صفحه 6 از 117 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1166

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( Auckland University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    سلام mao جان
    شما اول باید ٍEOi تون اکسپت شود بعد برای سایر موارد اقدام کنید. پس فعلا لازم به پر کردن فرم دیگری نیست.
    یک سوال از شما دارم، شما با استادی هماهنگ کردید یا خیر؟
    بله. پروپوزال هم با هاش نوشتم. ولی این فرم را که دیدم یکم هول شدم. اخه مدارک دبیرستان می خواست.

نگران نباش، به هر حال دنبال آماده کردن همه مدارک باش ولی الان بهش احتیاجی نداری
    در مورد فاند هم با استادت هماهنگی کن که چی رو انتخاب کنی، راهنمایت میکنه
    موفق باشی

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام. بچه ها شاید برای پرسیدن این سوال زود باشه چون تازه eoi را فرستادم ولی در کل می خوام بدونم که این پروسه ای که دارم می گم درسته: اول EOI تایید میشه - بعد فرم ادمیشن انلاین را پر می کنیم که دانشگاه اوکلند یه استیودنت نامبر به ما میده - بعد فرم اسکولارشیپ؟

گفتند که VERIFIED COPIES از مدارک اصلیتون و کارنامه زبان برای اینکه پذیرشتون نهایی بشه باید پست کنید : اول اینکه این verified copies را می شه زمانی که از نتیجه اسکولارشیپ باخبر شدیم بفرستیم؟؟ چون قاعدتا درمورد من اگه نتونم اسکولار بگیرم پذیرش دیگه معنی نداره..
    و اینکه منظور از.. versified cop همون ترجمه ای است که دارالرترجمه ها با مهر وزارت خارجه و دادگستری انجام می دن ؟ یا باید داد دفتر اسناد رسمی هم مهر بزنه؟
    من مدارکم را پارسال ترجمه کردم به نظرتون باید همه مراحل مهر و ترجمه ... از اول انجام بشه یا همون ها را قبول می کنند؟؟ ببخشید سوالام زیاد شد..

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    سلام. بچه ها شاید برای پرسیدن این سوال زود باشه چون تازه eoi را فرستادم ولی در کل می خوام بدونم که این پروسه ای که دارم می گم درسته: اول EOI تایید میشه - بعد فرم ادمیشن انلاین را پر می کنیم که دانشگاه اوکلند یه استیودنت نامبر به ما میده - بعد فرم اسکولارشیپ؟

گفتند که VERIFIED COPIES از مدارک اصلیتون و کارنامه زبان برای اینکه پذیرشتون نهایی بشه باید پست کنید : اول اینکه این verified copies را می شه زمانی که از نتیجه اسکولارشیپ باخبر شدیم بفرستیم؟؟ چون قاعدتا درمورد من اگه نتونم اسکولار بگیرم پذیرش دیگه معنی نداره..
    و اینکه منظور از.. versified cop همون ترجمه ای است که دارالرترجمه ها با مهر وزارت خارجه و دادگستری انجام می دن ؟ یا باید داد دفتر اسناد رسمی هم مهر بزنه؟
    من مدارکم را پارسال ترجمه کردم به نظرتون باید همه مراحل مهر و ترجمه ... از اول انجام بشه یا همون ها را قبول می کنند؟؟ ببخشید سوالام زیاد شد..
    سلام
    از وقتی که EOI تصویب بشه می تونید برای scholarship اقدام بکنید ولی برای پذیرش نهایی همون مدارکی که نوشتین رو می خواد. بنابراین فکر کنم که قبل از جواب نهایی scholarship باید مدارک به دستشون رسیده باشه مگرنه بررسی نمی کنن.
    من همین ترجمه های رسمی با مهر وزارت خارجه رو فرستادم. اولش گیر دادن که اینها verified copy نیستن و ما نمی تونیم قبول کنیم. بعد من توضیح دادم که تو ایران ترجمه رسمی اینطوری می کنن و بعد از یه روز بهم گفتن باشه قبول می کنیم همین ها رو. ولی اگه همین نوع ترجمه رو بخواین بفرستین زمانی که ترجمه کردید مهم نیست.

سلام دوستان
    سیستم eoi الان باز هست و میشه فرستاد یا باید بعد از ژانویه اقدام کرد؟؟؟

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ronak1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سیستم eoi الان باز هست و میشه فرستاد یا باید بعد از ژانویه اقدام کرد؟؟؟
    نه می تونی بفرستی.

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

دوستان در این دانشگاه یه استادی پوزیشن داشت من cv و cover letter دادم بهش
    یه ماه میشه..... نه پوزیشنش ددلاین داره نه جواب میده
    من الان میخوام با اساتید دیگه این دانشگاه مکاتبه کنم که اگر اوکی دادن این فرم eoi رو پر کنم...تا کی منتظر جواب این استاد وایسم؟؟
    شاید تا سال دیگه چواب نده!!

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه

صبر کن این چند روز باقیمانده از تعطیلات هم بگذره بعد دوباره به هش ایمیل بزن. اگه باز جواب نداد چاره ای نیست که دوباره دنبال استاد باشی. البته بعضی اوقات استادها میرن کنفرانس یا سرشون انقدر شلوغ است که اصلا ایمیل شون را چک نمی کنند.

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    دوستان در این دانشگاه یه استادی پوزیشن داشت من cv و cover letter دادم بهش
    یه ماه میشه..... نه پوزیشنش ددلاین داره نه جواب میده
    من الان میخوام با اساتید دیگه این دانشگاه مکاتبه کنم که اگر اوکی دادن این فرم eoi رو پر کنم...تا کی منتظر جواب این استاد وایسم؟؟
    شاید تا سال دیگه چواب نده!!
    همون‌طور که دوست‌مون گفتن فعلا که تعطیلات‌ِ و استادا نیستن و بهتره چند روز صبر کنید/ البته کلا اینُ هم در نظر داشته باشید که الان تعطیلات بین دو ترم هم هست و ترم جدید از اول مارچ شروع می‌شه و شاید استاد شما مسافرت باشه : )
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام. به نظر تون دانشگاه از 25 ام تا الان تعطیل بوده؟ راستی برای پذیرش eoi معیارشون چیه ؟ خیلی سخت می گیرن؟