر دارالترجمه و وزارت علوم را دارم هم نسخه معمولی. به نظرتون الان کدومش را بفرستم بهتره؟ چون گفتند certified copies را در مرحله پذیرش نهایی بفرستید.
    ethnicity را Iranian. بنویسم؟ مرسی.

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگر من امروز یا فردا EOI را بفرستم به نظرتون امکان داره تو این مدت تایید بشه و من به راند Feb اسکولار برسم؟؟ در غیر اینصورت مرسه به راند May . بچه ها یی که این مراحل را گذراندن حالا به نظرتون با در نظر گرفتن زمان پذیرش و پروسه ویزا به نظرتون ماه و سال احتمالی شروع تحصیل را کی بنویسم؟؟
    سوال دیگه این است که فقط ریزنمرات فوق را براشون بفرستم؟ (البته تو سایتشون اینطور گفته ولی محض احتیاط پرسیدم) من هم اسکن مدارک با مهر دارالترجمه و وزارت علوم را دارم هم نسخه معمولی. به نظرتون الان کدومش را بفرستم بهتره؟ چون گفتند certified copies را در مرحله پذیرش نهایی بفرستید.
    ethnicity را Iranian. بنویسم؟ مرسی.
    در مرحله EOI شما مدارک را به صورت الکترونیکی آپلود می کنید بعد از پذیرش EOI شما که حداقل یک ماه طول می کشد از شما خواهند خواست تا اصل مدارک ترجمه شده و معرفی نامه ها را بفرستید. در این مرحله هم بررسی اصل مدارک شما ممکن است دو تا سه هفته طول بکشد. حالا خودتان در نظر بگیرید زمانبندی را

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بچه ها لطفا کمکم کنید. اول اینکه قسمت financial support از پروسه EOI این سوال را پرسیدند " ؟ Have you arranged funding? * من اگه نتونم اسکولارشیپ را بگیرم خودم نمی تونم هزینه هایم را بدم . حالا اینجا باید گزینه YES OR NO را تیک بزنم؟؟؟
    قسمت پایینش این را پرسیده " StudyLink loan or allowance" نمیدونم این را باید تیک بزنم یا نه (یعنی شامل کسانی که باید حتما اسکولار بگیرند .مثل من. می شه یا نه؟؟
    در قسمت " TERTIARY EDUCATION" یک جا گفته که شرط ورود به دوره دکترا داشتن " A masters degree with first class or second class (division 1) honours. هست من منظورشون را first class or second class متوجه نمی شوم یعنی باید حتما رتبه خاصی داشته باشیم؟
    حتی در قسمتی که اسم دانشگاه و qualification را باید بگیم باز یه گزینه AWARD هست با بخش های , second class,first division /first class ...واقعان نمیدونم منظورشون شاگرد اول دومی هست یا یک معدل خاص.؟؟؟
    لطفان کمکم کنید تو این دو مرحله متوقف شدم نمیدونم چی کار کنم...

بچه ها لطفا کمکم کنید. اول اینکه قسمت financial support از پروسه EOI این سوال را پرسیدند " ؟ Have you arranged funding? * من اگه نتونم اسکولارشیپ را بگیرم خودم نمی تونم هزینه هایم را بدم . حالا اینجا باید گزینه YES OR NO را تیک بزنم؟؟؟
    قسمت پایینش این را پرسیده " StudyLink loan or allowance" نمیدونم این را باید تیک بزنم یا نه (یعنی شامل کسانی که باید حتما اسکولار بگیرند .مثل من. می شه یا نه؟؟
    در قسمت " TERTIARY EDUCATION" یک جا گفته که شرط ورود به دوره دکترا داشتن " A masters degree with first class or second class (division 1) honours. هست من منظورشون را first class or second class متوجه نمی شوم یعنی باید حتما رتبه خاصی داشته باشیم؟
    حتی در قسمتی که اسم دانشگاه و qualification را باید بگیم باز یه گزینه AWARD هست با بخش های , second class,first division /first class ...واقعان نمیدونم منظورشون شاگرد اول دومی هست یا یک معدل خاص.؟؟؟
    لطفان کمکم کنید تو این دو مرحله متوقف شدم نمیدونم چی کار کنم...
    به نظر من شما که هنوز بورس نگرفته اید باید گزینه منفی را انتخاب کنید نهایتاً اگر بورس گرفتید مشکلی بوجود نمی آید (دقت کنید که اقدام برای بورس در مواردی می تواند قبل از گرفتن پذیرش باشد)
    شما به سئوال Intend to apply for funding جواب مثبت بدهید و در گزینه های مربوطه می توانید اشاره به بورس یا کمک هزینه کنید
    قسمت studylink loan اینا مربوط به دانشجویان خارجی نمی شود و مربوط به خودشان است از آن بگذرید
    این مدارج هم معادل معدل است در کشورهای مختلف.
    شما جلوی عبارت Award می توانید معدل خود را ذکر کنید مثلاً 18/20 (یعنی معدل 18 در سیستم 20) یا معادل آن را به صورت سیستم کلاس First Class یا Second Class انتخاب کنید.

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه

مرسی دوست من. پس باید گزینه منفی را انتخاب کنم. شما گفتید اقدام برای بورس در مواردی می تونه قبل از گرفتن پذیرش باشه اون وقت فرضان اگر کسی قبل از پذیرش بورس بگیره این جواب منفی اشکالی ایجاد نمی کنه؟ در کل پروسه اینطور است که بعد از تایید EOI باید حتما اول به طور رسمی برای پذیرش اقدام کرد (مدارک زبان م اصل ریز نمرات...) فرستاد و بعد وقتی پذیزش رسمی دادند برای بورس اپلای کرد یا اینکه بعد ار پذیرش EOI میشود تقاضای اسکولار داد و بعد اگه گرفتیم برای پذیرش اصلی اقدام کنیم؟

این سوال Intend to apply for funding کجاست؟ من که تو این قسمت همچین سوالی ندیدم؟؟ ببخشید اینقدر سوال می کنم میترسن گزینه اشتباهی را انتخاب کنم خیلی ممنون می شوم اگه راهنماییم کنید.

مرسی دوست من. پس باید گزینه منفی را انتخاب کنم. شما گفتید اقدام برای بورس در مواردی می تونه قبل از گرفتن پذیرش باشه اون وقت فرضان اگر کسی قبل از پذیرش بورس بگیره این جواب منفی اشکالی ایجاد نمی کنه؟ در کل پروسه اینطور است که بعد از تایید EOI باید حتما اول به طور رسمی برای پذیرش اقدام کرد (مدارک زبان م اصل ریز نمرات...) فرستاد و بعد وقتی پذیزش رسمی دادند برای بورس اپلای کرد یا اینکه بعد ار پذیرش EOI میشود تقاضای اسکولار داد و بعد اگه گرفتیم برای پذیرش اصلی اقدام کنیم؟

این سوال Intend to apply for funding کجاست؟ من که تو این قسمت همچین سوالی ندیدم؟؟ ببخشید اینقدر سوال می کنم میترسن گزینه اشتباهی را انتخاب کنم خیلی ممنون می شوم اگه راهنماییم کنید.
    شما اگر قبل از گرفتن بورس، EOI خود را می فرستید طبیعتاً هنوز بورسی ندارید لذا جواب شما باید به این سئوال منفی باشد و اگر احیاناً بورسی بعداً گرفتید منطقاً نباید مشکلی ایجاد شود.
    فکر کنم در فرم EOI من چنین سئوالی را پرسید حداقل در خلاصه فعلی آن همچین چیزی وجود دارد.
    این که دقیقاً در چه مرحله ای از پذیرش می توان برای بورس اقدام کرد را من دقیقاً یادم نیست این را می توانید در شرایط اقدام هر بورسی ملاحظه کنید

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بله شما درست می گید وقتی گزینه منفی را انتخاب کردم این سوال ظاهر شد Intend to apply for funding . که من گزینه اسکولارشیپ را تیک زدم روبروش پرسیدن " Name (if known)" باید حتما یک نوع اسکولار را نام ببریم شما هم همین کار را کردی؟ در این صورت فکر می کنم تنها گزینه اسکولار که از همه جامع تر هست همون auckland doctoral scholarship هست درسته؟

بله شما درست می گید وقتی گزینه منفی را انتخاب کردم این سوال ظاهر شد Intend to apply for funding . که من گزینه اسکولارشیپ را تیک زدم روبروش پرسیدن " Name (if known)" باید حتما یک نوع اسکولار را نام ببریم شما هم همین کار را کردی؟ در این صورت فکر می کنم تنها گزینه اسکولار که از همه جامع تر هست همون auckland doctoral scholarship هست درسته؟
    من دقیقاً یادم نیست در خلاصه EOI من هم همچین چیزی نوشته نشده است به نظرم اجباری نیست

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من یک فرم دیگه دیدم " application for admition" که دیدم یه سری مشخصاتم توش نوشته شده بود و شامل یه سری مراحل به نام academic history, program selection, supplementary information... هست که در مورد secondary school, اسم مدرسه وsecondary school qualifications .. این فرم دیگه در مورد چی هست؟ مگه برای دکترا مدارک دبیرستان هم لازم هست؟؟

سلام mao جان
    شما اول باید ٍEOi تون اکسپت شود بعد برای سایر موارد اقدام کنید. پس فعلا لازم به پر کردن فرم دیگری نیست.
    یک سوال از شما دارم، شما با استادی هماهنگ کردید یا خیر؟