صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 56

موضوع: انواع وسایل | پوشاک | خوراک | بار مورد نیاز سفر و زندگی در نیوزیلند

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

پیش فرض پاسخ : انواع وسایل | پوشاک | خوراک | بار مورد نیاز سفر و زندگی در نیوزیلند

نقل قول نوشته اصلی توسط Kousar نمایش پست ها
    ببخشید
    در مورد لوازم بهداشتی (خمیر دندان، مسواگ، و ...)
    در مورد لوازم آرایشی (ضد آفتاب و لوازم دیگر آرایشی خانمها...) میشه راهنمایی کنید ممانعت دارن یا خیر؟
    و اینکه به نطرتون هر نفر چقدر بهتره بار داشته باشه تا نه کم باشه نه زیاد؟
    ممنون
    به مواردی که گفتین گیر نمیدن
    ما خودمون نفری 30 کیلو فیکس آوردیم البته یه نکته تا میتونید ساک دستی وکوله پشتی واسه داخل هواپیما بردارید ما فقط یه کوله داشتیم اما دیدیم که بقیه خیلی با خودشون میبردن داخل کابین

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انواع وسایل | پوشاک | خوراک | بار مورد نیاز سفر و زندگی در نیوزیلند

سلام
    آیا برق در نیوزیلند 110 ولت است....یعنی وسایل برقی که در کانادا خریداری شده است آنجا هم کار می کنند؟...سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    آیا برق در نیوزیلند 110 ولت است....یعنی وسایل برقی که در کانادا خریداری شده است آنجا هم کار می کنند؟...سپاس
    خیر. ولتاژ برق در نیوزلند همان 220 ولت با فرکانس 50 هرتز هست

سلام عرض می کنم خدمت دوستان عزیز و ممنون از سایتتون که راهنمای جامع تری برای من و امثال من هستید
    میریم سر اصل مطلب :::
    والا بنده 25 سال سن دارم و مجرد و مدرک کارشناسی نرم افزار دانشگاه آزاد . و دارم دو ماه دیگه برا سربازیم اقدام م یکنم که بلاخره یا حالا خدمت بریم یا معاف شیم . خانواده ما 4 نفره هستیم که خواهرم به همراه دامادمون و بچه خواهرم که دکتر هستند در کشور نیوزلند شهر دنیدن به سر میبرند و زندگی می کنند البته بورس هستند بورس دانشگاه اتاگو . اینارو که می نویسم می خوایم به یه جمع بندی و نتیجه برسیم .
    من تنها با خانوادم زندگی می کنم در تهران . یعنی در اصل تک پسر خانوادم

خوب میریم سر اصل مطلب مطلب :::
    من م یخوام به کشور نیوزلند مهاجرت کنم و برم پیش خواهرم اینا انشااله بعد سربازی درسته دامادمون راهنمایی هایی کرده ولی باز می خوام جامع تر باشه ممنون از شما دوستان
    تو فکرم بود برای کار در اونجا دوره ای رو در فنی حرفه ای های کشور بگذرونم و زبان شروع کنم که با دست پر برم
    حالا رشته ای مرتبط با کامپیوتر یا غیره .
    به نظرتون مدارک فنی حرفه ای رو اونجا قبول دارم ؟؟؟؟
    راستی در ضمن داماد و خواهر بنده خودشون گفتن دیگه برنمی گردن چون وکیل گرفتن و از این حرفا که بعد از ویزا تحصیلی اقامت بگیرن !
    شما پیشنهادتون برای یه آدم مجردی مثل من چیه ؟ برای شروع
    داماد ما می گفت فقط زبان و یه دوره مدرک فنی حرفه ای رو گذروندنو اینا !
    راستی یادم رفت من باید چه نوع ویزایی بگیرم ؟ کاری ؟درسی ؟ والا چرا دروع اهل درس خوندن نیستم یعنی بیشتر کاری می خوام برم اونجا حالا هر کاری باشه !
    و شرایط کلی برای اقامت گرفتن بنده بعد از چند سال چجوری هست ؟
    ممنون میشم راهنمایی های کلی رو بکنید
    رضا مقدم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamoghadam نمایش پست ها
    سلام عرض می کنم خدمت دوستان عزیز و ممنون از سایتتون که راهنمای جامع تری برای من و امثال من هستید
    والا بنده 25 سال سن دارم و مجرد و مدرک کارشناسی نرم افزار دانشگاه آزاد . و دارم دو ماه دیگه برا سربازیم اقدام م یکنم که بلاخره یا حالا خدمت بریم یا معاف شیم . خانواده ما 4 نفره هستیم که خواهرم به همراه دامادمون و بچه خواهرم که دکتر هستند در کشور نیوزلند شهر دنیدن به سر میبرند و زندگی می کنند البته بورس هستند بورس دانشگاه اتاگو . اینارو که می نویسم می خوایم به یه جمع بندی و نتیجه برسیم .

من م یخوام به کشور نیوزلند مهاجرت کنم و برم پیش خواهرم اینا انشااله بعد سربازی درسته دامادمون راهنمایی هایی کرده ولی باز می خوام جامع تر باشه ممنون از شما دوستان
    تو فکرم بود برای کار در اونجا دوره ای رو در فنی حرفه ای های کشور بگذرونم و زبان شروع کنم که با دست پر برم
    راستی در ضمن داماد و خواهر بنده خودشون گفتن دیگه برنمی گردن چون وکیل گرفتن و از این حرفا که بعد از ویزا تحصیلی اقامت بگیرن !
    راستی یادم رفت من باید چه نوع ویزایی بگیرم ؟ کاری ؟درسی ؟ والا چرا دروع اهل درس خوندن نیستم یعنی بیشتر کاری می خوام برم اونجا حالا هر کاری باشه !
    رضا مقدم
    دوست عزیز
    قوانین مهاجرت و رشته های مورد نیاز هر ساله ممکنه تغییر کنه بنابراین از الان راجع به دوران پس از خدمت شما نظر دادن یه خورده سخته اما در صورت معافیت اگه بخواید مهاجرت از طریق ویزای کاری انجام بدید خوب از این لینک امتیازتون رو محاسبه کنید حداقل 100 امتیاز لازم دارید که وارد به اصطلاح pool بشید ولی برای خارج شدن از این pool و گرفتن ویزا باید امتیاز بالای 140 داشته باشید. این لینک رو هم مطالعه بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamoghadam نمایش پست ها

رضا مقدم
    با این عجله و شرایطی که دارید بد نیست یک نگاهی به شرایط دریافت ویزای سیلورفرن (Silverfern) بیندازید.
    ولی اگر بخواهم هویجوری! به شما توصیه ای کنم باید بگویم که برای گرفتن اقامت یا باید مستقیماً از طریق مهارتی بروید که مستلزم داشتن سابقه کار خوب و گرفتن امتیاز حداقل 140 هست یا اینکه اینجا ترجیحاً برای تحصیلی بیایید مثلاً دوره کارشناسی ارشد یا دکترا و بعد از فارع از التحصیلی می توانید اگر شغلی پیدا کردید درخواست ویزای اقامت بدهید.
    ویزای سیلورفرن هم یک نوع ویزای کار موقت نه ماهه هست که به شما امکان می دهد که اگر کار متناسب با شرایطتتان پیدا کردید برای اقامت درخواست بدهید که البته این پیدا کردن شغل اصلاً راحت نیست اگر شما تجربه و سابقه کار خوب نداشته باشید
    آقا رضا! توصیه برادرانه من این است که گرفتن اقامت به این راحتی نیست مخصوصاً برای ایرانی ها؛ کسانی را می شناسم که با سابقه بالای ده سال کار مهندسی، فرآیند گرفتن اقامتشان دو سال طول کشیده است.
    این کار نیاز به صبر و تلاش دارد و راه میان بری به خصوص برای ما ایرانی ها خیلی وجود ندارد که اگر وجود داشت مطمئن باشید الان همه نیوزلند را چینی ها و هندی ها با جمعیت مجموع دو میلیارد و اندی شان پر می کردند.

Junior Member

سلام دوستان
    میشه بگید چیا اونجا ارزونه و چیا گرون که بدونیم چیا رو باید حتما همراه داشته باشیم و چیا رو میشه با قیمت مناسب از همونجا تهیه کرد؟
    اگر بنظرتون ضروریاتی میرسه که باید همراه باشه لطفا راهنمایی کنید.
    Member
    رشته و دانشگاه
    IR

لباس گرم و بادگیر با خودتون بیارید، همچنین تبدیل پریز بخرید بیارید چون توی فرودگاه اکلند ۳۰ ۴۰ دلار می دن و تا برین ارزونش رو پیدا کنید چند روز طول می کشه؛ ما بعدا ۱۲ دلاریش رو پیدا کردیم و خریدیم

Junior Member

میشه لطفا راهنمایی کنید به غیر از داروهای معمول مثل قرص سرماخوردگی و ... که تو هر سفری معمولا همراهمون هست، برای نیوزیلند چه داروهایی نیازه با توجه اوضاع این کشور بیاریم؟ مثلا بخاطر نور آفتابی که اونجا هست من شنیدم که کرم ضد آفتاب ضروریه. چه چیزای دیگه ای برای این کشور ضرورت داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

اینجا دارو های دم دستی رو راحت می تونید از سوپر مارکت ها بخرید، مثل مولتی ویتامین ها؛ ارام بخش های ساده تر و داروهایی که نیاز به نسخه نداره. ضد افتاب با خودتون بیارید بد نیست برای اوایل کار اما چون شرایط افتاب اینجا با ایران فرق می کنه بعدا از همین جا بخرید بهتره و از خودتون و پوستتون بهتر مراقبت کردید. من نمی دونم شما کجا قصد دارید برید اما الان خود ما بابت نیاوردن لباس گرم بیشتر پشیمونیم، چون سمت ما خیلی باد می زنه و هوا خیلی حساب کتابی نداره، اما کلا لباس هم خیلی گرون نیست اینجا. یه چیزی که حتما با خودتون بیارید یه سری ژل های گیاهی ضد دندون درد هست ایران که اینجا نمونش نیست؛ برای نصف شبی که دندون درد شید خیلی خوبه و حتما بیارید با خودتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)