صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50

موضوع: اسکان | اجاره خانه | خرید خانه در نیوزیلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : اسکان | اجاره خانه | خرید خانه در نیوزیلند و مسائل مرتبط

دوستان من دیدم که دانشگاه های کانتربری و اوتاگو دانشگاههای نسبتا خوبی هستن و من چون برای خودم شانس پایینی برای بورش گرفتن قائلم میخوام با هزینه های خودم بیام. به همین خاطر شهر های گرونی مثل اوکلند و ولینگتون رو انتخاب نکردم .

حالا این دو شهر dunedin, christchurch با توجه به اینکه هزینه های زندگی پایین تره. از لحاظ معیشت و سطح زندگی چطورن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2302 نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان كسي ميتونه راجع به accomodation راهنمايي كنه. اولين ورود من به نيوزيلند هست و دنبال جاي ارزون و ترجيهاً تميز مي گردم. كسي رو ميشناسيد اتاق share كنه؟ يا hostel كه تميز باشه؟
    ممنون ميشم اگر اطلاعاتي در اين زمينه به من بدهيد
    سلام من مهرداد هستم و در نیوزلند زندگی می کنم اگر سوالی داشته باشید جوابگو هستم.

Junior Member

دوستان سلام

من آکلند زندگی میکنم بنابر موقعیت کاری همسرم قصد سفر به کرایسچرچ رو داریم. اگر از دوستان اونجا حضور دارند ممنون میشم ما رو راهنمایی کنن.
    اول راجع به مناطق خوب که بشه خونه اجاره کرد...
    دوم اینکه ما با ماشین شخصی میتونیم این مسیر و بیاییم؟؟؟ جاده ها چقدر امن هستن؟ شنیدم 16 ساعت رانندگی ذاره...درسته؟
    اگه از وسایلمون که تو ماشین میذاریم 3 یا 4 تا بسته اضافه بمونه چطور میشه فرستاد کرایسچرچ؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان . من الان پالمرستون نورت هستم و می خواهم بیام کرایستچرچ. کسی می تونه من و واسه گرفتن خونه راهنمایی کنه؟ مرسی

Junior Member

سلام به همه،
    من کارهای پذیرش و بورسم جور شده و احتمالا تا چند ماه دیگه در صورت تایید ویزا اوکلند هستم. می‌خواستم بپرسم برای خانواده دو نفره چه محلی رو پیشنهاد می‌کنید برای اسکان اولیه؟ می‌خوام که نزدیک دانشگاه باشه و همینطور قیمت خوب. وبسایت‌های اجاره‌ منزل رو خیلی‌ چک کردم ولی‌ فکر می‌کنم از اینجا نمی‌شه خیلی‌ قطعی‌ نظر داد و قرار داد طولانی‌ بست. عموما ایرانی‌‌ها که شرایط مشابه دارند در چند روز و یا هفته اول کجا ساکن میشن؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط tina1366 نمایش پست ها
    سلام به همه،
    من کارهای پذیرش و بورسم جور شده و احتمالا تا چند ماه دیگه در صورت تایید ویزا اوکلند هستم. می‌خواستم بپرسم برای خانواده دو نفره چه محلی رو پیشنهاد می‌کنید برای اسکان اولیه؟ می‌خوام که نزدیک دانشگاه باشه و همینطور قیمت خوب. وبسایت‌های اجاره‌ منزل رو خیلی‌ چک کردم ولی‌ فکر می‌کنم از اینجا نمی‌شه خیلی‌ قطعی‌ نظر داد و قرار داد طولانی‌ بست. عموما ایرانی‌‌ها که شرایط مشابه دارند در چند روز و یا هفته اول کجا ساکن میشن؟
    سلام waldoorf جای خوبیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Philosophy in Business, Massey University, New Zealand

نقل قول نوشته اصلی توسط tina1366 نمایش پست ها
    سلام به همه،

سلام
    ببخشید شما ویزاتون در چه مرحله است الان؟
    من برای اوایط اکتبر میخوام بیط بگیرم و مایلم همسفر داشته باشم.
    ممنون میشم چنانچه شما هم کاراتون حل شده و آماده سفر هستید، و مایلید همسفر داشته باشید، با شما هماهنگ شم.

Junior Member

من به زودی میام اوکلند برای تحصیل. برای اقامت میشه دوستان لطف کنن بگن که خوابگاه دانشگاه گزینه بهتریه یا خونه بیرون؟ هزینه ها تقریبا یکی هست. خونه بیرون یکم گرونتره. هر کدوم چه مزایا و معایبی دارن؟ من متاهلم البته. حدودا هفته ای 350تا می تونم برای اجاره خونه بدم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط Paria90 نمایش پست ها
    من به زودی میام اوکلند برای تحصیل. برای اقامت میشه دوستان لطف کنن بگن که خوابگاه دانشگاه گزینه بهتریه یا خونه بیرون؟ هزینه ها تقریبا یکی هست. خونه بیرون یکم گرونتره. هر کدوم چه مزایا و معایبی دارن؟ من متاهلم البته. حدودا هفته ای 350تا می تونم برای اجاره خونه بدم.
    سلام
    دوست عزیز شما مطمئن هستید که بهتون خوابگاه متاهلی میدن(فکر میکنم ثبت نامش یک یا دوبار در سال و متقاضی زیاد)؟ اگه خوابگاه متاهلی میتونید بگیرید به نظرم بهتره چون در هزینه هاتون صرفه جویی میشه (هزینه اینترنت و باشگاه).

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

دوستان من ویزای کار گرفتم. 21 فبریه میرسم اوکلند، اگه کسی نیاز به هم خونه شدن داره، لطفا به من پیام خصوصی بده.
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)