صفحه 73 از 97 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 965

موضوع: تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

سلام
    من خواستم تجربه خودم رو در مورد دانشگاه آکلند با شما در میون بذارم.
    من کاملا شرایط معدلی و بورسی این دانشگاه رو داشتم و بعد از بررسی‌ استادها و اینکه نتونسته بودم استاد مربوط رو پیدا کنم با رئیس دپارتمان مربوطه صحبت کردم گفتن که رزومه رو بفرست که بررسی‌ کنیم و خیلی‌ در درجه اول علاقه نشون دادند تا این حد که گفتن که apply کن تا ببینیم میتونیم استادی رو پیدا کنیم که فیلد کاریش مشابه باشه یا نه. که من apply کردم و بعد از چند هفته کلی‌ عذر خواهی‌ کردن که ما نتونستیم استاد برای شما پیدا کنیم چون کسی‌ در این مبحث کار نمی‌کنه.
    می‌خوام بگم که این که شما همه شرایط رو هم داشته باشید (معدل بالا از دانشگاه خوب و پروپزال خیلی‌ خوب) دلیل بر این نمی‌شه که شما حتما بتونید پذیرش بگیرید. پس اصلا از نگرفتن پذیرش ناراحت نشید و این رو دال بر بی‌ استعدادی خودتون نذارید. من از دو تا از دانشگاه‌های دیگه نیو زیلند پذیرش گرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    با توجه به معدل ارشدتون شانستون واسه فاند دانشگاه اوکلند بسیار کمه
    در دانشگاه های دیگه چطور مثله اوتاگو، کانتربوری، وایکاتو، میسسی؟
    اصلا با این رزومه شانسی تو نیوزلند دارم برای فاند؟
    ممنونم

سلام
    وقت دوستان بخیر
    برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه به اساتید نیوزلند میل زدم و یکی از آنها در دانشگاه ماسی اوکی داد.. می خواستم بدونم هزینه زندگی اونجا چطوره؟ و خب وزارت چقدر کمک هزینه می ده؟ آیا کافی هست/؟

وقت بخیر میخواستم بدونم اوضاع فاند برای مقطع دکتری رشته های مرتبط با حقوق تجارت بین الملل تو نیوزلند چطوره؟ فاند کامل رو به هر کس پذیرش بگیره میدن؟ در مورد رشته های فنی که میدونم اوکیه. به نظرتون گرفتن ارشد حقوق تجارت بین الملل تو اروپا(بخاطر تحصیل رایگان) و خوندن دکتری تو نیوزلند برای زندگی و گرفتن اقامت نیوزلند تصمیم خوبیه؟ آیا پیشنهاد بهتری دارید؟ ممنون

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    می خواستم ببینم تو نیوزلند دانشگاهی رو می شناسید که برای دکترا پروپوزال نخواد؟ یا همه پروپوزال می خوان؟ همچنین استاد راهنما چطور؟ من به هر کی ایمیل می زنم یا سرش شلوغه یا بازنشست شده!!!
    شرایط هم به صورت زیره:
    کارشناسی صنایع علم و صنعت- 13.5
    ارشد مدیریت علامه- 19.3
    آیلتس 6.5
    4 تا مقاله ISC
    سابقه کار در زمینه مرتبط هم دارم
    لطفا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط addf نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    می خواستم ببینم تو نیوزلند دانشگاهی رو می شناسید که برای دکترا پروپوزال نخواد؟ یا همه پروپوزال می خوان؟ همچنین استاد راهنما چطور؟ من به هر کی ایمیل می زنم یا سرش شلوغه یا بازنشست شده!!!
    شرایط هم به صورت زیره:
    کارشناسی صنایع علم و صنعت- 13.5
    ارشد مدیریت علامه- 19.3
    آیلتس 6.5
    4 تا مقاله ISC
    سابقه کار در زمینه مرتبط هم دارم
    لطفا راهنمایی کنید
    سلام دوست
    والا تو دانشگاه اكثرا پروپزل ميخان مگه اينكه پروژت توي يه كمپاني صنعتي طرح شده باشه و فقط يكي بخان كه انحامش بده،
    بايد بگردي كمپانيهاي مرتبط با رشتتو
    اميدوارم كمكي كرده باشم

با سلام
    دوستان اطلاعاتی راجع به پذیرش در دوره های فنی و حرفه ای در کالج های نیوزیلند دارید؟
    یه وکیل با ما پیشنهاد داده برای مهاجرت از این طریق اقدام کنیم. به این شکل که برای من اپلای کنن به شوهرم هم ویزای کار بدن و ایشون دنبال کار باشه . و بعد از پیدا کردن کار مناسب برای رزیدنتی اقدام کنیم .در ضمن ما یا پسر 7 سالا هم داریم.

سلام دوستان
    یه سوال : میشه بدون داشتن دانشنامه کارشناسی ( چون ترم آخر کارشناسی هستم الان و دانشنامه 6 ماهه دیگه آماده میشه ) و با داشتن ریزنمرات رسمی تا قبل از ترم آخر برای دانشگاهای نیوزلند اپلای کرد ؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال : میشه بدون داشتن دانشنامه کارشناسی ( چون ترم آخر کارشناسی هستم الان و دانشنامه 6 ماهه دیگه آماده میشه ) و با داشتن ریزنمرات رسمی تا قبل از ترم آخر برای دانشگاهای نیوزلند اپلای کرد ؟؟
    سلام
    معمولا مساله ای نیست و پذیرش مشروط می دن تا دانشنامه آماده بشه. ولی بهترین راه اینه که ایمیل بزنید بپرسید.

Junior Member

سلام . دوستانی که AUT اپلای کردید میشه منو راهنمایی کنید که سیستم اپلای این دانشگاه چطوریه ؟ بورسیه و ادمیژن جداست ؟ مدارکو باید پست کرد واسه اپلای ؟ خیلی از اطلاعات سایتشون چیزی نفهمیدم .
    اینم ایمیلی که من از ادراه پذیرشش رفتم
    Thank you for your enquiry regarding PhD study at AUT University.
    We have had your paperwork assessed by the Associate Dean (Postgraduate) at AUT and can advise that you meet our entry requirements for the PhD programme.
    We are also pleased to advise that Dr Jun Lu is interested in your research topic and will be able to offer supervision providing you can secure the VC Scholarship. Details on how to apply and what supporting documents are required can be found on the below link;
    http://www.aut.ac.nz/study-at-aut/po...l-scholarships
    Your next step is to submit an application for the PhD programme. You will find information on the application process online at this link www.aut.ac.nz/study-at-aut/postgraduate-study/what-can-i-study/entry-requirements
    If you have any questions please don't hesitate to contact me

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)