صفحه 27 از 97 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 965

موضوع: تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط tuliu نمایش پست ها
    خیلی ممنون از کمکتون.
    این که میگید رقابیته به چه چیزایی بیشتر توجه میکنن؟ سابقه کار، معدل، مقاله؟ من نوشتن پروپوزالو شروع کردم امیدوارم که acceptشم!
    معدل و مقاله خوب خیلی مهمه. کلا یه رزومه آکادمیک خوب. که البته همه اینها نسبی هستش.یعنی نسبت به بقیه افراد سنجیده میشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc, MSc: Amirkabir university

سلام..دوستان کسی اطلاع داره با تافل 80 میشه برای دکترا اقدام کرد یا نه؟ یعنی تبصره ای وجود داره که بشه با همین نمره اقدام کرد؟ بقیه شرایطم مثل معدل و مقاله و ... شرایط خوبیه اگه میشه کدوم دانشگاها بهتر میتونم جواب بگیرم؟
    هر وقت به چیزی که آرزوت بوده می رسی، تازه می فهمی آرزوش از داشتنش بهتر بوده!!

Junior Member

سلام دوستان
    میشه یکم در مورد گرفتن فاند مقطع دکترا از یونی های نیوزلند راهنمایی کنین که مثلا چه شرایطی بیشتر واسشون مهمه؟
    باید از طریق ایمیل زدن به استاد اقدام کنیم؟ زبان و مقاله چقد تاثیر داره واسه گرفتن فاند؟
    پیشاپیش ممنونم از جوابتون
    ویرایش توسط asal_rad : August 4th, 2013 در ساعت 10:57 AM

Junior Member

بچه ها من رفتم تموم پست هارو از اول خوندم ظاهرا گرفتن پذیرش همراه با بورس یا فاند خیلی خیلی سخته !
    حالا سوالم اینه ازدوستانی که تجربه دارن :
    من هنوز مجردم ولی اگه ازدواج کنم همراه همسرم بیام و مثلا از دانشگاهی مث ویکتوریا یا هر کدوم پذیرش دکترا بگیرم تو سال اول کل هزینه هام همراه همسرم و شهریه دانشگاه چقد میشه بعدش سال دوم چه خاکی بر سر مبارک بریزم؟ یعنی دیپورت میشم؟ شنیدم نیوزلند مث اتریش اقامت شهروندی به دانشجوهاش میده این خبر درسته؟
    ممنونم از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط asal_rad نمایش پست ها
    بچه ها من رفتم تموم پست هارو از اول خوندم ظاهرا گرفتن پذیرش همراه با بورس یا فاند خیلی خیلی سخته !
    حالا سوالم اینه ازدوستانی که تجربه دارن :
    من هنوز مجردم ولی اگه ازدواج کنم همراه همسرم بیام و مثلا از دانشگاهی مث ویکتوریا یا هر کدوم پذیرش دکترا بگیرم تو سال اول کل هزینه هام همراه همسرم و شهریه دانشگاه چقد میشه بعدش سال دوم چه خاکی بر سر مبارک بریزم؟ یعنی دیپورت میشم؟ شنیدم نیوزلند مث اتریش اقامت شهروندی به دانشجوهاش میده این خبر درسته؟
    ممنونم از راهنماییتون
    سلام. گرفتن گرنت نسبیه. یعنی نسبت به کسای دیگه که اونا هم درخواست بورس دادن سنجیده میشید. پس هرچی دانشگاه سطحش بالاتر باشه گرفتنش سختتره. به عنوان یه تجربه میگم اینکه گرفتن بورس و پذیرش تو دانشگاههای جزیره جنوبی ظاهرا ساده تره. چون به داشجوی بیشتری نیاز دارن. پس اصلا نا امید نباشید.
    سال اول که اومدید خوب قبلش به سلامتی پول رو به حساب دانشگاه ریختید و فقط میمونه خرج خورد و خوراک که بسته به شهری که هستید باز فرق میکنه. مثلا اوکلند خیلی گرونه و حدودا هفته ای 500 تا (یکم بالا یا پایین . این رقم برای دو نفره) برای خرج خورد و خوراک و اجاره باید بدین. و اما چون احتمالا با شوهر بیایین شوهرجان میرن کار میکنن و پول در میارن. یعنی به ایشون ویزای کار داده میشه و در صلح و صفا به زندگیتون ادامه میدین . . نمیزاریم دیپورتتون کنن . اقامت شهروندی هم اینجا به دانشجو نمیدن. ولی بعد از اتمام تحصیلات بهتو ویزا برای پیدا کردن کار میدن که یه ساله هست و تو این مدت میتونین دنبال کار بگردین و بعدشم میتونید برای اقامت اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid26 نمایش پست ها
    سلام. گرفتن گرنت نسبیه. یعنی نسبت به کسای دیگه که اونا هم درخواست بورس دادن سنجیده میشید. پس هرچی دانشگاه سطحش بالاتر باشه گرفتنش سختتره. به عنوان یه تجربه میگم اینکه گرفتن بورس و پذیرش تو دانشگاههای جزیره جنوبی ظاهرا ساده تره. چون به داشجوی بیشتری نیاز دارن. پس اصلا نا امید نباشید.
    سال اول که اومدید خوب قبلش به سلامتی پول رو به حساب دانشگاه ریختید و فقط میمونه خرج خورد و خوراک که بسته به شهری که هستید باز فرق میکنه. مثلا اوکلند خیلی گرونه و حدودا هفته ای 500 تا (یکم بالا یا پایین . این رقم برای دو نفره) برای خرج خورد و خوراک و اجاره باید بدین. و اما چون احتمالا با شوهر بیایین شوهرجان میرن کار میکنن و پول در میارن. یعنی به ایشون ویزای کار داده میشه و در صلح و صفا به زندگیتون ادامه میدین . . نمیزاریم دیپورتتون کنن . اقامت شهروندی هم اینجا به دانشجو نمیدن. ولی بعد از اتمام تحصیلات بهتو ویزا برای پیدا کردن کار میدن که یه ساله هست و تو این مدت میتونین دنبال کار بگردین و بعدشم میتونید برای اقامت اقدام کنید.
    مرسی دوست عزیزم یعنی به همسر به عنوان همراه دانشجو ویزای کار داده میشه؟ چقد طول میکشه پس از شروع تحصیل دانشجو ویزای همسرش اوکی بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط asal_rad نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیزم یعنی به همسر به عنوان همراه دانشجو ویزای کار داده میشه؟ چقد طول میکشه پس از شروع تحصیل دانشجو ویزای همسرش اوکی بشه؟
    مدارکتونو که باهم بفرستید با هم ویزاتون صادر میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid26 نمایش پست ها
    معدل و مقاله خوب خیلی مهمه. کلا یه رزومه آکادمیک خوب. که البته همه اینها نسبی هستش.یعنی نسبت به بقیه افراد سنجیده میشید.
    دوباره سلام
    ممکنه منو یه راهنمایی واسه پروپوزال وایکاتو کنید؟ نمیدونستم کجا این سوالو بپرسم ولی شما چون این مراحلو گذروندید حتما میتونید جواب بدید. من طبق فرمت پروپوزالم رو نوشتم ولی الان شک کردم که آیا باید مثل نوشتن مقاله آخره پروپوزالش رفرنس بدیم؟ یعنی نام منابع رو بیاریم؟ یا همون مطالبی که تو بخشresearch traditionsآوردم (یعنی ذکر مطالعاتی که قبلا تو این زمینه انجام شده) همین کافیه؟
    ممنون

Senior Member

دوباره سلام
    ممکنه منو یه راهنمایی واسه پروپوزال وایکاتو کنید؟ نمیدونستم کجا این سوالو بپرسم ولی شما چون این مراحلو گذروندید حتما میتونید جواب بدید. من طبق فرمت پروپوزالم رو نوشتم ولی الان شک کردم که آیا باید مثل نوشتن مقاله آخره پروپوزالش رفرنس بدیم؟ یعنی نام منابع رو بیاریم؟ یا همون مطالبی که تو بخشresearch traditionsآوردم (یعنی ذکر مطالعاتی که قبلا تو این زمینه انجام شده) همین کافیه؟
    ممنون
    من پروپوزالي كه براي وايكاتو نوشتم اصلا به فرمت دانشگاه نبود هيچ ايرادي هم بهم نگرفتن انقدر رو اين موضوع حساس نباشيد اگه اشكالي داشته باشه خودشون بهتون اي ميل مي زنن و ميخوان كه تصحيحش كنيد

دوباره سلام
    ممنون
    سلام،
    خیلی بهتره و حرفه ای تره که رفرنس بدید. اگر استاد دقیق باشه حتی ممکنه به عنوان سرقت علمی محسوب کنه! من مورد این چنینی دیدم که حتی رفرنس هم داده بوده طرف ولی بعضی قسمت ها عینا کپی بوده و استاد کلا بی خیال این دانشجو شده!
    مهرداد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)