صفحه 84 از 97 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 965

موضوع: تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط toplevel نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر

ممنون میشم اگر امکانش هست بنده را راهنمایی فرمایید در مورد دانشگاه میسی و شهر پالمرزتون؟ من برای دوره دکترا دانشگاههای نیوزلند در حال اقدام هستم. به یکی از اساتید دانشگاه میسی ایمیل زدم و ایشون هم گفت الان جا نداره و نمیتونه بیشتر از حد دانشجو بگیره و گفت میتونه تو یک پروژه مشاور بشه و پرسید بستگی به این داره که من فاند دارم یا نه؟ و منم گفتم سلف فاند هستم و ازم پرسید برای یک موضوع علاقه ام را بگویم.

به نظرتون گرفتنم حتمی است یا منوط به دانشگاه است و ممکنه ردم هم بکنم؟
    اگر حد نصاب زبان رو آورده باشید و معدل هاتون هم خیلی کم نباشه احتمال پذیرشتون بالاست

هنوز امتحان زبان هم ندادم و شاید انشاله تا 2 یا 3 ماه آینده بدم آیا بدون نمره زبان میشه اقدام کرد و بعدا نمره را فرستاد؟
    یه جا بفرستید راحت تره؛ اگر استاد داشته باشید مسی معمولا زود جواب می ده
    اونجا به چه کسانی فاند میدهند منم رزومه ام قویه؟
    نمی دونم
    اگر از اول سلف فاند بری ممکنه سال بعد از جایی فاند پیدا کنی یا تا آخر دوره باید سلف فاند بود؟
    می تونید در وسط کار برای بورس های کالجتون اقدام کنید؛ اگر اساتید ازتون راضی باشن شانستون بهتر می شه
    آیا شهر پالمرزتون خوبه برای زندگی و کار؟ چون من با همسرم و فرزند 7 ساله میخوایم بیایم
    برای زندگی اره؛ برای کار نه. اگر بچه دارید اینجا بهتره برای داشتن خانواده چون هزینه هاش از ولینگتن و اکلند کمتره و مدرسه های خوبی داره
    به نظرتون اقدام از طریق دفاتر مهاجرتی برای پذیرش و ویزا خوبه ؟
    همه کسایی که اینجا هستن خودشون اقدام کردن
    ممنونم اگر جواب سوالات بنده را بدهید و من را راهنمایی کنید
    داخل متن اصلی با رنگ جواب می دم

Junior Member bhrzl آواتار ها

سلام دوستان خسته نباشید. اینکه سفارت نیوزیلند گردش حساب 6 ماه و فیش حقوقی خودتون رو بخواد نرماله آیا؟ با توجه به اینکه پدر هزینه تحصیل و زندگی رو تقبل میکنه

Junior Member

من و همسرم قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد داریم ،امکان گرفتن دانشگاه و شهر یکسانی برای پذیرش با شرایط فوق هست؟
    رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی کامپیوتر –فردوسی مشهد – 14.5

نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    هنوز امتحان ندادم اما آیلتس بین 6.5 تا 7 قابل پیش بینی هست.

رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    کامپیوتر برای ارشد

سابقه ی کار به مدت 3 سال مرتبط

شرایط همسرم

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی نقشه کشی صنعتی –جهاد دانشگاهی مشهد– 16.5

رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

سابقه ی کار به مدت 6 سال مرتبط و گذراندن چند دوره بین المللی در دانشگاه شریف

با این شرایط امید پزیرش در دانشگاه های متوسط اونجا هست؟اگر نیست بهتره روی کدوم کشور ها تمرکز کنیم؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

احتمالا منظورشون گردش حساب پدرتون بوده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bhrzl نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید. اینکه سفارت نیوزیلند گردش حساب 6 ماه و فیش حقوقی خودتون رو بخواد نرماله آیا؟ با توجه به اینکه پدر هزینه تحصیل و زندگی رو تقبل میکنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

بله احتمالش هست اما هزینه تحصیل فوق لیسانس اینجا سالیانه گرون هستش مخصوصا برای دونفر، نمیدونم منظورتون با بورسیه هست یا بدون بورسیه. بدون بورس شرایظتون خوبه ولی بورسیه اونم برای ارشد یکم مشکل هستش.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hanion نمایش پست ها
    من و همسرم قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد داریم ،امکان گرفتن دانشگاه و شهر یکسانی برای پذیرش با شرایط فوق هست؟
    رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی کامپیوتر –فردوسی مشهد – 14.5

رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    کامپیوتر برای ارشد

سابقه ی کار به مدت 3 سال مرتبط

شرایط همسرم

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی نقشه کشی صنعتی –جهاد دانشگاهی مشهد– 16.5

رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

سابقه ی کار به مدت 6 سال مرتبط و گذراندن چند دوره بین المللی در دانشگاه شریف

با این شرایط امید پزیرش در دانشگاه های متوسط اونجا هست؟اگر نیست بهتره روی کدوم کشور ها تمرکز کنیم؟
    ممنون

Junior Member

بله منظورم بورس هست یا حداقل طوری باشه که مقداری از هزینه تحصیل رو فراهم کنه
    با این شرایط بهتر هست رو چه کشور هایی تمرکز کنیم ؟

Junior Member bhrzl آواتار ها

سلام دوستان، اگر كسى در حين پروسه سفارت بخواد كنسل كنه يا بعد از اينكه سفارت ويزا داد نخواد بره، هزينه ى دانشگاه برميگرده؟ مرسي بابت پاسخ دهي

سلامن من اخر این ماه از دانشگاه پزشکی فارالتحصیل میشم و باید برم طرح .می خواستم ببینم شرایط و مراحل اقدام برای کار یا تخصص نیوزیلند چطوری هسا اگر خبر دارین

Junior Member

شرایط تحصیل برای ارشد یا دکترا مستقیم در نیوزلند چطوره؟ البته همراه با فاند

Junior Member

سلام دوستان، خیلی ممنون میشم نظرتون رو برای پذیرش گرفتن از نیوزلند با فاند درمورد رزومه ی من بدونم.

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : مهندسی صنایع از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل 19.20
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) : آیلتس یک بار دادم با بند اسکور 6.5 و میخوام دوباره برای 7 یا 7.5 بدم
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing : میخوام تابستان امسال امتحان بدم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس): یک مقاله کنفرانس، یک مقاله ISI springer که تا دو ماه دیگه باید چاپ بشه، 2 مقاله کنفرانسی غیر مرتبط به صنایع و تو حوزه ی مکاترونیک
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) :3 سال سابقه ی کار مرتبط به رشته و یکسال کار پاره وقت خارج از کشور، چنتا جایزه بهترین دانشجو ، شاگرد اول ورودی ها، تموم کردن لیسانس در هفت ترم

۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) : برام اینکه فول فاند باشه خیلی مهمه و میخوام برای مستر تو حوزه ی صنایع اقدام کنم یا رشته های مرتبط مثل کنترل پروژه و یا تحقیق در عملیات

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)