صفحه 42 از 97 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 965

موضوع: تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    سلام. الان وضعیت بورس در نیوزیلند فقط بستگی به معدل بالای 18 داره. مقالات و ایلتس هم بی تاثیر نیست. به هر حال پروسه رایگانه شانستون رو امتحان کنید اما به طور موازی جاهای دیگه هم اپلای کنین چون بررسی تو نیوزیلند خیلی طولانیه به خصوص اوکلند و اوتاگو
    ددلاین بهترین دانشگاه فنی نیوزلند که فکر کنم اوکلند باشه کی هست؟برای ارشد فاند هم میدن؟چقدره؟هزینه ها رو + شهریه و ... کامل پوشش میده؟من الان ارشد برق کنترل خواجه نصیرم ولی اگر پذیرش فول فاند داشته باشم میرم(انصراف میدم) حالا یکی لزفا اطلاعاتی بده ممنون میشم.راستی معدل کاردانیم 19.33 و لیسانس 18.95 و توصیه نامه و SOP خوب.رزومه کلا پرباره
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    ددلاین بهترین دانشگاه فنی نیوزلند که فکر کنم اوکلند باشه کی هست؟برای ارشد فاند هم میدن؟چقدره؟هزینه ها رو + شهریه و ... کامل پوشش میده؟من الان ارشد برق کنترل خواجه نصیرم ولی اگر پذیرش فول فاند داشته باشم میرم(انصراف میدم) حالا یکی لزفا اطلاعاتی بده ممنون میشم.راستی معدل کاردانیم 19.33 و لیسانس 18.95 و توصیه نامه و SOP خوب.رزومه کلا پرباره
    دادن بورس ت ارشد برای ایرانیا میتونم راحت بگم صفره ولی با این معدل اگه معدل ارشدتونم بالای 18 نگه دارین برای دکتری خیلی زیاد شانس دارید

سلام بچه ها
    من لیسانس برق الکترونیک از آزاد با معدل 16.80 هستم و می خواستم برای فوق با هزینه خودم برای نیوزلند اقدام کنم .میشه کمکم کمید بگید چقدر شانس پذیرش دارم و اینکه deadline ها چه موقع است ؟
    خیلی خیلی ممنونم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من لیسانس برق الکترونیک از آزاد با معدل 16.80 هستم و می خواستم برای فوق با هزینه خودم برای نیوزلند اقدام کنم .میشه کمکم کمید بگید چقدر شانس پذیرش دارم و اینکه deadline ها چه موقع است ؟
    خیلی خیلی ممنونم
    وقتي با هزينه خودت ميخواي اقدام كني شانست صد در صده و ددلاين هر دانشگاهيو از سايت دانشگاه ميتوني چك كني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

سلام. من ارشد از دانشگاه علامه با معدل 19 گرفتم. لیسانسم از پیام نور بوده با معدل 14:30. می خوام pre school education دکتری بخونم
    یک کتاب، یک مقاله علمی پژوهشی، شش تا مقاله کنفرانسی دارم که یکیش بین اللمللی بوده. آیلتس 7.5 دارم.
    می خوام برای دانشگاه نیوزیلند اقدام کنم. می خواستم ببینم از کجا باید شروع کنم؟ امکان گرفتن کمک هزینه هست یا نه؟ چون بحث مالی برای من خیلی مهمه و می خوام ببینم دانشگاه کمک می کنه یا نه؟

ممنون از پاسخگویی تون.

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوکلند ( University of Auckland ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ADHM نمایش پست ها
    سلام. من ارشد از دانشگاه علامه با معدل 19 گرفتم. لیسانسم از پیام نور بوده با معدل 14:30. می خوام pre school education دکتری بخونم
    یک کتاب، یک مقاله علمی پژوهشی، شش تا مقاله کنفرانسی دارم که یکیش بین اللمللی بوده. آیلتس 7.5 دارم.
    می خوام برای دانشگاه نیوزیلند اقدام کنم. می خواستم ببینم از کجا باید شروع کنم؟ امکان گرفتن کمک هزینه هست یا نه؟ چون بحث مالی برای من خیلی مهمه و می خوام ببینم دانشگاه کمک می کنه یا نه؟

ممنون از پاسخگویی تون.
    سلام
    شانستون واسه اسکولارشيپ بالاست
    واسه شروع بايد با يه استاده در تماس باشيد

Junior Member

سلام
    من یک سئوال دارم
    دوستانی که در حال حاضر در نیوزیلند درس میخونن ممنون میشم اگه کمک کنن

من میخوام بدونم ایا بین روز ورود به نیوزیلند و روز حضور در دانشگاه میتونه فاصله باشه؟ مثلا یک نفر امروز وارد نیوزیلند بشه ولی 1 ماه بعد بره دانشگاه ، تو این یکماه مثلا بخواد بیشتر با محیط اشنا بشه

اگر میشه اینکارو کرد، با توجه به اینکه ویزا از زمان ورود یکساله است شخص باید 11 ماه (کمتر از یکسال) پس از ورود به دانشگاه دوباره ویزاشو تمدید کنه. این موضوع مشکلی ایجاد نمیکنه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsana نمایش پست ها
    سلام
    من یک سئوال دارم
    دوستانی که در حال حاضر در نیوزیلند درس میخونن ممنون میشم اگه کمک کنن

من میخوام بدونم ایا بین روز ورود به نیوزیلند و روز حضور در دانشگاه میتونه فاصله باشه؟ مثلا یک نفر امروز وارد نیوزیلند بشه ولی 1 ماه بعد بره دانشگاه ، تو این یکماه مثلا بخواد بیشتر با محیط اشنا بشه

اگر میشه اینکارو کرد، با توجه به اینکه ویزا از زمان ورود یکساله است شخص باید 11 ماه (کمتر از یکسال) پس از ورود به دانشگاه دوباره ویزاشو تمدید کنه. این موضوع مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    شما یه تاریخ شروعی رو به دانشگاه اعلام میکنید و یه مدتی قبل اون میتونید وارد نیوزیلند بشید، نمیدوم قصد دارید دیفر کنید یا اینکه زمان لازم رو دارید که قبل تاریخ مربوطه نیوزیلند رو بگردید. در مورد ویزا مشکلی نیس

Junior Member

سلام به همه ی دوستان عزیز.
    من لیسانسمو سال 70 از دانشگاه تبریز گرفتم با معدل14. الان دانشجوی ارشد علم وصنعتم. ترم آخر آموزش محور رشته مهندسی و مدیریت ساخت( مهندسی عمران) ترم آخر هستم و تا اینجا معدلم بالای 17 است.متاهلم دخترم 18 سالش هست. میخوام واسهدکترا از دانشگاه اٌکلند یا یه دانشگاه معتبر دیگه پذیرش بگیرم .زبانم متوسط ولی هنوز واسه آیلتس آزمون ندادم(احتمالا حدود 6 هستم)شانسم واسه پذیرش و ویزای خونوادگی چقدر هست و واسه دخترم چطور میشه ؟ منظورم اقامت وتحصیلشه. و چقدر احتمال اقامت دائم داره؟
    ممنون میشم از دوستان اگه کسی اطلاعات یا تجربه ای داره راهنمائی کنه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kooroshfs نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان عزیز.
    من لیسانسمو سال 70 از دانشگاه تبریز گرفتم با معدل14. الان دانشجوی ارشد علم وصنعتم. ترم آخر آموزش محور رشته مهندسی و مدیریت ساخت( مهندسی عمران) ترم آخر هستم و تا اینجا معدلم بالای 17 است.متاهلم دخترم 18 سالش هست. میخوام واسهدکترا از دانشگاه اٌکلند یا یه دانشگاه معتبر دیگه پذیرش بگیرم .زبانم متوسط ولی هنوز واسه آیلتس آزمون ندادم(احتمالا حدود 6 هستم)شانسم واسه پذیرش و ویزای خونوادگی چقدر هست و واسه دخترم چطور میشه ؟ منظورم اقامت وتحصیلشه. و چقدر احتمال اقامت دائم داره؟
    ممنون میشم از دوستان اگه کسی اطلاعات یا تجربه ای داره راهنمائی کنه.
    دوست عزیز
    دانشگاه های نیوزلند بخصوص اکلند بشدت معدل محورند بنظر من با توجه به معدل لیسانس شما و معدل فوق 17 شما و اینکه متاسفانه فوق شما پایانامه ندارد و 100 البته شما مقالات ای اس ای هم ندارید بنظر من شانسی برای گرفتن بورس ندارید ولی چون شهریه دکتری در نیوزلند کم (5000$) هست در مقایسه با استرالیا(25000$ ) می توانید با هزینه شخصی برید .
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)