صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 50

موضوع: اسکان | اجاره خانه | خرید خانه در نیوزیلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : اسکان | اجاره خانه | خرید خانه در نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    نه مهم نیست . فقط آشپزخانه داشته باشه که بشه توش غذا پخت

مرسی ولی اینجا نمیشه غذا پخت درسته؟
    معمولا هتلها آشپزخانه ندارند.

چرا اینجا آشپزخانه داره و میتونید غذا بپزید.
    مهرداد

نقل قول نوشته اصلی توسط mesa1014 نمایش پست ها
    چرا اینجا آشپزخانه داره و میتونید غذا بپزید.
    شما مطمئنید؟ من چیزی در سایتشون ندیدم . در ضمن حداقل زمان برای اسکان 6 هفته است؟
    شما تجربه اسکان در این جا را داشته اید؟ امکانش هست که زمان کمتری را بمونم و بعدا جای دیگه اجاره کنم؟

متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    شما مطمئنید؟ من چیزی در سایتشون ندیدم . در ضمن حداقل زمان برای اسکان 6 هفته است؟
    شما تجربه اسکان در این جا را داشته اید؟ امکانش هست که زمان کمتری را بمونم و بعدا جای دیگه اجاره کنم؟

متشکرم
    دو تا از دوستای من اینجا بودن. خودم هم پیششون رفتم و دیدم اینجا رو. عکساش هم خیلی خیلی بهتر از خودشه!!! این قدرا تر و تمیز نیست. کاملا بستگی به تصمیم مدیریتش داره و اینکه چه زمانی میاید. اگر زمان پیک اومدن دانشجوها نباشه معمولا راه میان. بهتره همه این ها رو ایمیل یا زنگ بزنید بپرسید که خیالتون کاملا راحت باشه.
    مهرداد

دوستان عزیز سلام
    خوشحال میشم کسی به سوال من جواب بده و منو از سردرگمی نجات بده
    اگه همسر من پذیرش دوره دکترای نیوزیلند رو بهمراه فاند بگیره ، آیا من بعنوان همسرش میتونم همزمان با او ویزام رو تحویل بگیرم و بتونم در مدت تحصیل بعنوان همراهش باهاش در نیوزیلند زندگی کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryphysics نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    اگه همسر من پذیرش دوره دکترای نیوزیلند رو بهمراه فاند بگیره ، آیا من بعنوان همسرش میتونم همزمان با او ویزام رو تحویل بگیرم و بتونم در مدت تحصیل بعنوان همراهش باهاش در نیوزیلند زندگی کنم؟
    همسر دانشجوی دکترا (مستقل از اینکه کمک هزینه تحصیلی دریافت می کند یا نه)، می تواند ویزای کار بگیرد

دوستان عزیز سلام
    سلام
    صد در صد میتونید و مشکلی از این جهت اصلا نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    همسر دانشجوی دکترا (مستقل از اینکه کمک هزینه تحصیلی دریافت می کند یا نه)، می تواند ویزای کار بگیرد
    ممنون دوست عزیز
    حالا اگه وقتی همسر من داره دکترا میخونه خود منم برا دکترا یا پست دکترا اقدام کنم، به من هم کمک هزینه تعلق میگیره؟

ممنون دوست عزیز
    حالا اگه وقتی همسر من داره دکترا میخونه خود منم برا دکترا یا پست دکترا اقدام کنم، به من هم کمک هزینه تعلق میگیره؟
    این دو موضوع ارتباطی با هم ندارن. شما در صورتی که شرایط گرفتن کمک هزینه رو داشته باشین و دانشگاه هم کمک هزینه بده ( در نیوزیلند لزوما تحصیل در مقطع دکترا همراه با کمک هزینه نیست) با تغییر نوع ویزاتون از کار به دانشجویی میتونین وارد دانشگاه بشین.

Junior Member

دوستان من در کانادا هستم ولی یه پیشنهاد کاری روی حدود سالانه 75 هزارتا بهم شده از کریستچرچ... حالا زیاد پیشنهاد بالایی نیست ولی دوس دارم بررسیش کنم و ببینم این پول چقدرش مالیات میره، چقدرش میمونه و خرج زندگی چجوره... در ضمن همسرم و من بچه دار خواهیم شد در حین این شغل؛ میخوام از مزایای بیمه و کودک در نیورلند راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh1381 نمایش پست ها
    دوستان من در کانادا هستم ولی یه پیشنهاد کاری روی حدود سالانه 75 هزارتا بهم شده از کریستچرچ... حالا زیاد پیشنهاد بالایی نیست ولی دوس دارم بررسیش کنم و ببینم این پول چقدرش مالیات میره، چقدرش میمونه و خرج زندگی چجوره... در ضمن همسرم و من بچه دار خواهیم شد در حین این شغل؛ میخوام از مزایای بیمه و کودک در نیورلند راهنماییم کنید
    میزان مالیات پرداختی را می توانید از لینک زیر محاسبه کنید
    http://www.ird.govt.nz/calculators/t...-tax-rate.html
    اگر ویزای کار حداقل دو ساله داشته باشید، خود و خانواده مشمول استفاده از بیمه پایه درمانی نیوزلند خواهید شد
    https://www.govt.nz/browse/health/he...lity-services/
    فرزندتان مجاز خواهد بود که در مدارس دولتی با هزینه تقریباً رایگان به تحصیل بپردازد (البته اگر تا آن سن در نیوزلند باشید)
    فکر کنم از سن سه سالگی به بالا می توانید تا هفته ای بیست ساعت به صورت رایگان از مهد کودک استفاده کنید
    در مورد خرج و برج با این حقوق به خصوص در کرایستچرچ من اطلاعات دقیقی ندارم برای وضعیت شما و یک کم بستگی به نحوه زندگی کردن تان دارد

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)