صفحه 7 از 117 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1166

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( Auckland University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    سلام. به نظر تون دانشگاه از 25 ام تا الان تعطیل بوده؟ راستی برای پذیرش eoi معیارشون چیه ؟ خیلی سخت می گیرن؟
    دانشگاه از سوم ژانویه باز شده است. روال پذیرش EOI در دانشگاه آکلند کمی طولانی است اگر استادتان آن را پذیرفته باشد و مشکل معدل اینا نداشته باشید به احتمال زیاد پذیرش خواهید شد.

سلام.من یه پروفسور که زمینه کاریش به من نزدیکه رو پیدا کردم بهم گفته از طریق ای میل براش فرم ای او آی بفرستم.بعد حالا این لینک رو میزنم که فرم ای او آی بیادش اصلا چیزی توش نیست.لطفا لطفا به من بگین بقیه چیکار میکنند که فرم براشون باز میشه.این صفحه یکسری توضیح عمومی توشه که اگه ای او آی رو قبول کنند خودشون پوتانشیل سوپروایزر پیدا میکنند و اینکه اوارد ها و اصل مدارک تحصیلی رو اپلود کنیم.postgradinfo@auckland.ac.nz

نقل قول نوشته اصلی توسط kajalrahimian نمایش پست ها
    سلام.من یه پروفسور که زمینه کاریش به من نزدیکه رو پیدا کردم بهم گفته از طریق ای میل براش فرم ای او آی بفرستم.بعد حالا این لینک رو میزنم که فرم ای او آی بیادش اصلا چیزی توش نیست.لطفا لطفا به من بگین بقیه چیکار میکنند که فرم براشون باز میشه.این صفحه یکسری توضیح عمومی توشه که اگه ای او آی رو قبول کنند خودشون پوتانشیل سوپروایزر پیدا میکنند و اینکه اوارد ها و اصل مدارک تحصیلی رو اپلود کنیم.postgradinfo@auckland.ac.nz
    سلام
    فرمش چیز خاصی نداره. از دانشکده های مختلف می تونید Download کنید. کلیتیش به هم شبیه هست و یه جور research proposal هست. اون توضیحاتی که توی اون صفحه نوشته مربوط به بعد هست. فعلا فقط همون بخش که research proposal هست رو برای استاد بفرستید. اگر هنوز مشکل داشتید لینک درست رو بفرستید که ببینیم چیکار میشه کرد.

سلام مجدد.با تشکر از جوابتون یه سوال دیگه از خدمتتون داشتم اونم اینکه من میخوام همزمان واسه بقیه دانشگاه های نیوزیلندم اقدام کنم ولی اینترستام(فیلد تحقیقاتیم) تو دو تا از دانشگا ها به رییس دپارتمان نزدیکه (head of department). به نظرتون رزومه و خلاصه آخرین مقاله و تخقیقم رو بفرستم براشون؟آخه سی وی خودشون بد جور پر و پیمونه یا بفرستم واسه سنیور لکچرر ها؟باز هم تشکر که وقت میذارین.

Junior Member

دوستان اگه میشه منو راهنمایی کنید که آیا شانسی برای پذیرش دکتری دارم یا خیر:
    رشته: میکروبیولوژی
    معدل لیسانس: 16.20
    معدل ارشد: 17.90
    مقاله: 1 داخلی - 1 خارجی
    زبان: هنوز امتحان ندادم ولی به احتمال زیاد 6.5 میگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط kajalrahimian نمایش پست ها
    سلام مجدد.با تشکر از جوابتون یه سوال دیگه از خدمتتون داشتم اونم اینکه من میخوام همزمان واسه بقیه دانشگاه های نیوزیلندم اقدام کنم ولی اینترستام(فیلد تحقیقاتیم) تو دو تا از دانشگا ها به رییس دپارتمان نزدیکه (head of department). به نظرتون رزومه و خلاصه آخرین مقاله و تخقیقم رو بفرستم براشون؟آخه سی وی خودشون بد جور پر و پیمونه یا بفرستم واسه سنیور لکچرر ها؟باز هم تشکر که وقت میذارین.
    سلام،

خیلی طبیعی هست که رزومه اکثر استادا خیلی پر و پیمون تر از ما باشه. شما به کسی ایمیل بزنید که زمینه اش به شما بیشتر نزدیکه. اگه گفت دانشجو نمیخواد یا بعد مدت طولانی جواب نداد بعدش به بقیه بزنید. از عنوان رئیس دپارتمان نترسید. فقط ممکنه سرش شلوغ باشه واسه ایمیل جواب دادن!
    مهرداد

نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda83 نمایش پست ها
    دوستان اگه میشه منو راهنمایی کنید که آیا شانسی برای پذیرش دکتری دارم یا خیر:
    رشته: میکروبیولوژی
    معدل لیسانس: 16.20
    معدل ارشد: 17.90
    مقاله: 1 داخلی - 1 خارجی
    زبان: هنوز امتحان ندادم ولی به احتمال زیاد 6.5 میگیرم
    من زیاد با پذیرش رشته شما آشنا نیستم ولی به نظرم شانس دارید. بهترین راه اینه در وبسایت دانشگاه ها که تعداد کمی هم دارند و زیاد وقتتون رو نمیگیرن جستجو کنید، اساتید مرتبط را پیدا کنید و ایمیل بزنید. بعد کامل دستتون میاد که شانستون برای پذیرش و فاند چقدره. موفق باشید.
    مهرداد

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

سلام. در قسمت اخر فرم دکترال اسکولارشیپ دانشگاه اوکلند. یه قسمت به نام Declaration هست. که امضا و منصب فرد شهادت دهنده را خواسته. می خواستم بپرسم می تونم از سوپروایزرم در ایران بخوام که برام گواهی بده (خودشون هم یکی از شاهد ها را گفتن: : Appropriate witnesses include: academic supervisor or staff member of the University you have been studying in و... ) شماها هم همین کار را کردید ؟؟

در ضمن من دقیقان نمی دونم در این قسمت ها چی باید نوشته بشه؟:
    Declared at …………??……… this ……??….… day of …….??… 20 ….….(2013?).…..
    Title / Position / Location of Witness …… (location of witness Guilan University??)……………
    ممنون می شم اگه کمکم کنید.

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

ببخشید ترتیب نوشته یکم بهم ریخته علامت سوال هایی که پشت declared and title هست باید بیان جلوی 2013 و دانشگاه گیلان.

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    سلام. در قسمت اخر فرم دکترال اسکولارشیپ دانشگاه اوکلند. یه قسمت به نام Declaration هست. که امضا و منصب فرد شهادت دهنده را خواسته. می خواستم بپرسم می تونم از سوپروایزرم در ایران بخوام که برام گواهی بده (خودشون هم یکی از شاهد ها را گفتن: : Appropriate witnesses include: academic supervisor or staff member of the University you have been studying in و... ) شماها هم همین کار را کردید ؟؟

در ضمن من دقیقان نمی دونم در این قسمت ها چی باید نوشته بشه؟:
    Declared at …………??……… this ……??….… day of …….??… 20 ….….(2013?).…..
    Title / Position / Location of Witness …… (location of witness Guilan University??)……………
    ممنون می شم اگه کمکم کنید.

این بخش برای شهادت در چه موردی هست؟! از این چیزها نداشت فرمش تا اونجایی که من یادم میاد!