صفحه 78 از 97 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 965

موضوع: تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان، من لیسانس مهندسی‌ فناوری اطلاعات از دانشگاه آزاد با معدل ۱۵،۷۳ دارم، فوق لیسانس از فنلاند Tampere University of Technology, Software Systems دارم با معدل ۴،۴۸ از ۵. فوق رو ۴ ساله خوندم ولی‌ ممتاز شدم، از ۲۰۱۱ تا الان فنلاند بودم، ، مقاله متاسفانه ندارم، آیلتس به راحتی‌ می‌تونم ۷،۵ همین الان پاس کنم. بنا به دلیل شخصی‌ قصد ادامه تحصیل و زندگی‌ در اروپا ندارم با وجود اینکه ممکنه، شاید تا حدی شانس توی اروپا داشته باشم. برا Auckland University of Technology با ۲ تا از مهمترین استادا برا رسرچ نرم افزار تماس داشتم، تاپیک تز‌ مستر من دقیقا یکی‌ از زمینه‌های ریسرچ دپارتمان بود، خیلی‌ از کارشون خوشم اومد، کارشون سر بود به تمام دانشگاه‌ها فنلاند.ازم فقط تز‌ مستر رو خواستن، مدتی‌ زیادی طول کشید تا وقت کنن بخونن، بعدش گفتن تز‌ خیلی‌ تکنیکال هست و ریسرچ خیلی‌ قوی نداره، و به شکل غیر واضح اشاره کردن به ریسرچ نسبتا سطح پایین در اروپا و بیشتر بعد تکنیکال قوی، که البته حرفشون ۱۰۰% درست هست، متاسفانه ... پیشنهاد دادن که کورس‌هایی‌ که مربوط به ریسرچ و مقاله در سطح دکترا هست رو تو یه دانشگاهی مثلا در آمریکا کار کنم، قبل از اینکه بخوام یه دکترا رو شروع کنم، البته گفتن با این حال تز‌ خیلی‌ خوب دارم ولی‌ عملی هست. راستش خیلی‌ توی ذوقم خورد چون این دانشگاه با دانشگاه خودم در فنلاند رنک یکسانی داره، فک می‌کردم مثبت تر باشن، و جواب معقول تری بدن. ممنون میشم نظرتون رو بگید، و اینکه دانشگاه‌هایی‌ که شانس پذیرش یا فاند دارم رو معرفی کنید برا دکترا نرم افزار. رنک اصلا برام مهم نیست، دنبال یه فاندی هستم که هزینه‌ها رو کاور کنه و یه درسی‌ بخونم برا چند سال. و البته این امکان برام هست که یه مقاله از تز‌ بنویسم.

We suggest that you look for a University [such as in the USA] where they have taught doctoral level papers to further build your skills in research prior to undertaking the thesis
    ویرایش توسط arvin-1980 : December 29th, 2016 در ساعت 01:06 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid26 نمایش پست ها
    با سلام دوست
    والا برا تمام دانشگاهای نیوزلند شانس داری. فاند اینجا خیلی رقابتیه و تو دانشگاه اوکلند خیلی سختتره . ولی توصیه من اینه که از دانشگاه اوکلند شروع کن. تا اپلای نکنی چیزی مشخص نیست.
    موفق باشی
    ممنون

نیوزیلند استاد محوره؟ یا باید دنبال اسکولارشیپ و پوزیشن باشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samanss نمایش پست ها
    ممنون

نیوزیلند استاد محوره؟ یا باید دنبال اسکولارشیپ و پوزیشن باشم؟

والا همه جوره هست ولی بیشتر باید دنبال استاد و پوزیشن باشی. من خودم استاد محور بود. فقط اومدم پروژه رو انجام دادم. سعی کن از دانشگاهای جزیره شمالی پوزیشن بگیری مخصوصا اوکلند . بخشی از صحبت من مربوط میشه به شرایط زندگی و اینا که واسه ما بهتره. اگه نشد برو واسه جزیره جنوبی که اکثرا فاند هم میدن ولی زیاد واسه ما ایرانیا (و البته نه همه ایرانیا) اونجا جای جالبی نیست. به دلایل مختلف که شرحش در این مقوله نمیگنجه. ولی بازم معلوم نیس. شاید سما دوس داشته باشی.

Junior Member

سلام
    میخواستم ببینم شانس گرفتن پذیرشم و فاندم از دانشگاه اوکلند به چه صورته ؟

مطالعات ارتباطی و فناوری اطلاعات - علامه طباطبایی تهران - معدل ۱۷.۰۴ -- کارشناسی
    - Unversity of Warwick - communication and global media - Master
    Overall 67.7 (Merit) - Dissertation 71 (Distinction) l

IE:TS 7.0
    سه ماه هست ارشدم تموم شده.
    just 4030

Junior Member

دو تا سوال دیگه هم داشتم. اول این که فاند دانشگاه اوکلند به چه صورته ؟ یعنی چه هزینه هایی رو شامل میشه چقدر میدن. چون خود شهریه دکترا خیلی بالا نیست میخام ببینم اگه خیلی فرقش نباشه خیلی دنبال فاند نیفتم. و اگه برای فاند اقدام کنید و نشه توی قبولی بدون فاندتون مساله ای پیش نمیاد که ؟‌
    و یک سوال مهم تر. توی انگلیس دانشجوهای ارشد ما که فاند شده بودند با یک محدودیت های خاصی روبرو بدون. مثلا اجازه نداشتن بیشتر از مقدار معینی در سال یا ماه از بریتانیا خارج بشند، ایا نیوزلند هم به همین صورت هستش ؟ فاند محدودیتی ایجاد میکنه یا خیر؟

خیلی خیلی ممنون از دوستانی که وقت میزارن اینجا جواب میدن یه سوالات بدون هیچ چشم داشتی.
    just 4030

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران_عمران_دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک

سلام دوستان. وقت همگی بخیر.
    من میخواستم برای دکتری از یکی از دانشگاه های نیوزلند پوزیشن بگیرم، میخواستم ببینم چقدر شانس دارم... رنک دانشگاه خیلی مهم نیست ولی خب مسلما خیلی هم پایین نمیخوام باشه.
    کارشناسی عمران دانشگاه آزاد واحد اراک معدل 14.02
    ارشد سازه دانشگاه آزاد تهران جنوب معدل 16
    دو تا کنفرانس معتبر داخلی دارم، یک کنفرانس بین المللی دارم و یک ISI هم دارم مینویسم.
    آیلتس 6 ( اسپیکینگ 7 / لیسنینگ 6.5 / رایتینگ 6 / ریدینگ 5 )، احتمالا یک بار دیگه آیلتس میدم تا بیاد بالا تر...
    دو تا ریکامندیشن دارم
    سابقه ی تدریس تحلیل سازه ها و استاتیک (البته به صورت غیر رسی) دارم.
    چند ماه هم سابقه ی کار مرتبط دارم با بیمه....

امیدی هست عایا؟؟

مرسی پیشاپیش.

Junior Member

سلام. دوستان من واسه دانشگاه مسیی اپلای کردم قبلشم با یه استاد هماهنگ کردم. با این رزومه شانسم چطوره؟ و اینکه کی جواب میدن؟ سپاس

رشتۀ لیسانس
    تربیت بدنی_ آزاد_17/83
    رشتۀ فوق لیسانس
    تربیت بدنی_ دانشگاه مازندران_17/54
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    آیلتس 6.5

4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    سه تا ای اس ای (ای اف . 1 و 1.4. 1.2)- 2 تا اسکوپوس - و یکیم اینترنشنال، در حال حاضر 5 تا مقاله در حال داوری (یکیشم آی اس ای روایز شده)
    5- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    N/A
    6- نکات برجستۀ رزومه
    دو سال تدریس، ذانشجو نمونه ارشد در ورودی خودم به لحاظ پژوهشی- داور دو تا مجله که یکشیون ISI با ای اف 2 هستش و ادیتور بورد سه تا مجله اینترنیشنال هم هستم. مدرس کارگاههای آموزشی مرتبط با رشته، همکار سه طرح پژوهشی_ عضو کمیته اجرایی دو تا کنفرانس ملی و مقامات ورزشیم دارم در سطخ بین اللملی و ..............................

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط pojke66 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من واسه دانشگاه مسیی اپلای کردم قبلشم با یه استاد هماهنگ کردم. با این رزومه شانسم چطوره؟ و اینکه کی جواب میدن؟ سپاس

رشتۀ لیسانس
    تربیت بدنی_ آزاد_17/83
    رشتۀ فوق لیسانس
    تربیت بدنی_ دانشگاه مازندران_17/54
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    آیلتس 6.5

4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    سه تا ای اس ای (ای اف . 1 و 1.4. 1.2)- 2 تا اسکوپوس - و یکیم اینترنشنال، در حال حاضر 5 تا مقاله در حال داوری (یکیشم آی اس ای روایز شده)
    5- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    N/A
    6- نکات برجستۀ رزومه
    دو سال تدریس، ذانشجو نمونه ارشد در ورودی خودم به لحاظ پژوهشی- داور دو تا مجله که یکشیون ISI با ای اف 2 هستش و ادیتور بورد سه تا مجله اینترنیشنال هم هستم. مدرس کارگاههای آموزشی مرتبط با رشته، همکار سه طرح پژوهشی_ عضو کمیته اجرایی دو تا کنفرانس ملی و مقامات ورزشیم دارم در سطخ بین اللملی و ..............................
    if the supervisor has agreed to accept you as his student, you can expect a result in one months as the international office does some routine checks and its forwarded to the professor for his assesment and to accept you or not.

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

سلام دوستان
    من با یه چند تا از دانشگاه های نیوزلند مکاتبه کردم برای مقطع فوق ولی چون یکی از اسکیل های زبانم نیم نمره از مینیمم هاشون کمتره متاسفانه هیچ جوره اجازه نمیدن و میگن اول باید یه prep course بگذرونی آیا به نظر شما دوستان برا یه همچین دوره هایی که به قصد تحصیل هست سفارت ویزا میده؟؟و اینکه حداقل معدل برا مستر با هزینه شخصی چقدر هست توی سایت بعضی از دانشگاه های تو نیوزیلند رو دیدم نوشته بودن 15 در صورتی که استرالیا اکثر دانشگاه هاش 13 میخواهن؟؟
    با تشکر

Senior Member

سلام
    آیا تحصیل در رشته های ریسرچ محور برای دانشجویان استرالیایی و نیوزیلندی شهریه دارد؟
    به این علت میپرسم که در استرالیا اگر کورس شما ریسرچ باشد برای دانشجویان محلی شهریه ندارد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)