صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 98

موضوع: اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در نیوزیلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در نیوزیلند و مسائل

سلام دوستان عزیز
    من برای دکترا از دانشگاه اوکلند پذیرش با فاند گرفتم. می خوام برای ویزا اقدام کنم. مطالب این موضوع رو خوندم ولی در مورد استارت اقدام برای ویزا چیزی ندیدم. آیا باید از دبی اقدام کرد و وقت گرفتنش فقط انلاین هست؟
    ممنون میشم اگر اطلاعات اولیه برای اخذ ویزا رو در اختیارم بگذارید.

Banned

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در نیوزیلند و مسائل

من ازدواج کردم یه پسر یکساله هم دارم

میخوام از طریق مدرک فنی و حرفه ایم بیام

کار چوب چجوریه....کار هست؟؟

امکانات واسه بچه چجوریه
    از چه سنی مدرسه دارن و مدارس رایگانه!؟؟

Junior Member

کاش دوستان جواب سوالهای بالا رو میدادن
    منم یه سوال داشتم کسی میدونه با job offer هم مدرک زبان برای ویزای کار لازمه یا نه؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

بله دوست عزیز مدرک زبان برای ویزا لازم هست، سفارت نیوزلند برای هر نوع ویزای کار آیلتس جنرال یا آکادمکیک اورال 6.5 میخواد.

نقل قول نوشته اصلی توسط radman09 نمایش پست ها
    کاش دوستان جواب سوالهای بالا رو میدادن
    منم یه سوال داشتم کسی میدونه با job offer هم مدرک زبان برای ویزای کار لازمه یا نه؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

دوست گرامی از طریق مدرک فنی و حرفه ای یا هر مدرک دیگه ای شما بیاد امتیازات لازم رو برای Skilled Migrant Category داشته باشید. که حداقل امتیاز لازم 160 امتیاز محسوب میشه.
    بچه ها از سن 6 سالگی میرن دبستان.
    این تاپیک اطلاعات کلی راجع به نیوزلند رو پوشش داده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bemji نمایش پست ها
    من ازدواج کردم یه پسر یکساله هم دارم

میخوام از طریق مدرک فنی و حرفه ایم بیام

کار چوب چجوریه....کار هست؟؟

امکانات واسه بچه چجوریه
    از چه سنی مدرسه دارن و مدارس رایگانه!؟؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

دوستان میشه برای بلیط راهنمایی کنید قیمتهای متفاوتی وجود داره. میشه از تجربیاتتون با پروازهای مختلف بگید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pm1 نمایش پست ها
    دوستان میشه برای بلیط راهنمایی کنید قیمتهای متفاوتی وجود داره. میشه از تجربیاتتون با پروازهای مختلف بگید
    کمترین قیمت و بیشترین مقدار بارو پرواز با ایرلاین china southern داره که در اغلب مواقع ویزا ترانزیت لازمه و چون در ایران صادر نمیشه باید ویزای business گرفت که اصلا معقول نیست. ایرلاین turkish توقف خیلی طولانی داره. کوتاهترین پروازو ایرلاین امارات و اتحاد دارند که اکثرا اماراتو ترجیح میدن. در صورتی که بلیط رفت و برگشت امارات بگیرید نزدیک 2 میلیون هزینه ها کاهش پیدا میکنه، که خیلی به صرفه است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجربیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasamin71 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من برای دکترا از دانشگاه اوکلند پذیرش با فاند گرفتم. می خوام برای ویزا اقدام کنم. مطالب این موضوع رو خوندم ولی در مورد استارت اقدام برای ویزا چیزی ندیدم. آیا باید از دبی اقدام کرد و وقت گرفتنش فقط انلاین هست؟
    ممنون میشم اگر اطلاعات اولیه برای اخذ ویزا رو در اختیارم بگذارید.

باسلام و تبریک
    با مراجعه به سایت اداره مهاجرت، فرمهای 1012 و 1013 را مطالعه کنید.

دوستان عزیز برای اومدن به اینجا خیلی دقت کنید تا پشیمون نشید. خصوصی بپرسید تا بگم بهتون.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

من هم از تجربه ی 8 ماه ام بگم خدمت دوستان که اگر بورس ندارید اصلا سمت نیوزیلند نیایید و گول شهریه پایین اش را نخورید. بازار کار خیلی خراب است و حقوق ها بسیار پایین اگر کار پیدا کنید, در شهر های کوچک تر وظع وخیم تر است. کلا راجب اومدن به اینجا خوب فکر کنید, بله مردم مهربونی داره و خیلی زیباست و ارومه خیلی اما از طرفی هزینه ی زندگی خیلی بالاست, پارتی برای یافتن یه کار خیلی ساده هم شدیدا لازمه و این دور بودنش از همه جا خیلی رو مخه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)