صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 98

موضوع: اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در نیوزیلند و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در نیوزیلند و مسائل

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram95 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید کسی میدونه چجوری میشه گواهینامه گرفت؟
    من آکلندم میخواستم گواهینامه بگیرم ولی نمیدونم کلاس هاش کجاس و چجوریه شرایطش؟
    ممنون میشم اگه سایتی منبعی میدونین بگین
    سلام
    گرفتن گواهینامه دو مرحله داره
    امتحانِ آیین نامه که فک می‌کنم حدود 97 دلاره و امتحان عملی که حدود 60 دلاره.
    از طریقِ AA می‌تونید واسه هر دو امتحان ثبت نام کنید.
    http://www.aa.co.nz/drivers/driver-licences/
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LSC, MASSEY

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در نیوزیلند و مسائل

ما تازه رسيديم پالمرسون و دنبال خونه براي اجاره هستيم، تجربيات دوستاني كه اين راه رو رفتن خيلي ميتونه كمك كنه. مثلا تو قرارداد اجاره چه نكاتي رو بايد حتما چك كنيم و ذكر بشه؟
    شنيدم كه هزينه برق و اينترنت روي اجاره بايد باشه والا بعد از تخليه ممكنه هزينه برق به حساب شما بياد، و امثالهم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FaridF نمایش پست ها
    ما تازه رسيديم پالمرسون و دنبال خونه براي اجاره هستيم، تجربيات دوستاني كه اين راه رو رفتن خيلي ميتونه كمك كنه. مثلا تو قرارداد اجاره چه نكاتي رو بايد حتما چك كنيم و ذكر بشه؟
    شنيدم كه هزينه برق و اينترنت روي اجاره بايد باشه والا بعد از تخليه ممكنه هزينه برق به حساب شما بياد، و امثالهم.
    سلام من از مسی پذیرش دارم برای کمپ پالمرستون. ممکنه راجع به شهر و کارو زندگی اونجا بگید؟ من همیلتون هم پذیرش دارم ولی نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من چند تا سوال داشتم ممنون می شم راهنماییم کنید
    1. من هم آمریکا پذیرش دارم و هم باری نیوزیلند پست داک و فول فاند به نظرتون کدومشون بهتره (هر دو کار موقت 2 ساله است)
    2. از زمان اپلای برای ویزا تا دریافت ویزا چقدر طول می کشه
    3. بعد از اتمام این دو سال می تونم برای اقامت دایم اقدام کنم
    4. اینجا هم مثه آمریکا روی رشته های خاص مثه مکانیک حساسه و ممکنه ویزا ندن و ...؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LSC, MASSEY

نقل قول نوشته اصلی توسط Panizzzz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند تا سوال داشتم ممنون می شم راهنماییم کنید
    1. من هم آمریکا پذیرش دارم و هم باری نیوزیلند پست داک و فول فاند به نظرتون کدومشون بهتره (هر دو کار موقت 2 ساله است)
    2. از زمان اپلای برای ویزا تا دریافت ویزا چقدر طول می کشه
    3. بعد از اتمام این دو سال می تونم برای اقامت دایم اقدام کنم
    4. اینجا هم مثه آمریکا روی رشته های خاص مثه مکانیک حساسه و ممکنه ویزا ندن و ...؟
    برو امریکا، اینجا همه به فکر جاهای بهتری مثل استرالیا و امریکان! کار درستاش تا درسشون تموم میشه میرن از اینجا!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FaridF نمایش پست ها
    برو امریکا، اینجا همه به فکر جاهای بهتری مثل استرالیا و امریکان! کار درستاش تا درسشون تموم میشه میرن از اینجا!!
    می شه یه کم توضیح بدبن...به خصوص جواب سوال هام...آخه شوهر من پارسال ویزای آمریکاش رد شده و علما می گن ممکنه دیگه بهش ویزای آمریکا ندن!! می خوام با توجه به جواب سوال هام بدونم نیوزیلند اینقدرا خوب هست که قید آمریکا رو بزنم یا نه؟
    ممنون وسپاسگزار

Junior Member rogershah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Manufacturing

هزینه زندگی دانشجویی 1 سال نیوزلند مثلا فرض شه تو خوابگاه یا خونه share حدوداً چقدره؟؟؟؟، بیشترم یه شهر دانشگاهی مد نظرم هست

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم سوال کنم که آیا کلاس های زبان برای کسانی که ویزای پارتنرشیپ دارن(work visa) به صورت رایگان در اوکلند هست؟
    اگه جایی رو میشناسید لطفا اطلاع رسانی کنید.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط rogershah نمایش پست ها
    هزینه زندگی دانشجویی 1 سال نیوزلند مثلا فرض شه تو خوابگاه یا خونه share حدوداً چقدره؟؟؟؟، بیشترم یه شهر دانشگاهی مد نظرم هست
    سلام. شما باید به افسر پرونده اتون مدارک مالی مبنی بر 15000 دلار هزینه زندگی و 7000 تا 8000 هزینه دانشگاه(دوره دکتری در زمینه مهندسی) ارائه کنید. هزینه اجاره در آپارتمان اشتراکی فکر نکنم دیگه کمتر از 400 در ماه در بیاد(در آکلند) با احتساب سایر هزینه های زندگی احتمالا به 800 تا 1000 در ماه هم میرسه.(دلار نیوزلند)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط Panizzzz نمایش پست ها
    می شه یه کم توضیح بدبن...به خصوص جواب سوال هام...آخه شوهر من پارسال ویزای آمریکاش رد شده و علما می گن ممکنه دیگه بهش ویزای آمریکا ندن!! می خوام با توجه به جواب سوال هام بدونم نیوزیلند اینقدرا خوب هست که قید آمریکا رو بزنم یا نه؟
    ممنون وسپاسگزار
    سلام
    من بالشخصه تا بحال نشنیدم ویزای (نیوزلند) کسی بخاطر حساس بودن رشته اش رد شده باشه معمولا به دلایل مالی رد میشن. تا اونجایی که من اطلاع دارم دوره های دکتری(حداقل در رشته خود من) در نیوزلند بسیار راحت تر از آمریکا و بعضی از کشورهای اروپاییه فکر کنم در نیوزلند با یه مقاله کنفرانسی هم میشه دکتری رو دفاع کرد(استاد راهنمای من که تا اینجا همین مورد رو فقط خواسته) کلا نیوزلند راحته ولی خوب آمریکا بشدت رقابتی و پیشرفته است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)