صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 98

موضوع: اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در نیوزیلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در نیوزیلند و مسائل

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    دوستان عزیز کسی میدونه در نیوزیلند؛

1. صرافی ها در ازای چینچ 1000 دلار آمریکا چند دلار نیوزیلند میدن؟ میخام ببینم اینجا چینج کنیم بهتره یا توی نیوزیلند؟
    2. توی خود نیوزیلند کجا چینج کنیم که به صرفه تر باشه؟ توی فرودگاه یا صرافی های داخل شهر؟ کدوم صرافی (مثل فارکس و ...)؟

با تشکر
    1- فکر کنم الان ریتش حدود 0.83 باشه. قبلا یادمه تو ایران خیلی محدود بود و اکثر صرافی ها نداشتن. الان رو خبر ندارم.
    2- فرودگاه و بانک بدترین جا برای تبدیل هستند. صرافی های داخل شهر رو یه دوری بزنید همون که نرخش بهتر بود. اگر اکلند باشید یه جایی توی خیابان کویین هست مناسب نرخش.
    مهرداد

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در نیوزیلند و مسائل

سلام
    دوستان کسی میدونه با گواهینامه رانندگی بین المللی با اعتبار 3 ساله (220 هزارتومن میگیرن و صادر میکنن توی ایران) آیا میشه توی نیوزیلند تا 3 سال رانندگی کرد؟ یا اصلا همون ترجمه گواهینامه کافیه؟
    با تشکر
    قوانین سایت را رعایت کنیم

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

سلام
    دوستان میدونین چه سیم کارتی به صرفه تر هست در نیوزیلند؟ و از کجا باید خرید معمولا؟
    قوانین سایت را رعایت کنیم

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

سلام
    دوستان کسی میدونه با گواهینامه رانندگی بین المللی با اعتبار 3 ساله (220 هزارتومن میگیرن و صادر میکنن توی ایران) آیا میشه توی نیوزیلند تا 3 سال رانندگی کرد؟ یا اصلا همون ترجمه گواهینامه کافیه؟
    با تشکر
    شما از تاریخ آخرین ورودتون به نیوزیلند به مدت یک سال می‌تونید با گواهینامه بین‌المللی رانندگی کنید، نه بیشتر
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

سلام
    دوستان میدونین چه سیم کارتی به صرفه تر هست در نیوزیلند؟ و از کجا باید خرید معمولا؟
    بعضی از دانشگاه‌ها به دانشجویان سیم کارتِ مجانی 2degrees می‌دهند (دانشگاه آکلند که اینطوره).
    در حال‌حاضر، (تا جائی که من می‌دونم) 2degrees مناسب‌ترین قیمتُ داره/ Vodafone قیمت سیم کارتش کمی بیشترِ اما آنتن‌دهی بهتر و شبکه متداول‌تری داره (نظرِ شخصی).
    از نمایندگی‌هاشون در سطح شهر می‌تونید بخرید.
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

Junior Member

سلام. من یه پیشنهاد تحصیل از یکی از دانشگاه های نیوزیلند دارم. ممنون میشم که کمکم کنید. منتظر پاسخ از شما هستم.
    با تشکر
    ویرایش توسط hediye119 : November 8th, 2013 در ساعت 12:57 AM دلیل: پست پینگلیش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Eyvazi نمایش پست ها
    سلام. من یه پیشنهاد تحصیل از یکی از دانشگاه های نیوزیلند دارم. ممنون میشم که کمکم کنید. منتظر پاسخ از شما هستم.
    با تشکر
    سلام شما چه كمكي نياز دارين؟
    خوب نيوزلند كشور خوبيه و از نظر آموزش در سطح بالايي هست

Junior Member

سلام. ممنون که پاسخ دادید. شما الان احیانا تو نیوزلند تحصیل می کنید؟ یکی از اساتید دانشگاه کلند شرایطی را به من پیشنهاد کرده که نیاز دارم با یه نفر در این مورد مشورت بکنم. اگه امکان داره ای دی اسکایپ و یا ایمیلتون را به من ارسال کنید.

با تشکر.
    منتظر پاسختون هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Eyvazi نمایش پست ها
    سلام. ممنون که پاسخ دادید. شما الان احیانا تو نیوزلند تحصیل می کنید؟ یکی از اساتید دانشگاه کلند شرایطی را به من پیشنهاد کرده که نیاز دارم با یه نفر در این مورد مشورت بکنم. اگه امکان داره ای دی اسکایپ و یا ایمیلتون را به من ارسال کنید.

با تشکر.
    منتظر پاسختون هستم.
    سلام
    نه من الان ايران هستم و منتظر ويزا مي دونيد كه پروسه ويزا طولاني هست
    حالا بازم اگه سوالي دارين كه بتونم كمكتون كنم هستم
    ايميلم رو واستون پيام خصوصي كردم
    موفق باشين

Junior Member

سلام
    ببخشید کسی میدونه چجوری میشه گواهینامه گرفت؟
    من آکلندم میخواستم گواهینامه بگیرم ولی نمیدونم کلاس هاش کجاس و چجوریه شرایطش؟
    ممنون میشم اگه سایتی منبعی میدونین بگین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)