صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 98

موضوع: اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در نیوزیلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در نیوزیلند و مسائل

سلام دوستان

من پذیرش و بورس ام برای 2016 از دانشگاه اتاگو اومده. کسی هست که برای ترم 1 2016 قصد رفتن به نیوزلند داشته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Philosophy in Business, Massey University, New Zealand

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در نیوزیلند و مسائل

نقل قول نوشته اصلی توسط parham2234 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من پذیرش و بورس ام برای 2016 از دانشگاه اتاگو اومده. کسی هست که برای ترم 1 2016 قصد رفتن به نیوزلند داشته باشه؟

سلام
    شما برای چه تاریخی در نظر دارید برید نیوزلند؟

من هم ویزام اوک شده و برای اواسط اکتبر بلیط میگیرم.
    مسیر پرواز به احتمال زیاد:
    تهران - دوبی- ملبورن - آکلند
    البته تو ملبورن فقط پرواز نشست می کنه و هواپیما عوض نمیشه اما باید ویزای ترانزیت استرالیا رو گرفت.

شما متاهلید یا تنها؟
    برای چه تاریخی در نظر دارید برید؟

لطفا پیامهای خصوصی تون رو دیلیت کنید چون حافظتون پر شده و امکان ارسال پیام رو نداد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Philosophy in Business, Massey University, New Zealand

سلام
    ببخشید کسی از دوستان آفیسرشون sam tiller بوده؟ ایمیلشون پاسخگو نیست و فکس سفارت هم طاهرا مشکل داره
    راه ارتباطی چی پیشنهاد می کنید؟ موضوع مهمه. ممنون

Junior Member

پس از دزیافت ویزا و ورود به نیوزلند اولین اقدام برای دانشگاه چیه ؟ اصل مدارک رو باید به دانشگاه تحویلی داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza نمایش پست ها
    پس از دزیافت ویزا و ورود به نیوزلند اولین اقدام برای دانشگاه چیه ؟ اصل مدارک رو باید به دانشگاه تحویلی داد؟
    من یادمه سه سال پیش دانشگاه اوکلند فقط پاسپورتمو نگاه کردن و همه چی از قبل اکی بود و نیاز به ارایه اصل هیچ مدرکی نبود. درست یادم نمیاد ولی شاید نامه پذیرش هم نشون دادم. حتما دوستان جدیدتر راهنمایی میکنن.
    مهرداد

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

شما اگه آفرتون کامل باشه یعنی کاندیشنال نباشه معنی اش اینه که مدارکتون مشکلی نداشته. به هر حال شما ابتدا اگر دانشجوی ارشد یا دکتری هستید به دپارتمان تحصیلات تکمیلی و سپس به دپارتمان اینترنشنال دانشگاه مراجعه بفرمایید جهت تکمیل یکسری از فرمها و دریافت کارت دانشجویی. به استاد راهنماتون هم به محض رسیدن ایمیل بزنید و رسیدنتون رو اطلاع بدید.

Junior Member

سلام دوستان.
    پیشنهادتون واسه زندگی در اکلند چیه ؟ خوابگاه های دانشجویی چطورن؟ قبل از وروذ باید خوابگاه گرفت یا بعدشم میشه؟ ضمنا وقتی ادم تازه می رسه بهتره کجا بره ؟ ممنون میشم در مورد اسکان خصوصا اویل رسیدن توضیح بدین. من پذیزش برای دکتری سازه از دانشگاه آکلند دارم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

سلام دوستان.
    پیشنهادتون واسه زندگی در اکلند چیه ؟ خوابگاه های دانشجویی چطورن؟ قبل از وروذ باید خوابگاه گرفت یا بعدشم میشه؟ ضمنا وقتی ادم تازه می رسه بهتره کجا بره ؟ ممنون میشم در مورد اسکان خصوصا اویل رسیدن توضیح بدین. من پذیزش برای دکتری سازه از دانشگاه آکلند دارم.
    شما دانشکده اتون در منطقه ای به اسم New Market هستش که بهتره همونجا هم خونه یا خوابگاه بگیرید. خونه مناسب اطراف نیومارکت کم پیدا میشه اگه هم باشه هفته ای بالای ۳۵۰ دلار هستش. به نظرم بهتره بهش فکر نکنید. از دپارتمان بین الملل دانشگاه در رابطه با خوابگاه سوال کنید بهتون اطلاعات میدن. به نظرم در رابطه با موندن در کنار یه خانواده نیوزلندی هم فکر کنید گاهی اوقات خیلی امکانات خوبی میدن از جمله نهار و شام و میوه و اینترنت مجانی.

Junior Member

تا اونجا که من در این فروم خوندم، ترجمه گواهی نامه رانندگی تا 1 سال مورد قبوله. ایا درسته و اینکه برای ترجمش همون دارالترجمه های رسمی کافیه یا باید اقدامات دیگری انجام داد ؟!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

تا اونجا که من در این فروم خوندم، ترجمه گواهی نامه رانندگی تا 1 سال مورد قبوله. ایا درسته و اینکه برای ترجمش همون دارالترجمه های رسمی کافیه یا باید اقدامات دیگری انجام داد ؟!
    دوست عزیز شما می تونید گواهینامه بین المللی یک ساله در ایران دریافت کنید یا میتونید گواهینامه اتون رو ترجمه کنید. اینجا هم میتونید ترجمه کنید حدود ۵۰ دلار نیوزلند هزینه اشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)