صفحه 2 از 97 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 965

موضوع: تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    من اونجا اپلای نکردم. ویکتوریا اپلای کردم که هیچ ایمیلی هنوز دریافت نکردم. نمیدونم آیا کسی از اینجا پاسخی دریافت کرده یا نه.
    اوکلندم قرارش مید دسامبر بوده؟
    فکر نمی‌کنم تاریخ دقیقی داشت، ولی احتمال می‌دادیم جواب‌ش تو دسامبر اعلام شه که شد/
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

من اونجا اپلای نکردم. ویکتوریا اپلای کردم که هیچ ایمیلی هنوز دریافت نکردم. نمیدونم آیا کسی از اینجا پاسخی دریافت کرده یا نه.
    اوکلندم قرارش مید دسامبر بوده؟
    من جواب ويكتوريا رو ديشب دريافت كردم

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

ممنون دوست گرامی.
    شما خودتون ایمیل زدید؟ یا خودشون پیام دادن؟
    من نمی دونم بپرسم یا نه، با توجه به این که گفته بودند زودتر از مید دسامبر سوال نکنید. راستی رشته به رشته زمان اعلامش می تونه متفاوت باشه؟
    و نکته آخر این که جواب بورسم دادن یا فقط پذیرش؟

با سپاس

ممنون دوست گرامی.
    شما خودتون ایمیل زدید؟ یا خودشون پیام دادن؟
    من نمی دونم بپرسم یا نه، با توجه به این که گفته بودند زودتر از مید دسامبر سوال نکنید. راستی رشته به رشته زمان اعلامش می تونه متفاوت باشه؟
    و نکته آخر این که جواب بورسم دادن یا فقط پذیرش؟

با سپاس
    خودشون ایمیل زدند
    فکر می کنم برای ایمیل زدن زود باشه
    جواب بورس همراه پذیرش هست که متاسفانه درمورد من unfunded است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنعتی اصفهان

سلام.واسه ادمیشن دانشگاه Auckland شرط معدل را واسه دکترا مینویسه Entry into the PhD programme requires an Master of Science degree with first or second class Honours, or a relevant BSc(Hons) degree with first class or second class (Division 1) Honours from a recognised institution. یعنی من که فوق دارم اینا فقط معدل فوق لیسانس واسشون مهمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soor98 نمایش پست ها
    سلام.واسه ادمیشن دانشگاه Auckland شرط معدل را واسه دکترا مینویسه Entry into the PhD programme requires an Master of Science degree with first or second class Honours, or a relevant BSc(Hons) degree with first class or second class (Division 1) Honours from a recognised institution. یعنی من که فوق دارم اینا فقط معدل فوق لیسانس واسشون مهمه؟
    سلام،
    وقتی که EOI رو پر می کنید خودش گفته Highest tertiary education gained or in progress که واسه شما میشه همون ارشدتون. ولی وقتی EOI اکسپت شد و دعوت کردن برای اپلای رسمی، از شما خواسته میشه:
    Please submit certified copies of your Official Academic Transcripts from ALL of your previous tertiary institutions.
    که یعنی هم لیسانس و هم ارشد. حداقل برای من اینطوری بوده. حالا بقیه بچه ها هم نظر میدن.
    مهرداد

نقل قول نوشته اصلی توسط mesa1014 نمایش پست ها
    سلام،
    وقتی که EOI رو پر می کنید خودش گفته Highest tertiary education gained or in progress که واسه شما میشه همون ارشدتون. ولی وقتی EOI اکسپت شد و دعوت کردن برای اپلای رسمی، از شما خواسته میشه:
    Please submit certified copies of your Official Academic Transcripts from ALL of your previous tertiary institutions.
    که یعنی هم لیسانس و هم ارشد. حداقل برای من اینطوری بوده. حالا بقیه بچه ها هم نظر میدن.
    سلام
    برای من هم همینطور بود.

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

بعد از نود و هفت روز آفر رسمی دانشگاه آمد و دکتری قبول شدم بدون فاند.کسی میتونه لیست کامل مدارک را برای تقاضای ویزا رو به من بده؟ پولی که در حساب بانکی می خواهند باید چند ماه در حساب باشه؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    بعد از نود و هفت روز آفر رسمی دانشگاه آمد و دکتری قبول شدم بدون فاند.کسی میتونه لیست کامل مدارک را برای تقاضای ویزا رو به من بده؟ پولی که در حساب بانکی می خواهند باید چند ماه در حساب باشه؟
    مبارک باشد
    مدارک ضروری و اولیه برای اقدام شامل کپی برابر اصل پاسپورت، سوء پیشینه، آزمایش های پزشکی و فرمهای متعلقه، نامه پذیرش و رسید شهریه پرداختی، صورتحساب بانک برای سه ماه
    لیست دقیق تر در فرم اقدام برای ویزای دانشجویی ذکر شده است
    بعد از آن مدارک تکمیلی خواهند خواست مانند گواهی سوابق کاری، ترجمه کارت ملی، شناسنامه، کارت نظام وظیفه، کپی ترجمه مدارک تحصیلی، EOI و چند فرم مانند مشخصات اعضای خانواده، فهرست مسافرت های انجام شده و غیره. دقیقتر آن را می توانید در پست های تحصیل در نیوزلند (آرشیو شده) پیدا کنید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    تبریک می‌گم/ قبلا دو تا از دوستان لیستِ مدارکُ بصورت کامل گذاشته بودند که خودِ من خیلی استفاده کردم و برام مفید بود /
    این‌جا و این‌جا : )
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)