صفحه 80 از 97 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 965

موضوع: تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط poyaa نمایش پست ها
    سلام دوستان . ممنون میشم من را راهنمایی کنید. من تافل 80 دارم . می خوام برای ارشد مجدد در رشته مکانیک اقدام کنم. آیا با این نمره می تونم پذیرش بگیرم؟ و نیز شنیدم اگه نمره زبان کم باشه اونجا یه دوره زبان می گذرونیم تا بعدش تحصیل را شروع کنیم. راستش مردد هستم نمی دونم این کار درسته یا نه؟ کسی هست که بتونه من را راهنمایی کنه؟
    حداقل نمره زبان، به دانشگاه بستگی داره و از دانشگاهی به دانشگاه دیگه فرق می کنه. برای اطلاع باید سایت دانشگاه مورد نظرتون رو چک کنید. امکان گرفتن پذیرش بدون نمره زبان وجود داره ولی در این صورت، پذیرشتون از نوع مشروط یا اصطلاحاً کاندیشنال میشه. تا جایی که من اطلاع دارم، سفارت به پذیرش های کاندیشنال به راحتی ویزا نمی ده. برای اطلاعات بیشتر فروم ویزای نیوزیلند رو مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی رشته ریاضی دانشگاه کاشان هستم و الان دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ریاضی کاربردی گرایش ریاضی مالی دانشگاه صنعتی شریف هستم.
    معدلم کارشناسیم متاسفانه 14 هست و دارم تلاش میکنم معدل ارشدم بالای 16 باشه. من میخوام برای دکترا رشته ی مالی اپلای کنم. به نظر شما آیا نیوزلند انتخاب خوبیه؟
    من دو سال پیش 4 ماه خوندم آیلتس 6 گرفتم و میتونم سال دیگه آیلتس 7 بگیرم. به نظرتون شانسی برای فول فاند رشته ی مالی در نیوزلند دارم؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی رشته ریاضی دانشگاه کاشان هستم و الان دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ریاضی کاربردی گرایش ریاضی مالی دانشگاه صنعتی شریف هستم.
    معدلم کارشناسیم متاسفانه 14 هست و دارم تلاش میکنم معدل ارشدم بالای 16 باشه. من میخوام برای دکترا رشته ی مالی اپلای کنم. به نظر شما آیا نیوزلند انتخاب خوبیه؟
    من دو سال پیش 4 ماه خوندم آیلتس 6 گرفتم و میتونم سال دیگه آیلتس 7 بگیرم. به نظرتون شانسی برای فول فاند رشته ی مالی در نیوزلند دارم؟
    اینکه الان شریف هستی خیلی خوبه!
    سعی کن معدلت بالا بمونه. هرچی تو دروس تخصصی تر نمرات بهتری بگیری شانست بالاتر میره.
    شما نمره ایلتس رو هواست باشه هیچ ساب اسکیلی زیر 6 نیاری.
    برای صحبت با استاد،
    شما دوتا راه داری یا میتونی داشته باشی:
    1- مقاله داری! یکی دوتا ..... به انگلیسی و اون استاد تویه اون حوزه کار میکنه! بنابراین شما وارد مکاتبه میشی پروپوزال و ...
    2-شما مقاله نداری، ولی یه سری حوزه ها رو به استاد میگی علاقه مندی و از مقالات و تحقیقات اخیر جهانی خیلی آگاه هستی، و بعلاوه
    این حوزه ها، از حوزه های مدنظر استاد برداشته شده. رزومه میدی و میگی به این کارات علاقه مند و مثلا پروژه ی کلاسیم هم تو همین زمینه بوده یا، نمرات دروس فلان کلاس
    که مرتبطه با این حوزه همه بالای 17 هستن، اون وقت ایشون شاید بهت بگه تو اون حووزه ها یه پروپوزال بنویسی.

برای داشتن آینده ی موفق سعی کن بیشتر رو صندوقا کار کنی، بیشتر کارمندای صندوقهای سرمایه گذاری کوانت محور هستن تا دانش (مالی) محور.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

مرسی از راهنماییتون
    آره دارم تلاس میکنم معدلم بالا باشه ولی در بحث مقاله رشته ی من ریاضی اونم تو کارشناسی طوری بود که واقعا نمیشد مقاله داد اینجا هم نمیدونم بتونم از پایان نامم مقاله بدم نه ولی خب یلی رو مقاله حساب باز نمیکنم اگه بخوام سال دیگه برم و سربازی رو براش وثیقه بذارم. ولی اگه بخوام بعد سربازی برم که حتما یه مقاله کار میکنم. توصیه شما چیه؟ مخصوصا برای انتخاب موضوع پابان نامه که بتونم راحت تر در دانسگاه های نیوزلند اپلای کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    اینکه الان شریف هستی خیلی خوبه!
    سعی کن معدلت بالا بمونه. هرچی تو دروس تخصصی تر نمرات بهتری بگیری شانست بالاتر میره.
    شما نمره ایلتس رو هواست باشه هیچ ساب اسکیلی زیر 6 نیاری.
    برای صحبت با استاد،
    شما دوتا راه داری یا میتونی داشته باشی:
    1- مقاله داری! یکی دوتا ..... به انگلیسی و اون استاد تویه اون حوزه کار میکنه! بنابراین شما وارد مکاتبه میشی پروپوزال و ...
    2-شما مقاله نداری، ولی یه سری حوزه ها رو به استاد میگی علاقه مندی و از مقالات و تحقیقات اخیر جهانی خیلی آگاه هستی، و بعلاوه
    این حوزه ها، از حوزه های مدنظر استاد برداشته شده. رزومه میدی و میگی به این کارات علاقه مند و مثلا پروژه ی کلاسیم هم تو همین زمینه بوده یا، نمرات دروس فلان کلاس
    که مرتبطه با این حوزه همه بالای 17 هستن، اون وقت ایشون شاید بهت بگه تو اون حووزه ها یه پروپوزال بنویسی.

برای داشتن آینده ی موفق سعی کن بیشتر رو صندوقا کار کنی، بیشتر کارمندای صندوقهای سرمایه گذاری کوانت محور هستن تا دانش (مالی) محور.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghh نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون
    آره دارم تلاس میکنم معدلم بالا باشه ولی در بحث مقاله رشته ی من ریاضی اونم تو کارشناسی طوری بود که واقعا نمیشد مقاله داد اینجا هم نمیدونم بتونم از پایان نامم مقاله بدم نه ولی خب یلی رو مقاله حساب باز نمیکنم اگه بخوام سال دیگه برم و سربازی رو براش وثیقه بذارم. ولی اگه بخوام بعد سربازی برم که حتما یه مقاله کار میکنم. توصیه شما چیه؟ مخصوصا برای انتخاب موضوع پابان نامه که بتونم راحت تر در دانسگاه های نیوزلند اپلای کنم
    برای انتخاب موضوع پایان نامه، برو ببین که الان استادای دانشگاهای مدنظرت تو نیوزلند رویه چی دارن کار میکنن یا پروژه گرفتن، حولوحوشه اون پایان نامه ت رو بنویس.
    ببین، تا جایی که من اطلاع دارم اکثر کسایی ک کوانت کار هستن در فایننس، رویه حوزه ی قیمت گذاری و مدیریت ریسک و مشتقات ریسرچ اینترست دارن.
    خودتم یه سرچ کن ببین موضوع بروز تویه این حوزه در جهان یا در دپارتمان دانشگاه مدنظرت چی هستش.
    دانشگاهای نیوزلند خیلی بیشتر به معدل بها میدن، یادت باشه معدلت رو ببری بالاتر تا جایی که میشه.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiko نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخیر
    من 31 سالمه و میخوام برای دکتری مهندسی پزشکی در یکی از دانشگاههای نیوزلند اقدام کنم. خود دانشگاه خیلی مهم نیست برام اما خب خیلی هم نمیخوام پایین باشه اینکه بتونم فاند بگیرم برام خیلی مهمه چون با هزینه شخصی نمی تونم برم.
    کارشناسی الکترونیک دانشگاه گیلان معدل 14.5
    ارشد بیوالکتریک دانشگاه سمنان معدل 15.5
    آیلتس 6/5
    سه سال سابقه کار با بیمه- استخدام رسمی اداره دولتی
    آیا شانسی برای گرفتن فاند دارم؟
    و دیگه اینکه اصلا نمی دونم از کجا باید شروع کنم به پیدا کردن استاد و مکاتبه
    .سعی بکن اگر تونستی GRE هم بگیری و 3 ال 4 تا مقاله ISI هم بنویسی تا تازه بهت پذیرش بدن واست .بورس رو معدل مشخص میکنه

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_taee نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقت همگی بخیر.
    من میخواستم برای دکتری از یکی از دانشگاه های نیوزلند پوزیشن بگیرم، میخواستم ببینم چقدر شانس دارم... رنک دانشگاه خیلی مهم نیست ولی خب مسلما خیلی هم پایین نمیخوام باشه.
    کارشناسی عمران دانشگاه آزاد واحد اراک معدل 14.02
    ارشد سازه دانشگاه آزاد تهران جنوب معدل 16
    دو تا کنفرانس معتبر داخلی دارم، یک کنفرانس بین المللی دارم و یک ISI هم دارم مینویسم.
    آیلتس 6 ( اسپیکینگ 7 / لیسنینگ 6.5 / رایتینگ 6 / ریدینگ 5 )، احتمالا یک بار دیگه آیلتس میدم تا بیاد بالا تر...
    دو تا ریکامندیشن دارم
    سابقه ی تدریس تحلیل سازه ها و استاتیک (البته به صورت غیر رسی) دارم.
    چند ماه هم سابقه ی کار مرتبط دارم با بیمه....

امیدی هست عایا؟؟

مرسی پیشاپیش.
    نوع دانشگاه و معدل پایین -نمره زبان 6.5 هم که نداری -مقاله هم که هیچی توصیه میکنم برای ایتالیا و اسپانیا اقدام بکنید

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

رنج شهریه ارشد تو نیوزلند چقدره؟ تو یکی از پستهای اینجا خوندم سالی 30000 دلار! ولی بعضی سایتها نوشتن ارشد شهریه اش بین 12 تا 15 هزار تا است.
    هزینه زندگی حدودا چقدره؟
    آیا تو نیوزلند میشه پذیرش با کورس زبان گرفت؟ من آیلتسم 6 اگر 0.5 کمتر باشه ممکنه پذیرش کاندیشن با کورس زبان بدن؟
    پس از پایان تحصیل چقدر فرصت می دن که کار پیدا کنیم و اقامت بگیریم؟

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه اوکلند پذیرش گرفته ام و الان سه ماه یعنی دوازده هفته هست که منتظر ویزا هستم. می تونین منو راهنمایی کنین که ممکنه چقدر طول بکشه تا بهم ویزا بدن و آیا دیر شد ویزا؟ ممکنه ریجکتم کنن الان که اینقدر طول کشیده؟ افیسر بهم گفت که وارد پروسه سکوریتی چک شدی و نمیتونیم بگیم چقدر طول می کشه. این شرایط عاذی هست یا نه؟
    ممنون از لطفتون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hefarah نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه اوکلند پذیرش گرفته ام و الان سه ماه یعنی دوازده هفته هست که منتظر ویزا هستم. می تونین منو راهنمایی کنین که ممکنه چقدر طول بکشه تا بهم ویزا بدن و آیا دیر شد ویزا؟ ممکنه ریجکتم کنن الان که اینقدر طول کشیده؟ افیسر بهم گفت که وارد پروسه سکوریتی چک شدی و نمیتونیم بگیم چقدر طول می کشه. این شرایط عاذی هست یا نه؟
    ممنون از لطفتون
    بله متاسفانه خیلی طول میکشه اگر میتونید برای جای دیگه هم اقدام کنید البته این به این معنی نیست که ویزاتون رد شده بلکه پروسه بسیار زمان بریه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)