صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 98

موضوع: اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در نیوزیلند و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : تجربیات سفر و زندگی در نیوزلند

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    ترجمه کنید و بیاورید، هم هزینه اش کمتره و هم معتبرتره! سوء پیشینه ایران را می خواهید از نیوزلند بگیرید؟
    نه از خود نیوزیلند، چون من یک پرونده مهاجرت کانادا دارم که هر وقت به مرحله مدیکال برسه باید سوء پیشینه از محل زندگیم بفرستم. می خواستم بدونم تو نیوزیلند چجوری سوءپیشینه می گیرند؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

پیش فرض پاسخ : تجربیات سفر و زندگی در نیوزلند

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    نه از خود نیوزیلند، چون من یک پرونده مهاجرت کانادا دارم که هر وقت به مرحله مدیکال برسه باید سوء پیشینه از محل زندگیم بفرستم. می خواستم بدونم تو نیوزیلند چجوری سوءپیشینه می گیرند؟
    http://www.justice.govt.nz/services/...minal%20record

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in IS-uni of Auckland

پیش فرض پاسخ : اطلاعات کلی و جامع درباره زندگی و تحصیل در نیوزیلند

سلام. من حدود یک سال هست که در آکلند زندگی می کنم. یک سال قبل که دنبال اطلاعات می گشتم غیر از فروم ها هیچ اطلاعات جامعی پیدا نمی کردم ولی الان خیلی اوضاع تغییر کرده. معمولا اگه سوالی داشته باشم یا اطلاعاتی درمورد زندگی در آکلند بخوام از این سایت می گیرم. حتی می شه براشون کامنت گذاشت و سوال رو اگه توی پست های معمول نیست پرسید.

http://www.korushade.com/

اگر هم خواستید در زمینه قیمت خانه یا وسایل دست دوم یا حتی درمورد آگهی های کار اطلاعاتی به دست بیارید، سایت معمول در نیوزیلند www.trademe.co.nz است.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoo_sa نمایش پست ها
    سلام. من حدود یک سال هست که در آکلند زندگی می کنم. یک سال قبل که دنبال اطلاعات می گشتم غیر از فروم ها هیچ اطلاعات جامعی پیدا نمی کردم ولی الان خیلی اوضاع تغییر کرده. معمولا اگه سوالی داشته باشم یا اطلاعاتی درمورد زندگی در آکلند بخوام از این سایت می گیرم. حتی می شه براشون کامنت گذاشت و سوال رو اگه توی پست های معمول نیست پرسید.

http://www.korushade.com/

اگر هم خواستید در زمینه قیمت خانه یا وسایل دست دوم یا حتی درمورد آگهی های کار اطلاعاتی به دست بیارید، سایت معمول در نیوزیلند www.trademe.co.nz است.
    موفق باشید.
    سلام پرستوی عزیز میشه از اب وهوای اونجا بگید درسته که زمستون روزهای کوتاهی داره و این به کشورهایی مثه سوئدو اسکاتلند قابل مقایسه است؟مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Minoo1392 نمایش پست ها
    سلام پرستوی عزیز میشه از اب وهوای اونجا بگید درسته که زمستون روزهای کوتاهی داره و این به کشورهایی مثه سوئدو اسکاتلند قابل مقایسه است؟مرسی
    سلام دوست عزیز،

خیر اصلا اینطور نیست نمیدونم کی اینو به شما گفته!
    اوکلند دقیقا مثل تهرانه از نظر طول روز و شب. از روی کره زمین و چک کردن مدار شهرها میتونید راحت بفهمید.
    مهرداد

Junior Member

سلام مرسی ازجوابتون والاقبلاازمنبعی همین مطلبی که دراولین پست این صفحه هم اومده رادیده بودم:
    "بخش شمالی جزيره جنوبی معمولا آب وهوای معتدل تری دارد و ميزان تابش خورشيد در آن بيشتر است ( با ميانگينی در حدود 5/6 ساعت در روز )"
    خب حتمااوناهم استانداردای خودشونوواسه تعیین ميزان تابش خورشيد دارن متفاوت ازماکه طلوع وغروب خورشیده

نقل قول نوشته اصلی توسط Minoo1392 نمایش پست ها
    سلام مرسی ازجوابتون والاقبلاازمنبعی همین مطلبی که دراولین پست این صفحه هم اومده رادیده بودم:
    "بخش شمالی جزيره جنوبی معمولا آب وهوای معتدل تری دارد و ميزان تابش خورشيد در آن بيشتر است ( با ميانگينی در حدود 5/6 ساعت در روز )"
    خب حتمااوناهم استانداردای خودشونوواسه تعیین ميزان تابش خورشيد دارن متفاوت ازماکه طلوع وغروب خورشیده
    سلام، خواهش میکنم. این چیزی که شما میفرمایید مربوط به ابری بودن و نبودن میشه. والا ساعت طلوع و غروب خورشید اصلا قابل مقایسه با سوئد نیست.
    مهرداد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در نیوزیلند و مسائل

سلام
    ميگم ديدن فيلم انلاين تو يوتيوب نقض كپي رايته؟!
    من فيلم امريكايي انلاين ديدم ميخوام بدونم مشكل داره يا نه؟
    خواهشا اوني كه ميدونه بگه حدسي نگين!!!
    چون خيلي رو دانلود حساسن ميخواستم بدونم تو يوتيوب مشكل داره يا نه؟!

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در نیوزیلند و مسائل

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram95 نمایش پست ها
    سلام
    ميگم ديدن فيلم انلاين تو يوتيوب نقض كپي رايته؟!
    من فيلم امريكايي انلاين ديدم ميخوام بدونم مشكل داره يا نه؟
    خواهشا اوني كه ميدونه بگه حدسي نگين!!!
    چون خيلي رو دانلود حساسن ميخواستم بدونم تو يوتيوب مشكل داره يا نه؟!
    خیر، مشکلی ندارد.
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

دوستان عزیز کسی میدونه در نیوزیلند؛

1. صرافی ها در ازای چینچ 1000 دلار آمریکا چند دلار نیوزیلند میدن؟ میخام ببینم اینجا چینج کنیم بهتره یا توی نیوزیلند؟
    2. توی خود نیوزیلند کجا چینج کنیم که به صرفه تر باشه؟ توی فرودگاه یا صرافی های داخل شهر؟ کدوم صرافی (مثل فارکس و ...)؟

با تشکر
    قوانین سایت را رعایت کنیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)